Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. :decayed: Paweł ilu tam sąsiadów masz?
  2. Po stronie UP zaraz koło ksera.Duży sklep.
  3. Sklep koło Uniwersytetu Pedagogicznego, to ulica Podchorążych.Dość duży i chwalony.Zawsze dużo ludzi.
  4. :polew:
  5. :polew:
  6. pawel1380 odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    przeciez na tych filmach na ogół dostajesz baty
  7. Wyobraźnia - Lub częsty jej brak
  8. pawel1380 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
  9. pawel1380 opublikował(a) temat w Audi
    Kolejny raz proszę o pomoc. Potrzebny numer cześci a mianowicie chodzi o moduł odbiorczy zegara do Audi A5 2007.
  10. Nie pytaj ludzi od skór jak to czyścić bo alcantara to materiał tekstylny a nie skóra. Coś wiem na ten temat bo miałem podobny problem ostatnio... Naprawdę dobra rada.
  11. Witojcie kolego Witaj dance mistrzu Jak tak dalej mnie baba będzie męczyć to się chyba bedę musiał zgłosić do Ciebie Non stop na parkiet
  12. Ktoś wie o co kaman?
  13. Spotkał się ktoś z takim problemem?Podjechałem do serwisu ale powiedzieli że na szybko nic nie zaradzą Nie wiem co się stało nic nie kombinowałem... Pamiętam też że kiedyś miałem znaczek na fisie tzw antenkę sugerującą że pobiera dane poprzez fale radiowe. Już tego nie mam...
  14. Od uruchomienia silnika i wyjechania w trasę.Nie resetowałem nic na trasie więc okres dogrzewania motoru też proszę doliczyć. zresetowal na trasie na zjezdzie z gorki i zrobil fote tuz po sorry pawel No coż bajkopisarzy sam nie trawię Moja dziewczyna może potwierdzić
  15. No to wynik na zimowkach.Myślę że jest opcja.
  16. Wczorajszy rekord ecodrivingu ze 140 km trasy. Żadnej ściemy.Myślę że da się mniej bo ruch nie był mały. Uploaded with ImageShack.us
  17. 18 w A6 C7 to bedzie tragedia..
  18. 997,964 Turbo albo 993 Turbo... A może kiedyś nowe..
  19. Inwestycje! Więc jeśli znajdzie się kupiec sprzedam.Jeśli nie, będę sobie radził inaczej bo naprawdę to super samochód. Marzę o 911 i wiem że kiedyś to zrealizuję.Ale na razie cele wyższe górą.
  20. Myśle że stosowanie się do wskazówek producenta w zakresie docierania jest zupełnie wystarczające. Nie ma co przesadzać. Raczej ostrego docierania w przypadku tego motoru bym nie stosował.Wiadomo o co chodzi.
  21. Generalnie celowałem w 2.7 TDI FWD w Multitronicu, a wyszło 3.0 TDI Q w manualu. Dla mnie bez różnicy było automat/manual. Głównie szukałem auta po pierwszym właścicielu, z udokumentowanym przebiegiem i wiarygodną przeszłością. Znalazłem 3.0 TDI Q 233PS i to właśnie daje naprawdę wielką frajdę z jazdy. Jestem happy :> To generalnie wyszło znacznie lepiej niż celowałeś
  22. CAR--SETUP---CLOCK i skrzynka piwa :gwizdanie: oczywiście mówię o opcjach przy dżoju NO tak robię...zmieniam i znowu franca wraca do poprzedniego ustawienia! Dziś miałem okazję poobcować z takim wynalazkiem. Jak nie przepadam za amerykanskimi wynalazkami tak ten muscle car zawsze wybitnie mi się podobał. Znajomy zakupił nóweczkę więc będzie teraz z pewnością mocno widoczna po Krakowie. Ryk z rur niewyobrażalny,ąz przesada. Na plus całkiem niezła jakość w środku,naprawdę... Biorąc pod uwagę cenę i moc ponad 470KM to naprawdę super zabawka.
  23. Panowie zmieniam godzinę na MMI i nic z tego wraca cały czas do starej... Ktoś wie dlaczego?Może coś robię źle...
  24. jednym słowem KTOŚ CI DRUTA POCIĄGNĄŁ :> a co to pozłacany miałeś ten koncentryk bo metr jest po ok 1zł więc ktoś się nachapał że ehh.. tzn. chcesz zesztukować tak jeśli o to Ci chodzi to kup dwie tzw. "F-ki" http://allegro.pl/wtyk-f-7mm-satelitarny-na-kabel-koncentryczny-i1935529493.html i przelotkę http://allegro.pl/slask-lacznik-gniazdo-f-typu-beczka-2-szt-i1934245440.html tylko utnij sobie jeszcze kawałeczek tego kabla na przymiar bo te złączki są chyba w dwu lub trzech średnicach w zależności jaki gruby jest koncentr. kabel jest tylko kurde zerwany no moge kupic calosc i znowu stracic godzine jak nic na poprowadzenie go do tej cholernej anteny..ale mi sie nie chce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.