Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. ja też nie
  2. Wiedzieliśmy że będziesz i dlatego
  3. No sorry jak V6 TDi jest nieprzyjemnie głośnym klekotem to chyba mam problem laryngologiczny... Pytanie tylko czy to ja mam rację bo użytkuję taki silnik na codzień czy człowiek który ma w podpisie czterocylindrowego klekota z wczesniejszej epoki..
  4. Niektórzy piszą o czymś o czym nie mają pojęcia..sorry...
  5. Głośny?A w jakim aucie jezdziłeś z tym silnikiem że zapytam..pomijając już fakt że jest V6 a nie rzędową czwórką..
  6. D Rychło w czas że nikt tego wcześniej nie dał na forum, po 19:00 już o tym wiedziałem. Co wszyscy wymarli dzisiaj :gwizdanie: Pablo temat był dany o 16 z kawałkiem zaraz jak media podały...został zamknięty dość szybko
  7. Nie jestem zaskoczony :polew:
  8. widziałem sposob w jaki to wykonuja swietna sprawa
  9. właśnie czemu filmiki zniknęły?
  10. nie o blachy chodzi a o model Audi
  11. szanse marne ze tu jest..
  12. jakiej marki masz opony?sa tabelki..zawsze tez mozesz zapytac producenta opon..
  13. Bardzo popularny model.Podobaja ci sie bo sa duze i jest gleba..
  14. Pablo rychło w czas.
  15. Daj 2.6 przod 2.3 tył ale ja bym to dokładnie sprawdził jeszcze... i tak...
  16. to raczej daj sobie spokój..
  17. DObrze ze tak sie skonczyło..
  18. Milltek 4 tysiace złotych jak na Millteka to akurat do tego silnika dość tanio... Firm oklejajacych jest parę...ale oklejanie felg to chyba nie jest najlepszy pomysl..raczej malowanie...
  19. Dokładnie. Widzę rzeczy których inni nie widzą Nawet Makki oglądał z latarką i powiedział że "nie jest źle" Także ciśnienia strasznego nie ma. Autko było normalnie dbane przez poprzedniego własciciela ale bez strasznej przesady(myjnie tylko ręczne).Chociaz tyle.
  20. Pełna korekta lakieru to 2 dni roboty jeśli chcesz to wykonać porządnie. Biorąc jeszcze pod uwagę że mam DA to lekko tyle muszę liczyć. Między innymi dlatego jest to tak kosztowne w firmach detalingowych.
  21. 5h?Chyba 25.. Od poniedziałku zaczynam...
  22. W kratkach sa dziurki tylko male. Na polerke potrzebuje troche wolnego czasu wygospodarowanego..
  23. Pablo szampon tam był jeden...
  24. Fantomasowi dzis dali jedna ale takiego kolosa w ich wydaniu to jeszcze nie widziałem.. :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.