Treść opublikowana przez pawel1380
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
:polew: tez prawda :polew:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ładnie to wygląda...czekamy na resztę kół..i fotki..
-
felgi 20''
stwierdzam że duzo interpunkcji... co wy tam kolego palicie? :D
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i nizsze chyba, przynajmniej w a5 tak jest 1bV to zawieszenie obnizone
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Jedrek cały rok jezdzisz z gumowymi dywanikami?Bez sensu.W lecie dużo milej jest z materiałowymi.
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Mogłeś za 2,5 tysiaca kupić już cały komplet nowych...
-
A5 8T 3.0 TDI quattro S-line (coupe)
Cena nie robi szału poza tym roznice w grubosci bieznika przy quattro nie sa najlepszym pomyslem..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Te zdjecia sa starsze niz internet na cholere to wklejac
-
[Audi B8] Navigacja 2G Vs 3G - Czym to się różni ?
Twixa tudzież innej reklamy nie sposób usunąć
-
Strefa biegaczy, triathlon
waga roweru ma wielkie znaczenie dla prowadzenia..takze niestety do konca tak nie jest...
-
komornik sądowy za zapłacony mandat
takie ratalne płacenie mandatów ,nie pilnowanie potwierdzeń wpłat i problem gotowy... o nietrzymaniu potwierdzen wpłat coś wiem miasto mnie niedawno ogołiło na 6tys... dodam że po raz drugi bo w 2008 roku to zapłaciłem.. Tak to jest jak sie nie trzyma potwierdzen wpłat przez 5 lat..
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
bo listwa tam to slaby pomysł wogóle
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
no listwa na tylnym zderzaku bleee
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
:shock3:
-
[ALL B7] mój nowy zakup A4 b7 2007 2.0TDI DPF 170KM full opcja (oprócz skóry;-P )
Po co pisac full opcja jak do fulla droga mleczna?
-
Felgi 20" 8,5 a opona 265/30
nie bedzie wystawac,bedzie w miare OK...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
:grin: :polew:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jak do tego doszedłeś? że to 3,5 sekundy?stoperem?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja tu o serii piszę.Nierealne.Mam pytanko.Szymeniu jakie osiągi masz wpisane w ksiązeczce obsługi samochodu? ---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- OK już wiem 4,8 sek 0-100km/h
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ani w 4 nie uwierzę
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ponizej 4 sekund to w serii niby miało byc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o to zeby Cie przekrecic na kase zapewne na zaliczce
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
raczej nieporównywalnie mniej...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
wystarczajaco i mało żłopie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
muza fajna wiadomo kogo ? To Fever Ray z The Knife:) Dla lubiących podobne klimaty polecam grupy The Knife i Zeitgeist Super ja też polecam. Wogóle świetnie dobrali ten utwór do filmu młodego. Bardzo klimatycznie PS chcącym zacząć przygodę z The Knife doradzam nie zaczynać od ostatniej płyty,dość ciężka w odsłuchu "Tommorow In A Year" to bardzo fajna, klimatyczna płyta Nie mówię że nie fajna,ale dość znacząco różniąca sie od wcześniejszych dokonań Widzę że dobrej muzyki słuchasz