Treść opublikowana przez pawel1380
-
Dopalenie PDF-u - kontrolki
Nie pdf tylko dpf.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Nie lubię takich momentów.Sentymentalny jestem kurde. Mam kumpla co swoich byłych aut nie sprzedaje.Żadnego.Ma ich już z 7 chyba. Trochę mu zazdroszczę
-
Biały Miś A4 B8...:)
I nie felgi z A5 bo to ET nie bardzo pasuje(chyba że to podróby)
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Powiem Ci że chyba straszny kryzys bo ta sprzedaż idzie Ci niemiłosiernie ciężko..przynajmniej czasowo..w życiu nie sprzedawałem auta dłużej niż miesiąc...a cenę zawsze waliłem z samej góry..więc o co chodzi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bartek fajny koleś i na majątek raczej iść nie musiał.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Kosztuje chyba 5 tys przy konfiguracji.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Bose w A6C6 miazdzy tego Banga w przedbiegach.
-
[ALL B5] Audi S4
Ależ pięknie utrzymana! I jaka szkoda że to nie RS...chyba bym podkupił wtedy
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Wszyscy chcą A5 trzeba juz sprzedawać
-
Opinie 2,7 TDI vs. 3,0 TDI w Audi A6 C6.
Zmień mechaników
-
Opinie 2,7 TDI vs. 3,0 TDI w Audi A6 C6.
Z opinii których mechaników lepiej kupić 2.7?
-
Opinie 2,7 TDI vs. 3,0 TDI w Audi A6 C6.
Tematów tu w brud.Na forum A6 też. Fajniejszy 3.0TDI i na dodatek zawsze w quattro. Głównie różnią się mocą i momentem.Awaryjność ta sama lepiej brać 3.0.Z tiptronickiem jak najbardziej a i manual OK. Wszystko zależy od egzemplarza auta.I oznaczenia silnika również. Główne bolączki to stukający rozrząd i problemy z tym związane,klapy kolektorów sących,czasem wtryskiwacze i coś by się jeszcze znalazło pewnie Pytanie który rok chcesz i ile kasy chcesz przeznaczyć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po 10 latach muszę przejść z T-Mobile(Ery) do Playa bo ich oferta na Iphona 4S oraz usługi jest po prostu bezkonkurencyjna..interwencja w dziale utrzymania klienta nic nie dała..różnica jest po prostu gigantyczna(1000zł).To jakis żart.. bo wszyscy w salonie TMobile stali z broszurami Playa i nikt z TMobile umowy nie przedłużył...tylko głową kręcili..
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Też jestem bardzo zadowolony a niebawem minie 2 lata... A brak regulacji wysokości pasów to faktycznie zgroza,nie wiem jak mogli to ominąć...mnie też pasy uwierają o szyję...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***ista ta A-klasa.
-
Problem z DPF w Audi A4 B7 1.9TDI
Od razu kastrować nie trzeba...pojezdzisz,zobaczysz..
-
Napęd quattro a rożne szerokości kół między przodem a tyłem..
Widziałem takie przróbki przy quattro.Jeśli średnica całkowita koła będzie dokładnie taka sama mozna takie cos zrobić.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
W tym przypadku mógłbyś się zdziwić, bo np ASO w Krakowie Autospecial ma zakaz udostępniania historii po Vinie, widziałem oficjalne pismo. Nie wiem czy tą paranoję wprowadziło tylko to ASO, ale jeśli za jakiś czas okazałoby się to standardem, sterta fv byłaby niewiątpliwie mile widziana, gdy potencjalny właściciel usłyszy odmowę w przypadku chęci sprawdzenia historii po Vin'ie No przecież właścicielowi całą historię drukną jak podjedziesz... Spróbowałby mi ktos nie druknąc historii serwisowania mojego auta jak za to płacę... Byłaby lekka bomba w salonie...
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
TAK TAK Pomocy niech ktos go da- Strefa Śmiechu
Jaki to był dowcip co maż sledził swoja zone kucajac przy samochodzie akcja sie rozwijala a na koncu okazało sie ze porysowana felga go rozzloscila..tak w skrócie.. Pomoze ktos?- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Jak mi się na początku podobało,tak teraz stwierdzam że A7 to przerośnieta krowa...BMW 6 Grand coupe dużo ładniejsze.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Zawsze tak jest jak coś kupisz. Myslałem że Range Roverów Sportów mało...teraz myślę że jak psów... Ciekawe co jest jak X6 kupisz...- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Dziś takie Q7 4.2TDI strasznie się chciało ścigać ze mną..- Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Prezerwatywy. - Strefa Śmiechu