Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. :oklaski: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  2. :oklaski: :laghing2:
  3. Dzisiaj zjedzmy kielbase 22 co wy na to?????
  4. Wspaniała nie jest.Ale i tak lepsza od tego po czym jechałem.(nazwy ulic nie podam). Nie wiedziałem czy patrzec na dziury czy na znaki czy na światła na przejazdach... Więcej Audi się tam nie zapuszczam..
  5. Centrum.Ruczaj jest znacząco lepszy, dojazd do Bieżanowa,Prokocimia również.Nie mówię co na osiedlach bo tam się nie kręcę(raczej sporadycznie mi się zdarza coś takiego). Pomijajac fakt ze w Hucie ku..a wszyscy sie wyjatkowo spiesza... No albo nie wiem juz sie tak toczyłem ze mi sie wydawało..
  6. Nawet mnie dzis na zarty nie bierz bo jest wku..ny na maxa. Nie wiem jak Ty tam dajesz rade to ci chyba całe auto skrzypi... Podziękował.Jedna wielka pieprzona dziura,koleiny i garby...
  7. Ja pierdo..ę dziś musiałem jechać na Lubocką więc daleka Huta... Nie obrażając nikogo ale tam 20 felg mieć nie można no way.. Masakra jakaś.Dobrze że za mną nie trąbili.To już nie slalom gigant to było toczenie... Nigdy więcej.
  8. No jechałem DA.Pasty mam tylko Scholla S17 i S40. (Dokupiłem teraz Menzerne FG500) Zaczynałem od najmniej atakujacych zestawów do coraz bardziej agresywnych. Czyli rozne kombinacje były.Przede mna kupa nauki wiem to ale naprawili mi Karchera w koncu ktory sie zrabal od nieuzywania i niebawem ruszam w pełny bój Jak tylko czas pozwoli.
  9. Makki nie boisz sie go tak czesto polerowac? Dziś zrobiłem tylna klapę u mnie..wiem mało ale nie miałem czasu na wiecej wiec tak chciałem sobie jeden element zrobic ..i wyszlo niezle :kox: poza dwoma glebokimi rysami ktore pewnie trzeba byloby papierem zaatakowac...
  10. Będą instalowane na "kropelce" ? :polew:
  11. Wiesz co teraz to oglądnąłem całe, wszystko pięknie ale nie wierzę w takie bajki, tak samo jak piszą że niektórzy siedzą przed kompem i zarabiają po 4-6 tys miesięcznie. Oj znam takich co siedza przed kompem i zarabiaja znacznie wiecej... :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 23:51_________________________________________________ Wiesz co teraz to oglądnąłem całe, wszystko pięknie ale nie wierzę w takie bajki, tak samo jak piszą że niektórzy siedzą przed kompem i zarabiają po 4-6 tys miesięcznie. JAK TO NIE PABLO?? tu co drugi siedzi caly dzien na forum i tyle zarabia :polew:
  12. Jeszcze kwestia rozrusznika..ciekawe jak szybko pada...no i klap kolektorow ssacych w dieslach..przeciez przy kazdym odpaleniu musza sie skalibrowac..itd..itp.. :decayed:
  13. No pamiętam, nie uzbierali tyle chętnych żeby im to ruszyło [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 22:20_________________________________________________ Ja tego nawet z minute nie oglądałem, pierdooole takie interesy Nie poswieciłeś minuty na to a wkleiłeś? :shocked: To po co?
  14. Chryste co za pierdolenie nie dałem rady nawet do 4 minuty.. :shocked:
  15. Ee tam na złom przeciez pojechał dalej :polew: Ale urwał grubo
  16. Chyba dobrze zrozumiałeś . Miał trochę mniejsze ET od tego białego ze zdjęć, więc koła jednak trochę mniej schowane. Ale i tak schowane bardzo. A teraz to przeczytałem. No to wszystko sie zgadza
  17. 29 ET lub 45 ET ktore Twoim zdaniem ET jest mniejsze a w ktorym kola beda schowane?
  18. Dołóż trochę i bierz S4 B8 zresztą być może do tego czasu spadną ceny i Ci wystarczy.
  19. Czyli ET miał trochę większe...Zle zrozumiałem
  20. No własnie pisałem ze tylko ale posta usuneli nie wiem czemu.. Nie polecam Ci pastą tempo dotykać widocznych elementów.
  21. Ja nawet kilkanascie
  22. :mysli: Nie byłem nigdy w biedronce..nie ma jej koło mnie..ale skoro wiesz nie bede zaprzeczał .. :polew:
  23. Naszy ulubiony producent wypuścił tą najdrozsza szlachetna wersję.. ale nie kazdy to zrozumie podobnie jak nie kazdemu 25 letnia whisky smakuje..to dla wybranych Karol :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.