Treść opublikowana przez pawel1380
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nissan GT-R (2012) i 0-100 km/h w 2,84 s! Ť AUTOKULT.pl
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Taki naród nic nie poradzisz,niektórych to ciekawi znacznie bardziej niż samochód.A ile masz lat a skad masz,sami urzednicy skarbowi. ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ---------- Pablo taki wynik około osiaga tylko model 2012 który legitymuje się 550KM. Myślałem że o GTR wiesz wszystko a tu taki faux-paus ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- Pablo taki wynik około osiaga tylko model 2012 który legitymuje się 550KM. Myślałem że o GTR wiesz wszystko a tu taki faux-paus
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
Zdjęcia się nie ładują na aukcji.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
3,5 kilometra jaka roznice zrobi Paweł?0,1?Bo auto juz napedzone...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Juz dawno pisałem ze to niemozliwe.Nie z ta moca nie przy takiej masie.Nierealne.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wiem że tu wszyscy żartują ale po co te komentarze nawet jak opier...bank kogo to:polew: Zazdrośników.
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
oplaca mi sie miec foto i po sadach nie jezdzic.
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
Auto prywatne.Kara za niewskazanie 100 zł wyższa i bez punktów.Czyli wiadomo chodzi o szmal.
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
Odświeżę temat. Dostałem wezwanie od GITD że zrobił mi fotoradar zdjęcie.Jak wiadomo zdjęć teraz nie daja tylko karzą się ustosunkować. Ja nie wiem jak się ustosunkować do tego bo naprawdę nie pamiętam kto mógł jechać tego dnia tym samochodem. To kuriozum. Miał ktoś z was taką sytuację i próbował się wyplątać? Jeśli chcę się tłumaczyć to mam się udać do Warszawy Jeśli sprawę skieruję do sądu to i tak bedę musiał jechać do Warszawy. Zdjęcia ponoć pokazuja dopiero jako dowód w sprawie. Pytam bo może ktoś tu się mierzył z "nowym" sposobem wlepiania mandatów z fotoradarów.
-
Strefa biegaczy, triathlon
nieźle
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
trzeba sprzedawać...
-
A8 D3 na 20" :)
teraz jest git.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolego ułóż trochę swoją chaotyczną wypowiedź...może zacznij od tego jakie masz autko...jeśli A4 to masz 5x112 jezli A3 to masz 5x100...a poza tym na wujku GOOGLE...masz od groma informacji...tylko wystarczy poszukać... W A3 8P masz 5*112..
-
Jack Daniel's Tennessee Honey
Johnny Blue to tragedia.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Tylko że bankowo po przejściach.Nie więrzę w takie oferty od handlarzy. W zyciu.
-
Strefa biegaczy, triathlon
Nieźle...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niestety mało realne nawet licząc że to bez opłat..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
The new 2013 Audi S6 - "3.7 seconds" - YouTube Raczej nie jest to możliwe..to ile RS nowy by miał ?
-
3.0 TDI za i przeciw, róznice miedzy 2.7 TDI
Przepustnica nie jest jakaś strasznie droga poza ASO.A filtr cząstek stałych może powodować rozrzedzenie oleju paliwem również w 2.0TDI CR.Widocznie u Ciebie to nie nastąpiło bo filtr dopalał się np na trasie.U mnie też nic nie przybywa w oleju.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Tzn. jaki spokój? To teraz mam właśnie spokój jak nie mam tego badziewia w aucie wogóle Przy moim przebiegu DPFy już raczej i tak nie działały.W Polsce na szczęście Euro5 jeszcze nie obowiązuje. Miałbys spokój z kontrolką DPF Teraz masz w pewien sposób "okastrowany" samochód,ale jak powtarzam różne są podejścia do sprawy. Temat rzeka więc nie ma sensu tego roztrząsać w Twoim wątku.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Diagnozowałem to dokładnie i równie dokładnie przenalizowałem sprawę na forach. Przeczytaj jeszcze raz co Paweł napisał. Czujniczek to prawie żaden koszt. Ale za robociznę związaną z jego wymianą krzyknęli mi w ASO ponad 1500PLN. Bo niestety tak nieszczęsliwie jest zamontowany. Tak samo sprawa wygląda w A8 4.2TDI. Miałem już dosyć powracającego błędu pomimo resetów. Silnik wchodzi wtedy w tryb awaryjny i auto nie jedzie. A poza tym zadaj sobie fundamentalne pytanie. Na ch*j mi DPFy? Sama koncepcja to są jakieś chore, mokre sny ekologów! A poza tym przy moim przebiegu już dawno przestały pewnie działać Kumpel ma BMW i opowiadał mi historię o nowych normach emisji spalin w DE i jakichś klapkach domykających doloty żeby zmniejszyć jeszcze bardziej spalanie na jałowym biegu. Tylko, że te klapki lubią się urywać i rozpieprzać silnik. Masakra! Coraz więcej tego gówna nam w autach instalują zabijając motoryzację. Wolałbym chyba zapłacić 1000 z hakiem za wymiane i mieć działający DPF.Miałbyś spokój. Są wyznawcy wycinania,są wyznawcy że jak coś ma być i sprzyja to środowisku to niech i będzie. Z punktu widzenia prawnego Twoje auto nie powinno przejść teraz przeglądu Choć oczywiście nikt tego nie udowodni samym pomiarem spalin(i tak będzie w normie,jak normę ustalano to DPF-ów nie było) Rozumiem że byś to wycharatał jak filtr nie nadawał by się do niczego bo wtedy i koszty zgoła inne..ale sam czujnik..to bym zostawił. A problem z klapkami w kolektorach u BMW to powszechnie znana sprawa
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Malik po co wywalać DPF skoro tak jak napisał Rosemeyer siadł Ci pewnie czujnik.Co zdarza się dość często... Nie diagnozowałeś tego?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Bardzo ładnie
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Procentowo przyrost mocy nie szokuje.Ale ważne że bezpiecznie.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
tez tak mysle