Treść opublikowana przez pawel1380
-
Jak obciąć kotu pazury???
:oklaski: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:oklaski: :laghing2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzisiaj zjedzmy kielbase 22 co wy na to?????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wspaniała nie jest.Ale i tak lepsza od tego po czym jechałem.(nazwy ulic nie podam). Nie wiedziałem czy patrzec na dziury czy na znaki czy na światła na przejazdach... Więcej Audi się tam nie zapuszczam..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Centrum.Ruczaj jest znacząco lepszy, dojazd do Bieżanowa,Prokocimia również.Nie mówię co na osiedlach bo tam się nie kręcę(raczej sporadycznie mi się zdarza coś takiego). Pomijajac fakt ze w Hucie ku..a wszyscy sie wyjatkowo spiesza... No albo nie wiem juz sie tak toczyłem ze mi sie wydawało..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawet mnie dzis na zarty nie bierz bo jest wku..ny na maxa. Nie wiem jak Ty tam dajesz rade to ci chyba całe auto skrzypi... Podziękował.Jedna wielka pieprzona dziura,koleiny i garby...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja pierdo..ę dziś musiałem jechać na Lubocką więc daleka Huta... Nie obrażając nikogo ale tam 20 felg mieć nie można no way.. Masakra jakaś.Dobrze że za mną nie trąbili.To już nie slalom gigant to było toczenie... Nigdy więcej.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No jechałem DA.Pasty mam tylko Scholla S17 i S40. (Dokupiłem teraz Menzerne FG500) Zaczynałem od najmniej atakujacych zestawów do coraz bardziej agresywnych. Czyli rozne kombinacje były.Przede mna kupa nauki wiem to ale naprawili mi Karchera w koncu ktory sie zrabal od nieuzywania i niebawem ruszam w pełny bój Jak tylko czas pozwoli.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki nie boisz sie go tak czesto polerowac? Dziś zrobiłem tylna klapę u mnie..wiem mało ale nie miałem czasu na wiecej wiec tak chciałem sobie jeden element zrobic ..i wyszlo niezle :kox: poza dwoma glebokimi rysami ktore pewnie trzeba byloby papierem zaatakowac...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Będą instalowane na "kropelce" ? :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:nabijasie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiesz co teraz to oglądnąłem całe, wszystko pięknie ale nie wierzę w takie bajki, tak samo jak piszą że niektórzy siedzą przed kompem i zarabiają po 4-6 tys miesięcznie. Oj znam takich co siedza przed kompem i zarabiaja znacznie wiecej... :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 23:51_________________________________________________ Wiesz co teraz to oglądnąłem całe, wszystko pięknie ale nie wierzę w takie bajki, tak samo jak piszą że niektórzy siedzą przed kompem i zarabiają po 4-6 tys miesięcznie. JAK TO NIE PABLO?? tu co drugi siedzi caly dzien na forum i tyle zarabia :polew:
-
[ALL] System Start & Stop a chłodzenie Turbiny
Jeszcze kwestia rozrusznika..ciekawe jak szybko pada...no i klap kolektorow ssacych w dieslach..przeciez przy kazdym odpaleniu musza sie skalibrowac..itd..itp.. :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No pamiętam, nie uzbierali tyle chętnych żeby im to ruszyło [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 22:20_________________________________________________ Ja tego nawet z minute nie oglądałem, pierdooole takie interesy Nie poswieciłeś minuty na to a wkleiłeś? :shocked: To po co?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chryste co za pierdolenie nie dałem rady nawet do 4 minuty.. :shocked:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ee tam na złom przeciez pojechał dalej :polew: Ale urwał grubo
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Chyba dobrze zrozumiałeś . Miał trochę mniejsze ET od tego białego ze zdjęć, więc koła jednak trochę mniej schowane. Ale i tak schowane bardzo. A teraz to przeczytałem. No to wszystko sie zgadza
-
A5 8T 3.0TDI quattro
29 ET lub 45 ET ktore Twoim zdaniem ET jest mniejsze a w ktorym kola beda schowane?
-
[ALL B6/B7] S4 a RS4-różnice
Dołóż trochę i bierz S4 B8 zresztą być może do tego czasu spadną ceny i Ci wystarczy.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Czyli ET miał trochę większe...Zle zrozumiałem
-
[ALL B6] Ryski zniknęły,ale jest wiekszy problem
No własnie pisałem ze tylko ale posta usuneli nie wiem czemu.. Nie polecam Ci pastą tempo dotykać widocznych elementów.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Ja nawet kilkanascie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:mysli: Nie byłem nigdy w biedronce..nie ma jej koło mnie..ale skoro wiesz nie bede zaprzeczał .. :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Naszy ulubiony producent wypuścił tą najdrozsza szlachetna wersję.. ale nie kazdy to zrozumie podobnie jak nie kazdemu 25 letnia whisky smakuje..to dla wybranych Karol :naughty: