Treść opublikowana przez pawel1380
-
Strefa biegaczy, triathlon
Zwichnałem nogę w górach 2 tyg temu i d*pa blada.Niby juz nie boli ale to czwarty raz ta sama(stara prawda że jak raz zwichniesz to później jest słabsza i łatwiej o kolejne zwichnięcie) Sam nie wiem ile pauzować żeby to się dobrze wygoiło(choć przy dłuższym bieganiu ta noga i wcześniej czasen pobolewała).
-
A8 D3 na 20" :)
Piękna będziesz sprzedawał daj znać,kumpel szuka takiej.
-
Jaki rozmiar dojazdówki do b8
8k0 601 027 125/70/19
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chce ktoś nowe RS4 B5? Audi RS4 Avant(Fahrzeug org. 187km!!!)"DER LETZTE" jako Kombi w Reichersbeuern W sumie w cenie B8 a nawet drożej- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Odnoszę się tylko do tego zdania. A po co,to pytanie nie do mnie.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Myślę że za to ile dałeś za S6 w tej konfiguracji byłbyś bardzo blisko GTR-a,a używanego lekko to już z pewnością byś miał..- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymon życzę jak najlepiej. Ale jak zejdziesz do 3,5 sek tym autem to postawię Ci dobre piwo. GTR ma absolutnie kosmiczny wynik przyspieszenia przy swojej masie i mocy. Ale to samochod zupelnie innej klasy i przeznaczenia niz Twoje S6. Nie ma szans sie zblizyc do tego.Musiałbys chyba rozbebeszyc to auto zeby taki wynik osiagnac. Zaden soft nie zrobi z tego auta takiego przecinaka. Nie uwierze w to podobnie jak i w 3,7 sek do setki. A auto piękne. Gratki- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
W tym silniku ilosc oleju zalezy od modelu Audi.Ja mam coś koło 7,5 litra.(7,6) Tobie widocznie spala,mi jeśli nawet to kompetnie niezauważalnie,dolewek tez zadnych nie robię.Paliwo chyba tez mi sie nie dostaje przez dopalanie dpf-a więc różnie z tym jest.Jednym żre innym nie,pewnie sposób jazdy też ma znaczenie,jak się silnik dotarł,etc.- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Czyli miedzy wymianami dolewasza 3.5L????:shock3: Ciekawy wniosek przeciez nic takiego nie napisał..- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ale tak jak 3,7sek 0-100 ?- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Dokładnie tak to zrozumiałem.- [ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Ja tez nie zauwazyłem żadnego papusiania oleju. Cały czas ten sam stan od wymiany do wymiany. Jeżdżę na Motulu.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zadbane raczej nie sprawia zadnych problemow z tego co wiem.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pierwsze Mini S na kompresorze wsysyało paliwo naprawdę nieźle jak na gabaryty.11 w miescie to minimum,15 zaden problem..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miałem S w 2005 roku ale od nowosci do 12 tys km.Auto super fajne,mnie się nic nie zepsuło ale to chyba nie dziwne Bardzo lubiłem to auto wtedy,gokart do miasta. Natomiast mój przyjaciel miał S i ciągle mu się coś psuło ale auto miało dzwona z przodu kiedyś.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie gdzie zrobię przegląd rejestracyjny w miłej i niezbyt dociekliwej atmosferze? Auto 100% sprawne tzn hamulce silnik zawieszenie etc tylko ma małą dziurkę na progu- Kolizja - ile moge dostać pieniędzy z ubezpieczalnii?
Wątpię.- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron uwierz..marna z niej piękność- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Nic w srodku z klamek nie złazi- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
U mnie też nic nie złazi.Zero.- 1992 Ur-S4 2.2 20vT
dokładnie i kucyków jednak trochę więcej..- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szkoda że foto mało "realistyczne" bo ciężko cokolwiek ocenić przez obróbkę.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nie rozumiem co ma Pawle piernik do wiatraka czy znasz czy nie.Nie powinno to za bardzo nikogo interesowac.Forum dotyczy aut,a temat danego egzemplarza kolegi.A tu parę osób się głównie podnieca tym skąd ma w takim wieku...może w totka wygrał co to kogo obchodzi I czy przy pomocy rodziców czy nie...ja tego nie rozumiem kompletnie czemu kogoś to interesuje.Poza US Ale tego koledze nie życzę absolutnie.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
W kwestii przyspieszenia faktycznie przy tej mocy GTR zdaje się przeczyć prawom fizyki. PS. Paweł "nie" z przymiotnikami i przysłówkami piszemy razem - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!