Treść opublikowana przez pawel1380
-
[INNE] Alfa 166
Ta się już pewnie rozleciała
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tak z tym się zgodzę, tak samo jak nowa A8 ?????????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: z niewielkich zrobia sie potezne jak cos pierdzielnie a ten silnik to niestety awaryjna kupa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aesenaebaem :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.ibood.com/pl/pl/ 3D nie jest kwestia czasu.....
-
Strefa Śmiechu
hehe to zawsze bylo the best
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
No kibicowałem więc gratulacje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poczekaj na oferte na iboodzie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
To w takim razie dla Ciebie wsią/wiochą jest najnowsza M3 która wychodzi fabrycznie biała perła z czarnych dachem :?: Ale ona nie jest oklejona.. :polew:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
po ponad 100 dniach padłem. Wszystko od poczatku trzeba.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
stare i sciema
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Tak dokładnie tam..ale miał miejsce patafian naprawdę..nonszalancko poszedł...az nie mogłem uwierzyc ze mnie dotknął..to ty mój sasiad praktycznie Najbardziej mnie wkurza ze na jutro wszystko miałem przygotowane na korekte a teraz to bez sensu...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No zle nie jest Dobra ile cie to wyszło i kto to robił no bo chyba nie sam
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Emaus. Daj proszę namiar na priv oczywiscie ja tu mam tez kogos ale nie zawadzi posluchac opinii a nuz znam.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Najpierw na miejscu spisał oswiadczenie bo wina była ewidentnie jego.Było wasko ale ja sie schowałem miedzy auta i stałem. Mysle sobie kurde taryfiarz to na luzie da rade bo miejsca ma duzo.Chyba jezdzic umie... Niestety jak widac nie.Musialem za nim biec kawalek bo oczywiscie pojechal i palną tekst"myslałem ze lusterkiem dotknąłem" Tak ku..a lusterkiem jak jego lusterko juz bylo poza obszarem mojego auta Przyznał sie prosil zeby nie wzywac policji,mysle OK trzeba byc litosciwym piszemy oswiadczenie a tu sie okazuje ze on polisy nie ma. Wiec mowie OK dawaj dowod osobisty dowiez mi pod dom polise to tylko numer na oswiadczeniu dopiszemy. Przyjezdza za 1,5 godziny i mowi mi ze nic mi nie da bo bylo wasko i to moja wina tez :shocked: Wiec sie wkur..łwem juz na maxa zadzwonilem na policje 1,5 godziny i sa.Oczywiscie juz wiem co chciał kombinowac bo ledwie przyjechali i dal telefon z kims na lini policjantowi.Pewnie z kims kto mial przekonac policjanta ze to jednak nie jego wina.Na to policjant ktory przyjechal zgodzic sie nie chcial,wiec zaczela krazyc wersja o wspolwinie.Wtedy sie juz naprawde zezloscilem ,oszust cholerny stary trup z 90 lat stracilby 10% znizki od czterystu kilku zloty a takie jaja robi.Ale jednak policjant na wspolwine tez nie dał wiary i chyba miał dosc wiec piłka była krotka..bierzesz mandat albo sad a tam przegrasz bo sam sie przyznales ze Audi nie było w ruchu tylko stało...cwaniak zarobil 300 zł..a moglo sie obejsc strata malej znizki tylko..baran.. OSTATNI RAZ NIE WZYWAŁEM POLICJI.Nie interesuja mnie wiecej zadne prosby,lamenty,15 dzieci i inne pierdoły. Bedziesz litosciwy to beda cie chcieli Ostatnia taka lekcja. Teraz czekamy na Liberty ciekawe na ile to wycenią... [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 21:43_________________________________________________Boli mnie to ze nigdy nie malowane
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Ja????ku..a nic stałem
-
A5 8T 3.0TDI quattro
;( a chciałem się jutro za korektę brac co za szuja Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Pawel: bede w Krakowie za jakies 2-3 tygodnie i bede mial ze soba nowa rotacje Flexa. Mozna przyatakowac ta ryse razem jak bedziesz chcial..[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 12:46_________________________________________________ :kox: będziemy działać na pewno... Mam nadzieję że będę w Krakowie. Noi czekam na relację z tego Lexusa..
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
A gdzie to wogole jest? Nie znam Menzerny, raz tam kiedys na tym pracowalem ale to dawno. Trzymam sie Scholla. Jesli nie czujesz tego paznokciem to powinno byc ok do wyprowadzenia. S30/S17 nawet na twardych padach moze byc ciezko na maszynie DA. Ciezko powiedziec. Ja tak bym sprobowal. Pozniej dopiero S3 Gold na zoltym/niebieskim padzie Scholla i duzo cierpliwosci. Ewentualnie futrzak z wyczuciem:) Tylna klapa No coz kupiłem Dasa 6 pro bo mowiliscie ze warto...
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
gdzies masę trzeba zdejmowac,gdzie sie da bo technicznych nowinek coraz wiecej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak cały rok temperatury okreslone czyli jak w tym przypadku + to jest duzo łatwiej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na Kazimierza Wielkiego to w tą wyrwę apropo wpadł radiowóz :polew: Zapadł się asfalt. Za diabła nie wiem która mnie skrzywdziła bo wogóle tam ulic nie znam.Mówię o moich odczuciach i zdania nie zmienię.To że drogi w Krakowie są do d..y to wiemy wszyscy.Wcale moim zamiarem nie było opisywanie przejazdu w Nowej Hucie jak w kraju 3 swiata..choc czasem sie zastanawiam czy do niego nie nalezymy :gwizdanie: Zadnego stereotypu nie powtarzam bo wcale za wiele nie slyszałem na ten temat to raz, a dwa jak juz mowilem rzadko tam przejezdzam. No to tyle.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki jak to zaatakowac? ;( Uploaded with ImageShack.us Kupiłem dzis Mezerne FG500 moze na twardym padzie pojdzie co? Czy juz raczej papierek?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Centrum czy prawie centrum Ciekaw jestem jakie Ty masz super drogi :gwizdanie: Tak, zgadza się. Podobnie jak na Kurdwanów dostaniesz się tam fajną drogą tylko że najpierw postoisz Sobie tam trochę zanim wjedziesz nie mówiąc o wyjechaniu... Wielicką :?: Kamieńskiego :?: To są lepsze drogi jak w NH :?: :polew: Jedyna część Krakowa gdzie w miarę normalnie można się w ciągu dnia poruszać :gwizdanie: A jak Ty tam widzisz innych kierowców jak w Krakowie to faktycznie jesteś przyjezdny... Tylko pamiętaj aby oglądać się za siebie jak już tu będziesz Przejedź kiedyś tak: Aleje ( centrum ), Laublańska, Bora Bora, Okulickiego, Łowińskiego, Kocmyrzowska, Darwina -> Lubocka ( piszę z pemięci ). W dwóch miejscach będziesz miał nierówną drogę, reszta szybka i przyjemna... Ad.1 Jak to ja mam super drogi?To kurva nie moje drogi Takie moje jak i Twoje.Parę minut na piechtę od rynku w stronę Salwatora to dla Ciebie centrum czy nie bo niedawno była dyskusja o tym Ad.2 My tu rozmawiamy o korkach czy drogach?Bo wolę postać 15 minut dłużej niż wrócić z rozpieprzoną felgą ,oponą etc... :gwizdanie: Ja rozumiem że nie wszystkim to grozi ale ja mówię o sobie. Ad.3 No tam jest akurat lipa ale chociaż fragmentami i slalom coś daje...dzis dawał niewiele..de facto nic.. Ad.4 Jarko nie bierz tak wszystkiego do siebie bo jak mniemam mieszkasz w Hucie.(patrząc na opis )
-
[ALL] System Start & Stop a chłodzenie Turbiny
Pewnie zależy od modelu auta ale jezdziłem A7 3.0TDI i gasnie od razu..luzu nie było bo stronic :decayed: Jezdziłem tez Mitsubishi ASX z tym systemem i tez gasnie szybko bardzo zadne 30 sek..