Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Dało.Pewnie jeszcze trochę więcej spustoszeń narobiło
  2. Oto czego zabrakło a było w czasach sukcesów... Uploaded with ImageShack.us Papieroska! A wystepów to się komentować nie opłaca,szkoda klawiatury i czasu..
  3. Uff to jednak przepustnica była...wszystko działa... Objawy to telepanie przy gaszeniu silnika,mułowate wkręcanie się na obroty no i troche mniej mocy. Sama wymiana 5 minut.
  4. Mam nadzieje że problemem okaże się przepustnica.Taki błąd po podpięciu Vaga ale... pewności to nigdy nie ma. Serwis liczy sobie za część 1750zł,kupiłem nowy oryginał Siemensa za 800zł.
  5. Ja na 20 ponizej 6 zrobilem.Dane z kompa zeby nie bylo :-) ---------- Post dopisany 12-06-2012 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2012 at 09:36 ---------- Z nowości jutro wymieniam przepustnice W końcu coś padło A z ciekawostek sklep/service nie poda Ci już numeru części telefonicznie. Kolejna nowość w Polsce
  6. pawel1380 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Hmmm to jak wyrolowałeś mocą 250KM, SRT8?
  7. Juz nie mam.
  8. Kupował ktoś?Jak tak to co i ile? Mnie kolega wyciągnął..wyjątkowo zero kolejki w 35 minut kupiłem 50sztuk srebrnych 20 złotówek... Chyba się numizmatyką zainteresuję Trzymacie,sprzedajecie wszelkie opinie.
  9. Hmm ja gdzieś czytałem że wtryskiwacze w CAPA są lepsze niz w CCWA ale ze względów kosztowych zostały wycofane.. Chyba nawet na forum A5 coś o tym było,choc czytałem to gdzieś indziej.
  10. Nie masz przy takim momencie absolutnie zadnych drgan na drazku skrzyni?
  11. Jak mozna nie osiagnac 4,5 litra w TDI 1.9 skoro w 3.0TDI wprawdzie mega sie starajac zrobiłem 4.9 na trasie.Na 17 kolach gumy 225...oczywiscie dane z Fisa.. Jak ktos umie naprawde jezdzic metodą ecodrivingu to mysle ze pikus przy 1.9TDI.Oczywiście to zabawa na trasę 100-150 km dłużej to męczące W A3 1.6 Ambition na 17 kolach 225 zrobiłem 4.4 kiedyś. A jak ktoś nie wierzy jego sprawa Sprawdza sie powietrze w oponach,zamyka szybkę,wyłacza klimę i reszta jest zabawą
  12. Z ciekawosci zadzwonię do Maćka lub Patryka to się dowiem. Jakich silników to dotyczy. U mnie ostatnio pojawił się błąd przepustnicy i zaświecił się oczywiście silnik na desce. Już ja miałem wymieniać a tu nagle...zero błedu po podpieciu VAG i auto jezdzi jak nalezy. I tak juz od 10 dni.. Nie wiem co o tym myslec..
  13. pawel1380 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Czemu kontrolka silnika i ABS-u świeci?
  14. !
  15. Co nie zmienia faktu ze po 2007 roku jest lepiej.Choćby w temacie rozrządu. A że wszystko potrafi się zepsuć to rzecz oczywista. Ten silnik idealny nie jest.
  16. A zasrana Polsko jest ok?
  17. Ale osoba co baner pisała to polskiego nie znała "Wypierydolił"...to się nie dziwię że ich urząd skarbowy wy***rdolił skoro takie mózgi tam pracują Chyba że to tak specjalnie
  18. daj wyrazne foto uszkodzenia
  19. Nie od dziś wiadomo że wszystkich 3.0TDI nie wrzucamy do jednego wora.Po 2007 już lepiej.
  20. Pudzian się chwali że lepszy http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Pudzianowski-kilometr-w-niecale-3-minuty,wid,14476758,wiadomosc.html?ticaid=1e7f5 ---------- Post dopisany at 05:39 ---------- Poprzedni post napisany at 05:39 ---------- Pudzian się chwali że lepszy http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Pudzianowski-kilometr-w-niecale-3-minuty,wid,14476758,wiadomosc.html?ticaid=1e7f5
  21. pawel1380 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Auto piękne... Felgi już gorsze..Pomijając że na żadnym zdjęciu ich nie widać dobrze na Twoim aucie..więc można sobie wyobrazić znając ten model Do A8 to 20 minimum .. ---------- Post dopisany at 02:18 ---------- Poprzedni post napisany at 02:18 ---------- Auto piękne... Felgi już gorsze..Pomijając że na żadnym zdjęciu ich nie widać dobrze na Twoim aucie..więc można sobie wyobrazić znając ten model Do A8 to 20 minimum ..
  22. Raczej nieoryginalne koło.
  23. I ET 26 to w B8 oznacza obcierkę przy 9 calach. ---------- Post dopisany at 04:54 ---------- Poprzedni post napisany at 04:54 ---------- I ET 26 to w B8 oznacza obcierkę przy 9 calach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.