Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. muza fajna wiadomo kogo ? To Fever Ray z The Knife:) Dla lubiących podobne klimaty polecam grupy The Knife i Zeitgeist Super ja też polecam. Wogóle świetnie dobrali ten utwór do filmu młodego. Bardzo klimatycznie PS chcącym zacząć przygodę z The Knife doradzam nie zaczynać od ostatniej płyty,dość ciężka w odsłuchu
  2. tylko 3 lata jest na mandat?nie 5?
  3. Maagik prawdę pisze...odkręcić to ciężka sprawa.
  4. Paweł takiej kupie jak "6 ku"l dajesz 7 a "Lot" ma u Ciebie 8? Coś tu nie halo z tymi Twoimi ocenami.. A ile ma "Ojciec chrzestny" albo "Chłopcy z ferajny"? 15?
  5. Przychodzi klient do sklepu meblowego i mówi: - Interesują mnie drzwi. A sprzedawca na to: - za***iste ma pan zainteresowania
  6. żaden
  7. No też tak uważam. Zostaw już to auto bo jak się kombinuje to się przekombinowuje. Wóz jest perfekcja.
  8. "Kryptonim Shadow Dancer"-polecam.
  9. przeciez to dno niskobudzetowe, sceny z auta maja nakładany obraz jak w latach 60
  10. Ciekawe ile razy się coś wysra w tym Golfie. Poza tym to raczej nie auto na codzienna eksploatacje.
  11. kub sobie taka octawie nową na wypasie w polskim salonie , znajdź numer do prowidenta , dobrze że na zachodzie sprzedają 3.0 tdi taniej jak 1.9 tdi 116km z resztkami kebaba na tylnim siedzeniu . Pozdrowionka Jak kupiłeś z kebabem to nie moja wina.. :polew: Wogóle ciekawe rzeczy piszesz :polew:
  12. skad i jakie mandaty miales tego nie wiedziałem. odnosiłem sie tylko do kwestii sciagalnosci i tu bys sie zdziwił...
  13. To nie ma zadnego znaczenia ze nie masz jak odebrac....komornik zacznie poszukiwac Twych kont niebawem jeśli jakieś posiadasz.. Niestety teraz tak to działa.
  14. No cenna uwaga. Co do tetailingu to bylem u znajomka ktory w tym siedzi i mowi zeby nie ruszc nic bo juz musiala miec taki i jest lakier w swietnym stanie,dbam o to i pare gdzinek zawsze spedzam przy myciu. ---------- Post dopisany 16-11-2012 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 19:29 ---------- Pierwsza firma kompletnie nieznana ze strony internetowej wnioskuję że jakaś kaszana. Znajomek też raczej słabo się zna.Po zdjęciach widać że dopieszczenie wskazane. Eska bardzo fajna.
  15. Czaja Naprawa, felgi aluminiowe i stalowe – Marek Czaja.
  16. nie da sie tak masz zarejestrowane auto OC jest obowiazkowe chyba ze go wyrejestrujesz
  17. W Krakowie korzysta się z innej firmy jeśli chcesz w 100% mieć fachowo felgi zrobione.
  18. Masakrycznie byłem zawiedziony tym filmem.Liczyłem na coś bardzo dobrego. A końcówka to już wogóle.Kule z pistoletów maszynowych się ich nie imały. Nie polecam. Ale polecam co innego. Irańskie kino. "Rozstanie".
  19. Panowie ma ktos tiket za parkowanie do odstapienia przekraczajacy dzi 15:50? Bede wdzieczny bo mnie tak wkurwili ze szok!
  20. et 41 to raczej nie do b8
  21. Wkłady lusterek do ogrzewania się spalą..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.