Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No jezeli ktos ma mi pomoc z forum to juz nie ma co ukrywac ---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ---------- Zdaje sobie sprawe z kosztow utrzymania ale raz sie zyje i kasa jest do wydawania BTW: WUAZZZ4F38N900165 Makki komis mojego dobrego znajomego.Będziesz w Krakowie mozemy razem skoczyć.Pomogę.Przy okazji dowiemy się wszystkiego. Nie ma problemu.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
miesięczne..sasiad oddawał koło to 5tyg.. Ale mozna się zawsze dogadać..ja oddałem rano i na wieczór dnia następnego wyjechałem
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Czaja za mniejsze obtarcie wziął ode mnie 50 zł obtarcie 30 za zdjęcie i założenie opony z wyważeniem razem 80 zł. Śladu nie ma. ---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Czaja Ci sam rant podmaluje nic innego tu nie wykombinujesz.
-
Potrzebny dobry lakiernik woj. małopolskie
po takim zabiegu to nie licz na to ze nie bedzie roznicy w kolorach elementow...
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Wózek na koła
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Maciek kiedy jestes w Krakowie?Mam super garaż na robótki U mnie już korekta się prosi,podziałalibyśmy coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem jak pan ""nie dotykajcie mojego ego ubodzy użytkownicy starych A CZWÓREK bo jeżdżę A PIĄTKĄ i mi wszystko wolno"" ,ale mnie już przeszło i nie zamierzam polemizować NO I W KOŃCU WIADOMO CO CIĘ BOLI !! Cóż nie miałem bogatego taty,ani bogatej mamy, wszystko sam.Dobre szkoły,ciężka praca. Spróbuj i Ty!! Widac to co zostało wczoraj napisane macie w d.... prosiłem i dzisiaj , widać nie dało to pozytywnego efektu ...........
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spokojnie ja się już sprowokować nie dam,w piaskownicy niech się bawia inni.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Twardziel!! Nie ja zacząłem insynuacje w Twoim kierunku.I nie ja zaczepiałem.Jak kogoś nie lubisz to zatrzymaj to dla siebie i po sprawie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopie mi szkoda czasu na dyskusję z Tobą.Nawet minuty, bo Ty jesteś niereformowalny. Ja to przynajmniej do wielu klas chodziłem w odróżnieniu od Ciebie Naucz się troszkę skromności i przestań mnie straszyć męskimi rozmowami. Mnie się czepiasz najbardziej ,innych mniej (pablo,nex etc) a tak naprawdę jesteś zwykłym frustratem. Nadziejesz się w końcu obije Ci ktoś tą niewyparzoną mordę i się skończy. A mnie na privacie nie pisz co mi zrobisz.I od mojej mamy sie odpie..dol.. Myślę że już jaśniej nie można. Gdzie jest ignore...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja używałem tego każdego dnia jak temperatura była ujemna. Tak więc skoro Ty tego nie używałeś nie twierdź że inni nie bedą używać Wy to się chyba nie lubicie Dlaczego mielibyśmy się nie lubieć Różnica zdań w temacie "grzane fotele" nie powoduje od razu antypatii. Z resztą już pojawiło się kilka wpisów o zaletach grzania pupy więc miałem racje A co do "NIE LUBICIE" to owszem, jest tu taki jeden co go nie lubie, ale na szczęście nie widuje go na spotach, bo znowu moglibyśmy się pokłócić o to, ile pali w cyklu miejskim sześciolitrowe, pięćsetkonne auto ważące ponad 2,5 tony Widzę że jak ktoś się głupi urodził to już głupi umrze..nie ma rady na to...ale widzę boli dalej...człowieku żenujący jesteś..Ty nie masz innych problemów jak głupie zaczepki? Znawca Q7 V12 co nawet w nim nie siedział...idź do kościoła daj na msze niech sie ktoś pomodli za Ciebie i odwal się od mojej osoby qurwa raz na zawsze. KPW? Piszę się lubić nie "lubieć" apropo widać edukcja nie była Twoją mocną stroną... Ostrzeżenie już poszło! Kolejnego nie będzie! Panowie taki syf robić na własnym podwórku ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W dzisiejszym Auto Świecie test długodystansowy Audi A4 B8 2.0TDI Multitronic.
-
Moja mała kolekcja - co dalej?
Mam tak z 7 razy wiecej.Tez sie zastanawiałem co z tym zrobić..wyrzucić szkoda...zbierane ponad 20 lat...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem wczoraj w Navipolu i muszę przyznać że osobę Marcina można ocenić tylko w samych pozytywach.Robotę również. A czystość i porządek w miejscu pracy robią wrażenie.
-
Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
Hej http://www.surveymonkey.com/s/samochody Wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach organizujemy ogólnopolskie badanie nabywców i użytkowników samochodów osobowych. Dzięki badaniu chcemy się dowiedzieć kto, jak i dlaczego tak naprawdę kupuje i użytkuje samochody osobowe w Polsce. Zwracam się do Wasz gorącą prośbą o wypełnienie ankiety internetowej, która zajmie nie więcej niż 15 minut. Wszyscy, którzy wpiszą w ankiecie swój adres email otrzymają unikalny raport z wynikami badania i dowiedzą się więcej o sobie i polskich kierowcach. Wielkie dzięki!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/news/znany-rajdowiec-w-szpitalu-zostal-ugodzony-nozem,1767453,219 ---------- Post added at 00:18 ---------- Previous post was at 00:13 ---------- http://www.surveymonkey.com/s/samochody Wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach organizujemy ogólnopolskie badanie nabywców i użytkowników samochodów osobowych. Dzięki badaniu chcemy się dowiedzieć kto, jak i dlaczego tak naprawdę kupuje i użytkuje samochody osobowe w Polsce. Zwracam się do Wasz gorącą prośbą o wypełnienie ankiety internetowej, która zajmie nie więcej niż 15 minut. Wszyscy, którzy wpiszą w ankiecie swój adres email otrzymają unikalny raport z wynikami badania i dowiedzą się więcej o sobie i polskich kierowcach. Wielkie dzięki!
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Da się 20 cali i będzie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Też nie wiem czy nie wolałbym wychuchanej RS4 B5.. Ale to Maćka wybór.
-
[ALL] Rysa na masce, co myślicie? Zdjęcia.
Tempo,pasty "rozpuszczające" lakier widzę że kolega w temacie.. Fernando żadne tempo tu nie pomoże... Ze zdjęcia ciężko coś na 100% ocenić. Ale dobry lakiernik lub car detalista który będzie się chciał pobawić podejrzewam ze może ja zniwelować do praktycznie niewidocznego stanu. Wydaje mi się ze nie jest tak bardzo głęboko. Papierki,pady i dobre pasty do korekty w ruch..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No do traktora ma pewnie z 50mm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomku to opona dedykowana do Suvów lub duzych samochodów z napedem 4x4.... :gwizdanie: na dodatek terenowa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mozliwe ze sa wyjatki modelowe ale nie spotkalem sie. Wczoraj kupowalem nowki 275/40/20 i mialy 8mm. Zimowe oczywiscie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nowa opona ma miec 8mm Tomku i zawsze takie kupuje. Tyle tez producent podaje w specyfikacji. Tak maja tak samo letnie i zimowe.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A opinie zawsze miały dobre te Conti i w testach tez dobrze wychodziły..czesto wygrywały.. Upalam od dwoch dni Range Rover Sporta HSE i jak bylem sceptycznie nastawiony tak powiem ze za***iste auto.[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 17:26_________________________________________________ Mam ok 7 mm :gwizdanie: Nowe mają OK10mm więc 7 jaj nie obrywa Ja ostatnio opuscilem droge i tez nie mialem kupy w gaciach wiec to nie wyznacznik opon i przyczepnosci może Ci gdzieś wyleciała przez nogawkę i nie zauważyłeś :cool1: Nowe dla osobówek mają 8mm Tomku...