Treść opublikowana przez pawel1380
-
Problem Allegro, wygrana aukcja a przedmiotu nie ma.
Nic nie zdziałasz. Szkoda zachodu.Niestety tak czasem jest z zakupami na internecie..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Pablo w A5 na ogół trzymają moc akurat. To juz sa TFSI i tam nie ma aż takich wielkich problemów. Ba znam nawet kolesia który miał seryjnie kilka koników więcej.... Sam jezdziłem S5 coupe chwilę i są plusy...dźwięk motoru..każdy wie V8 to V8.. Nie chciałbym żeby era V8 w Audi wogóle wygineła...
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Super Pablo OK Panowie co za problem z polskim Top Gearem??? Przeciez telewizja kupuje programy..oni nie wszystko robią... Trzeba znalezc firmę producencką,mieć pomysł,a następnie szukać kogoś kto to kupi... Zapewniam że jak będzie wypasiony program z fajnym pomysłem(bo nie zawsze chodzi o kasę tylko w 90% ) to TVN Turbo to pewnie i wezmie... Kiedys sam o tym myślałem.. :gwizdanie: :gwizdanie: Przeciez taka operacja tuning to żenada jakich mało....pewnie na tym forum znalazłoby się z 10 lepszych prowadzących niz prosty TEDE.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Motory te same co w coupe za wyjątkiem 4.2 montowanego w S5. Ale ja szczerze wolałbym 3.0T tam.. Także wybór spoko..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Jestem szczerze zdziwiony że wogóle ktoś się nad czymś takim zastanawia... Kolego poczytaj o wałach na serwisach aukcyjnych i nie tylko...
-
A5 8T 3.0TDI quattro
:decayed: Są już dość długo
-
Strefa biegaczy, triathlon
Dużo biegałem przez ostatnie dwa lata ale od wrzesnia zmogło mnie choróbsko niewiadomego pochodzenia i forma zdechła.. Jak tylko się uda to wrócę..bardzo lubię bieganie...(a pamietam jak kiedys uważałem że to głupie ) W godzinę przebiegałem max około 12km ..
-
[ALL B5] Napęd Quattro,a uślizg z tyłu
Przod masz profil 126,75mm a tył 123 mm... to prawie 4mm róznicy nie 8mm.. Zmień to bo to nie jest zdrowe dla napędu. Edit a w sensie srednicy..wszystko sie zgadza prawie 8mm.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Po dotarciu to raczej zmaleje..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
No ty już Paweł masz.... Graty zamówione czekam na kuriera.. :tongue4:
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Myślałem.. ale jak mam 2tys wydac na lampy to na pierwszym planie u mnie Milltek..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli początek końca Opla
-
[B5 1Z] A4 TDi
Kolejny zainfekowany Ja tam wolę od rezania pucowanie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Własnie zamowiłem Dasa..robisz mi wodę z mózgu
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Więc czemu nie bierzesz od razu Flexa?Przecież to ponoć praktycznie identyczne urządzenia..
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
No wynik niezły U mnie jest średnie 10 około 9,8 jakos tak więc niewiele mniej..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzisiaj jakas kiełbaska?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki gołąbki mi doniosły że szukasz nowej maszyny do Może chcesz sprzedać Dasa-6PRO? Do nauki miałbym jak złoto a znając siebie i tak pójdę kiedyś w Flexa lub Festoola..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Dla mnie czystość pod maską to pędzelkiem miejsce w miejsce..tu tego nie było do końca.. Ale czego wymagać za 50 zł... Poprawię sam
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Dzis odwiedziłem krakowski salon S-PLUSA.. Wgniota na masce usunięta,na tylnym błotniku niestety do końca nie zeszła.. Ale w związku z tym że nie była doliczona do rachunku a widać ją dużo mniej jestem zadowolony.. Robione metodą na klej.. Umyliśmy też silnik przy okazji.Uważam że cenowo dość OK. Obsługa widać że się stara...ale resztę robię sam. Chyba sam najlepiej zrobię mimo wszystko.. Uploaded with ImageShack.us
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
:notworthy: :good: 15,16 nie widzialem a i chyba z 14 luki tez mam..
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
PAweł szybciej zarysujesz felgę bo już bedzie zero ochrony... Ja bym sobie dał spokoj z tym eksperymentem... Tym bardziej ze naciagnieta guma na 19 przy takim aucie to nie bedzie fajnie wygladac..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nooooo dokładnie skąd wiedziałeś ;( też byłem w szoku wiedziałem Dlatego ja kupuje na wagę u Szubryta :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:00_________________________________________________ Na głodnego ciezko usnac
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Oj Pawle uwazajac w Krakowie na 19 na pewno nic autu nie zrobisz... Radze sobie na tych 20 naprawdę nieźle.. Utwierdziłem się w przekonaniu że wszystko zależy od dobrych oczu i szybkich rąk w slalomie I lżejszego bucika oczywiście..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po Berlinkach?