Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Nic nie zdziałasz. Szkoda zachodu.Niestety tak czasem jest z zakupami na internecie..
  2. Pablo w A5 na ogół trzymają moc akurat. To juz sa TFSI i tam nie ma aż takich wielkich problemów. Ba znam nawet kolesia który miał seryjnie kilka koników więcej.... Sam jezdziłem S5 coupe chwilę i są plusy...dźwięk motoru..każdy wie V8 to V8.. Nie chciałbym żeby era V8 w Audi wogóle wygineła...
  3. Super Pablo OK Panowie co za problem z polskim Top Gearem??? Przeciez telewizja kupuje programy..oni nie wszystko robią... Trzeba znalezc firmę producencką,mieć pomysł,a następnie szukać kogoś kto to kupi... Zapewniam że jak będzie wypasiony program z fajnym pomysłem(bo nie zawsze chodzi o kasę tylko w 90% ) to TVN Turbo to pewnie i wezmie... Kiedys sam o tym myślałem.. :gwizdanie: :gwizdanie: Przeciez taka operacja tuning to żenada jakich mało....pewnie na tym forum znalazłoby się z 10 lepszych prowadzących niz prosty TEDE.
  4. Motory te same co w coupe za wyjątkiem 4.2 montowanego w S5. Ale ja szczerze wolałbym 3.0T tam.. Także wybór spoko..
  5. :polew: Jestem szczerze zdziwiony że wogóle ktoś się nad czymś takim zastanawia... Kolego poczytaj o wałach na serwisach aukcyjnych i nie tylko...
  6. :decayed: Są już dość długo
  7. Dużo biegałem przez ostatnie dwa lata ale od wrzesnia zmogło mnie choróbsko niewiadomego pochodzenia i forma zdechła.. Jak tylko się uda to wrócę..bardzo lubię bieganie...(a pamietam jak kiedys uważałem że to głupie ) W godzinę przebiegałem max około 12km ..
  8. Przod masz profil 126,75mm a tył 123 mm... to prawie 4mm róznicy nie 8mm.. Zmień to bo to nie jest zdrowe dla napędu. Edit a w sensie srednicy..wszystko sie zgadza prawie 8mm.
  9. Po dotarciu to raczej zmaleje..
  10. No ty już Paweł masz.... Graty zamówione czekam na kuriera.. :tongue4:
  11. Myślałem.. ale jak mam 2tys wydac na lampy to na pierwszym planie u mnie Milltek..
  12. Czyli początek końca Opla
  13. Kolejny zainfekowany Ja tam wolę od rezania pucowanie
  14. Własnie zamowiłem Dasa..robisz mi wodę z mózgu
  15. Więc czemu nie bierzesz od razu Flexa?Przecież to ponoć praktycznie identyczne urządzenia..
  16. No wynik niezły U mnie jest średnie 10 około 9,8 jakos tak więc niewiele mniej..
  17. Dzisiaj jakas kiełbaska?
  18. Makki gołąbki mi doniosły że szukasz nowej maszyny do Może chcesz sprzedać Dasa-6PRO? Do nauki miałbym jak złoto a znając siebie i tak pójdę kiedyś w Flexa lub Festoola..
  19. Dla mnie czystość pod maską to pędzelkiem miejsce w miejsce..tu tego nie było do końca.. Ale czego wymagać za 50 zł... Poprawię sam
  20. Dzis odwiedziłem krakowski salon S-PLUSA.. Wgniota na masce usunięta,na tylnym błotniku niestety do końca nie zeszła.. Ale w związku z tym że nie była doliczona do rachunku a widać ją dużo mniej jestem zadowolony.. Robione metodą na klej.. Umyliśmy też silnik przy okazji.Uważam że cenowo dość OK. Obsługa widać że się stara...ale resztę robię sam. Chyba sam najlepiej zrobię mimo wszystko.. Uploaded with ImageShack.us
  21. :notworthy: :good: 15,16 nie widzialem a i chyba z 14 luki tez mam..
  22. PAweł szybciej zarysujesz felgę bo już bedzie zero ochrony... Ja bym sobie dał spokoj z tym eksperymentem... Tym bardziej ze naciagnieta guma na 19 przy takim aucie to nie bedzie fajnie wygladac..
  23. nooooo dokładnie skąd wiedziałeś ;( też byłem w szoku wiedziałem Dlatego ja kupuje na wagę u Szubryta :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:00_________________________________________________ Na głodnego ciezko usnac
  24. Oj Pawle uwazajac w Krakowie na 19 na pewno nic autu nie zrobisz... Radze sobie na tych 20 naprawdę nieźle.. Utwierdziłem się w przekonaniu że wszystko zależy od dobrych oczu i szybkich rąk w slalomie I lżejszego bucika oczywiście..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.