Treść opublikowana przez pawel1380
-
Rysy na lakierze
Dało.Pewnie jeszcze trochę więcej spustoszeń narobiło
-
Rysy na lakierze
- Piłka nożna
Oto czego zabrakło a było w czasach sukcesów... Uploaded with ImageShack.us Papieroska! A wystepów to się komentować nie opłaca,szkoda klawiatury i czasu..- A5 8T 3.0TDI quattro
Uff to jednak przepustnica była...wszystko działa... Objawy to telepanie przy gaszeniu silnika,mułowate wkręcanie się na obroty no i troche mniej mocy. Sama wymiana 5 minut.- A5 8T 3.0TDI quattro
Mam nadzieje że problemem okaże się przepustnica.Taki błąd po podpięciu Vaga ale... pewności to nigdy nie ma. Serwis liczy sobie za część 1750zł,kupiłem nowy oryginał Siemensa za 800zł.- A5 8T 3.0TDI quattro
Ja na 20 ponizej 6 zrobilem.Dane z kompa zeby nie bylo :-) ---------- Post dopisany 12-06-2012 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2012 at 09:36 ---------- Z nowości jutro wymieniam przepustnice W końcu coś padło A z ciekawostek sklep/service nie poda Ci już numeru części telefonicznie. Kolejna nowość w Polsce- 1992 Ur-S4 2.2 20vT
Hmmm to jak wyrolowałeś mocą 250KM, SRT8?- Monety na Euro 2012
Juz nie mam.- Monety na Euro 2012
Kupował ktoś?Jak tak to co i ile? Mnie kolega wyciągnął..wyjątkowo zero kolejki w 35 minut kupiłem 50sztuk srebrnych 20 złotówek... Chyba się numizmatyką zainteresuję Trzymacie,sprzedajecie wszelkie opinie.- [All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Hmm ja gdzieś czytałem że wtryskiwacze w CAPA są lepsze niz w CCWA ale ze względów kosztowych zostały wycofane.. Chyba nawet na forum A5 coś o tym było,choc czytałem to gdzieś indziej.- [All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Nie masz przy takim momencie absolutnie zadnych drgan na drazku skrzyni?- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Jak mozna nie osiagnac 4,5 litra w TDI 1.9 skoro w 3.0TDI wprawdzie mega sie starajac zrobiłem 4.9 na trasie.Na 17 kolach gumy 225...oczywiscie dane z Fisa.. Jak ktos umie naprawde jezdzic metodą ecodrivingu to mysle ze pikus przy 1.9TDI.Oczywiście to zabawa na trasę 100-150 km dłużej to męczące W A3 1.6 Ambition na 17 kolach 225 zrobiłem 4.4 kiedyś. A jak ktoś nie wierzy jego sprawa Sprawdza sie powietrze w oponach,zamyka szybkę,wyłacza klimę i reszta jest zabawą- 3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Z ciekawosci zadzwonię do Maćka lub Patryka to się dowiem. Jakich silników to dotyczy. U mnie ostatnio pojawił się błąd przepustnicy i zaświecił się oczywiście silnik na desce. Już ja miałem wymieniać a tu nagle...zero błedu po podpieciu VAG i auto jezdzi jak nalezy. I tak juz od 10 dni.. Nie wiem co o tym myslec..- 1992 Ur-S4 2.2 20vT
Czemu kontrolka silnika i ABS-u świeci?- Strefa Śmiechu
- 3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Co nie zmienia faktu ze po 2007 roku jest lepiej.Choćby w temacie rozrządu. A że wszystko potrafi się zepsuć to rzecz oczywista. Ten silnik idealny nie jest.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A jak się to kierunkami aktywuje?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A zasrana Polsko jest ok?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale osoba co baner pisała to polskiego nie znała "Wypierydolił"...to się nie dziwię że ich urząd skarbowy wy***rdolił skoro takie mózgi tam pracują Chyba że to tak specjalnie- Rysa na dzwiach
daj wyrazne foto uszkodzenia- 3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Nie od dziś wiadomo że wszystkich 3.0TDI nie wrzucamy do jednego wora.Po 2007 już lepiej.- Strefa biegaczy, triathlon
Pudzian się chwali że lepszy http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Pudzianowski-kilometr-w-niecale-3-minuty,wid,14476758,wiadomosc.html?ticaid=1e7f5 ---------- Post dopisany at 05:39 ---------- Poprzedni post napisany at 05:39 ---------- Pudzian się chwali że lepszy http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Pudzianowski-kilometr-w-niecale-3-minuty,wid,14476758,wiadomosc.html?ticaid=1e7f5- A8 D3 na 20" :)
Auto piękne... Felgi już gorsze..Pomijając że na żadnym zdjęciu ich nie widać dobrze na Twoim aucie..więc można sobie wyobrazić znając ten model Do A8 to 20 minimum .. ---------- Post dopisany at 02:18 ---------- Poprzedni post napisany at 02:18 ---------- Auto piękne... Felgi już gorsze..Pomijając że na żadnym zdjęciu ich nie widać dobrze na Twoim aucie..więc można sobie wyobrazić znając ten model Do A8 to 20 minimum ..- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Raczej nieoryginalne koło.- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
I ET 26 to w B8 oznacza obcierkę przy 9 calach. ---------- Post dopisany at 04:54 ---------- Poprzedni post napisany at 04:54 ---------- I ET 26 to w B8 oznacza obcierkę przy 9 calach. - Piłka nożna