Treść opublikowana przez pawel1380
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
To cie chyba troche szarpnęło
-
[ALL] Kolizja - pytanie kogo wina? - rysunek sytuacyjny
Tez obstawiam tak jak arielka winny uzytkownik pojazdu nr.2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomku zgadzam się z Tobą w 100%.Buczak ma kilkunastu lakierników.I pewnie wie który ma najlepszą rękę....i na to liczyłem.Że tego przydzieli do mojego auta. Autko odebrałem i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony..a mnie ciężko dogodzić.. Wymalowane super,poskładane idealnie,jedynie muszę podjechać do Auto Speciala bo trzeba zakodować ten Parktronic co tam zakładali..poza tym...profeska..wolę już jezdzic do kogos kto wie ze mam fioła na tym punkcie.. Jest naprawdę super zresztą sam sobie ocenisz na którymś spocie jak przyjadę czystym wozem A tak wogóle to
-
[INNE] Ksenon kalibracja w A5
dzięki
-
[INNE] Ksenon kalibracja w A5
Panowie mam pytanie..czy po wymontowaniu lampy ksenonowej i jej ponownym zalozeniu jest potrzebna kalibracja?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol kto Ci malował maskę czy czasem nie ten Buczak Masz lepszego?Krótko..
-
[B7 BPW] Filtr cząstek stałych ?
no czyli prawdopodobnie czujnik ci szwankuje..lepiej go wymienic..oczywiscie diagnozujac to jeszcze wczesniej.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No strasznie mi Cię żal kolego. Mega niefart. Trzymaj się.Powiem tylko tyle że pewnie cała ta sytuacja dała nam wiele do myślenia. Ja już wyciągam wnioski dla siebie.
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Czyli Jedrku u Ciebie ktos zrezygnował....taki wniosek z tego.Bo na 100% standardowo przy Slinie wewnetrznym jest 1BV i masz auto nizsze o 10mm(co jest nawet w konfiguratorze wymienione sprawdz sobie) Jak zamawiasz utwardzone zawieszenie bez wewnetrznego Slina to masz 1BE...twardsze ale nic nie obnizone,wysokosc jak w 1BA. Tak ma mój sasiad i faktycznie jego auto jest twardsze troche, natomiast optycznie na wysokosci zero roznicy miedzy moim.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Klapy kolektorów ssacych.To mankament znany.I własciwie to tyle.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Tak te foty na początku widziałem. Myślałem że niżej jeszcze można zejść Sąsiad taką sobie sprowadził ale z USA, 3.6l i 280KM, mało mocy jak na taką pojemność a spalanie dużo większe niż u Ciebie. Pablo ale z tymi sąsiadami to dajesz akcje Ilu masz tych sąsiadów?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zle ci się wydaje.Zderzak odkręcony bo również poszedł do malowania.Prog tez bedzie odkrecony z tego co mi sie wydaje. Ja niestety nie jestem mistrzem lakiernictwa. Natomiast z kim nie gadalem(lakiernicy) to w koncowym rozrachunku mowili mi zebym jechal tam bo rzadko kto ma taka komorę... Szyby nie chciałbym wycinac bez jaj ja tam mialem ryske w sumie...a ze jestem esteta to musiałem miec zrobione.. Tomek daj mi lepszego lakiernika,z taka komora to na przyszlosc bede wiedzial i pojade.
-
[B7 BPW] Filtr cząstek stałych ?
Moze czujnik sie spieprzył.Musisz sprawdzic na Vagu stan zapełnienia filtra.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomku lubię twoje opinie A więc Buczak to ASO.Po prostu Aso oddaje do Buczaka.Jedyna roznica przez ASO dłużej by to trwało... Jurka znam więc wolałem z nim sam ugadać temat. Szybki wycinać nie trzeba i nawet bym nie pozwolił.Spokojna Twoja rozczochrana nic łuszczyć się nie bedzie. Gdyby tak się stało mam dozywotnia gwarancję tego auta na to i mogę wrócić z reklamacją.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1007 zł ale nic nie brałem..podpisałem Buczakowi papier ma być igła.. Autko juz sie robi,byłem dzis je ogladnac,ladnie jest zabezpieczone, dałem pyszną grappę nawet, wiec liczę że bedzie super i bez śladu. Obraz że łezka w oku bo nietknięte to było ;( Uploaded with ImageShack.us
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Transit ale cię nerw wziął.Mnie tam zupełnie takie pisanie nie przeszkadza,pomijając już fakt że tu akurat Pablo jak widać miał rację. Czasem warto wrzucic na luz
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Masz 1BE???Masz slina wewnetrznego powinnienes miec 1BV... Jezdzilem A5 z 1BE jest twardsza od mojej ale wysokosc zawieszenia bankowo to samo..
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Zawieszenie sportowe tylko jest utwardzone i nie jest nic obnizone.Czyli oznaczenie 1BE. Zawieszenie Sline jest utwardzone i obnizone o 10 mm oznaczenie na wlepie 1BV. Tak to jest w A5.
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Jedrku to totalna nieprawda.......roznica miedzy standardem a sline wewnetrznym to 10mm....Nie piszmy takich bajek..
-
[B7 BPW] Filtr cząstek stałych ?
Tak DPF. To ze Ci sie zapaliło nie oznacza ze musisz to usuwac odrazu. Uruchom najpierw sam proces dopalania jest tu wszystko opisane 4 bieg 2200-2400 obrotow i jedziesz..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki.Makki kiedy bedziesz w Krakowie? Ja oddałem dziś autko do naprawy tych zarysowan.Mam nadzieje ze zdazą naprawić.Hala w Krakowie przygotowana,wielka ze wejdzie piec aut,karcher podpięty,odkurzacz jest,lampa się może znajdzie,serdecznie zapraszam
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
Nie lubię się chwalić A tak na serio to nie wrzucam fot na żadne fora bo nie wiadomo kto ogląda i kto czyta więc w necie nie obejrzysz. A jak sprzedajesz auto w internecie na jakimkolwiek z serwisów to tez nie wrzucasz fotek? Przeciez nikt nie kaze Ci pokazywać tablic rejestracyjnych.Zresztą większość z nas tego nie robi.Ani pisać miasta w którym jesteś..
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Tomek."Nic jej nie jest" w sensie jest kasa da sie naprawić porządnie bez fuszery.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Polsce są sami znawcy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobre