Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Nie lubię takich momentów.Sentymentalny jestem kurde. Mam kumpla co swoich byłych aut nie sprzedaje.Żadnego.Ma ich już z 7 chyba. Trochę mu zazdroszczę
  2. I nie felgi z A5 bo to ET nie bardzo pasuje(chyba że to podróby)
  3. Powiem Ci że chyba straszny kryzys bo ta sprzedaż idzie Ci niemiłosiernie ciężko..przynajmniej czasowo..w życiu nie sprzedawałem auta dłużej niż miesiąc...a cenę zawsze waliłem z samej góry..więc o co chodzi?
  4. Bartek fajny koleś i na majątek raczej iść nie musiał.
  5. Bose w A6C6 miazdzy tego Banga w przedbiegach.
  6. Ależ pięknie utrzymana! I jaka szkoda że to nie RS...chyba bym podkupił wtedy
  7. Wszyscy chcą A5 trzeba juz sprzedawać
  8. Z opinii których mechaników lepiej kupić 2.7?
  9. Tematów tu w brud.Na forum A6 też. Fajniejszy 3.0TDI i na dodatek zawsze w quattro. Głównie różnią się mocą i momentem.Awaryjność ta sama lepiej brać 3.0.Z tiptronickiem jak najbardziej a i manual OK. Wszystko zależy od egzemplarza auta.I oznaczenia silnika również. Główne bolączki to stukający rozrząd i problemy z tym związane,klapy kolektorów sących,czasem wtryskiwacze i coś by się jeszcze znalazło pewnie Pytanie który rok chcesz i ile kasy chcesz przeznaczyć.
  10. Po 10 latach muszę przejść z T-Mobile(Ery) do Playa bo ich oferta na Iphona 4S oraz usługi jest po prostu bezkonkurencyjna..interwencja w dziale utrzymania klienta nic nie dała..różnica jest po prostu gigantyczna(1000zł).To jakis żart.. bo wszyscy w salonie TMobile stali z broszurami Playa i nikt z TMobile umowy nie przedłużył...tylko głową kręcili..
  11. Też jestem bardzo zadowolony a niebawem minie 2 lata... A brak regulacji wysokości pasów to faktycznie zgroza,nie wiem jak mogli to ominąć...mnie też pasy uwierają o szyję...
  12. za***ista ta A-klasa.
  13. Od razu kastrować nie trzeba...pojezdzisz,zobaczysz..
  14. Widziałem takie przróbki przy quattro.Jeśli średnica całkowita koła będzie dokładnie taka sama mozna takie cos zrobić.
  15. W tym przypadku mógłbyś się zdziwić, bo np ASO w Krakowie Autospecial ma zakaz udostępniania historii po Vinie, widziałem oficjalne pismo. Nie wiem czy tą paranoję wprowadziło tylko to ASO, ale jeśli za jakiś czas okazałoby się to standardem, sterta fv byłaby niewiątpliwie mile widziana, gdy potencjalny właściciel usłyszy odmowę w przypadku chęci sprawdzenia historii po Vin'ie No przecież właścicielowi całą historię drukną jak podjedziesz... Spróbowałby mi ktos nie druknąc historii serwisowania mojego auta jak za to płacę... Byłaby lekka bomba w salonie...
  16. TAK TAK Pomocy niech ktos go da
  17. Jaki to był dowcip co maż sledził swoja zone kucajac przy samochodzie akcja sie rozwijala a na koncu okazało sie ze porysowana felga go rozzloscila..tak w skrócie.. Pomoze ktos?
  18. Jak mi się na początku podobało,tak teraz stwierdzam że A7 to przerośnieta krowa...BMW 6 Grand coupe dużo ładniejsze.
  19. Zawsze tak jest jak coś kupisz. Myslałem że Range Roverów Sportów mało...teraz myślę że jak psów... Ciekawe co jest jak X6 kupisz...
  20. Dziś takie Q7 4.2TDI strasznie się chciało ścigać ze mną..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.