Treść opublikowana przez pawel1380
-
Jakie Whysky na prezent?
Jack Daniels nie jest bourbonem. ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- Jak wyżej TO NIE BOURBON Dla zainteresowanych : Jak sklasyfikować popularną whiskey Jack Daniel's - Kulinaria.Spryciarze.pl
-
Zmiana otworu centrujacego w felgach
Miron robił w aluminiowych felgach myślę że to że są kute nie ma większego znaczenia
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
Piszesz kolego nieprawdę. Przykład Volkswagen Passat Blue Motion. Jest wyposazony zarowno w układ SCR z katalizatorem oksydacyjnym jak i filtr zatrzymujacy czastki sadzy. Innymi słowy katalizator SCR wraz z układem wtryskującym preparat AdBlue stanowi uzupełnienie filtra czastek stałych.
-
Usunięcie DPF w A4 B8 2.0TDI - plusy i minusy
Tyle ze jak jest stosowany ten płyn to i tak jest dodatkowo filtr czastek stałych... Nie przypominam sobie takiej konkluzji w Auto Swiecie a czytałem ten artykuł..
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zerknąłem fakt dodatkowy tysiąc euro i jest. Zgadza się 20% z 240 to 48KM.I tyle się robi softem samym. Wiadomo że eska szybsza.Tylko w pewnej konfiguracji mogłaby być w miarę równa walka. Przy wyzszych predkosciach diesel sie szybciej skonczy,ale chyba nie o maksymalna predkosc tu chodzi. O przyspieszanie przy wyzszych predkosciach.A w tym dieslu po programie okolice 800NM. U ciebie w serii 550NM.To jest roznica.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A no to pewnie...i tak mozna w nieskonczonosc..jasne eska to eska co tu gadac...ale widzę tam troszkę mniej niz 560 i 700NM I 3 tys euro. 400KM w tym dieslu 3.0 313KM myślę że nawet ciut taniej ogarniesz.I bedzie wydech nowy.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
NIc.Podstawowe info.Koledze genesis pewnie o cos innego chodziło i chyba go nie zrozumielismy
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nie wiem o jakim zastrzyku 40 KM mówisz... W starszym 3.0TDI co ma seryjnie 239,240 KM bez problemu robisz wiecej niz 40 KM. Licz około 20 % przyrostu samym softem. to masz ponad 60 KM. Wymiana wydechów,parę zmian i spokojnie są okolice 400KM.Wtedy się napocisz bardzo.A biorąc pod uwagę moment obrotowy w dieslu na trasie możesz chwycic baty.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Coś byki na tym blogu ortograficzne... RS7 mnie się podoba.
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
Trzeba się pochwalić co sie ma na handel
-
[ALL B5] Audi S4
:polew:
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
Prawie robi różnicę a w tym przypadku wielką. Już ze zdjęć widać że te dwa auta Twoje i autora wątku dzieli dość duża różnica ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Syf nie ma A5
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
ale dziwne bo jak mnie moduł padł to nie mogłem sobie recznie przestawic dopiero po podlaczeniu pod MMI w serwisie zmienili tak że mogę... Co przestawiałem to wracała godzina do poprzedniego ustawienia. Tu widac to na filmie. .Bart czym się różni U1A od U2A?
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
w A6 to standard bankowo czesto pada ten moduł też mam go chyba do wymiany
-
[ALL B5] Audi S4
Na tym kole jest przepiękna ale już Ci to chyba pisałem...
-
temperatura silnika-wina dpf?
nigdy przed zapaleniem się kontrolki dpf nie zauwazylem problemu ze spadajaca temperaturą..
-
Ciągle świecąca kontrolka tankowania - dystrybutor jak wyłączyć
Człowieku zalej wiecej paliwa...jazda na rezerwie to mozliwe inne dodatkowe kłopoty... Staraj się żeby kontrolka Ci się nie zapalała i tyle. To najlepszy i najszybszy sposób na opanowanie kontrolki
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
piękny dzwon musiał być
-
ile jest warty zderzak przedni w B5 przy szkodzie z OC sprawcy
powodzenia w 14 letnim aucie..mało realne żebyś dostał nowy oryginalny zderzak
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
przy 200 10-12 km to jakies 5-6%.Potem wzrasta różnica.. wszystko się zgadza..przy 300 jest pewnie blisko 10%..może 8 cholera wie choć byłby to dobry wynik. Tyle ze nawet 8% przy 320 km/h to zawyzone o prawie 26km/h Co oczywiscie nie ma znaczenia jedynie stwierdzam fakt.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Różnice w predkości spokojnie mogą być zawyżone o więcej niż 8 %.A przy takiej predkosci o ponad 10 %.
-
White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound
No nie taka pierdoła..inna sprawa że te silniki ponoć mocy nie trzymają...i zrobić tam prawdziwe ponad 700KM to samym programem chyba ciężko..
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Są motocykle co mają wpisane w danych 2,5 do 100km/h
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Gratki fajny samochod,jezdzilem 4.2 tyle ze z R-tronickiem i nie uwazam zeby to nie jechalo W sam raz na niemieckie drogi :-)