Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. pawel1380 odpowiedział(a) na hajper temat w Inne marki
    Ta się już pewnie rozleciała
  2. No tak z tym się zgodzę, tak samo jak nowa A8 ?????????
  3. :polew: z niewielkich zrobia sie potezne jak cos pierdzielnie a ten silnik to niestety awaryjna kupa.
  4. http://www.ibood.com/pl/pl/ 3D nie jest kwestia czasu.....
  5. hehe to zawsze bylo the best
  6. No kibicowałem więc gratulacje
  7. poczekaj na oferte na iboodzie
  8. To w takim razie dla Ciebie wsią/wiochą jest najnowsza M3 która wychodzi fabrycznie biała perła z czarnych dachem :?: Ale ona nie jest oklejona.. :polew:
  9. po ponad 100 dniach padłem. Wszystko od poczatku trzeba.
  10. Tak dokładnie tam..ale miał miejsce patafian naprawdę..nonszalancko poszedł...az nie mogłem uwierzyc ze mnie dotknął..to ty mój sasiad praktycznie Najbardziej mnie wkurza ze na jutro wszystko miałem przygotowane na korekte a teraz to bez sensu...
  11. No zle nie jest Dobra ile cie to wyszło i kto to robił no bo chyba nie sam
  12. Emaus. Daj proszę namiar na priv oczywiscie ja tu mam tez kogos ale nie zawadzi posluchac opinii a nuz znam.
  13. Najpierw na miejscu spisał oswiadczenie bo wina była ewidentnie jego.Było wasko ale ja sie schowałem miedzy auta i stałem. Mysle sobie kurde taryfiarz to na luzie da rade bo miejsca ma duzo.Chyba jezdzic umie... Niestety jak widac nie.Musialem za nim biec kawalek bo oczywiscie pojechal i palną tekst"myslałem ze lusterkiem dotknąłem" Tak ku..a lusterkiem jak jego lusterko juz bylo poza obszarem mojego auta Przyznał sie prosil zeby nie wzywac policji,mysle OK trzeba byc litosciwym piszemy oswiadczenie a tu sie okazuje ze on polisy nie ma. Wiec mowie OK dawaj dowod osobisty dowiez mi pod dom polise to tylko numer na oswiadczeniu dopiszemy. Przyjezdza za 1,5 godziny i mowi mi ze nic mi nie da bo bylo wasko i to moja wina tez :shocked: Wiec sie wkur..łwem juz na maxa zadzwonilem na policje 1,5 godziny i sa.Oczywiscie juz wiem co chciał kombinowac bo ledwie przyjechali i dal telefon z kims na lini policjantowi.Pewnie z kims kto mial przekonac policjanta ze to jednak nie jego wina.Na to policjant ktory przyjechal zgodzic sie nie chcial,wiec zaczela krazyc wersja o wspolwinie.Wtedy sie juz naprawde zezloscilem ,oszust cholerny stary trup z 90 lat stracilby 10% znizki od czterystu kilku zloty a takie jaja robi.Ale jednak policjant na wspolwine tez nie dał wiary i chyba miał dosc wiec piłka była krotka..bierzesz mandat albo sad a tam przegrasz bo sam sie przyznales ze Audi nie było w ruchu tylko stało...cwaniak zarobil 300 zł..a moglo sie obejsc strata malej znizki tylko..baran.. OSTATNI RAZ NIE WZYWAŁEM POLICJI.Nie interesuja mnie wiecej zadne prosby,lamenty,15 dzieci i inne pierdoły. Bedziesz litosciwy to beda cie chcieli Ostatnia taka lekcja. Teraz czekamy na Liberty ciekawe na ile to wycenią... [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 21:43_________________________________________________Boli mnie to ze nigdy nie malowane
  14. Ja????ku..a nic stałem
  15. ;( a chciałem się jutro za korektę brac co za szuja Uploaded with ImageShack.us
  16. Pawel: bede w Krakowie za jakies 2-3 tygodnie i bede mial ze soba nowa rotacje Flexa. Mozna przyatakowac ta ryse razem jak bedziesz chcial..[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 12:46_________________________________________________ :kox: będziemy działać na pewno... Mam nadzieję że będę w Krakowie. Noi czekam na relację z tego Lexusa..
  17. A gdzie to wogole jest? Nie znam Menzerny, raz tam kiedys na tym pracowalem ale to dawno. Trzymam sie Scholla. Jesli nie czujesz tego paznokciem to powinno byc ok do wyprowadzenia. S30/S17 nawet na twardych padach moze byc ciezko na maszynie DA. Ciezko powiedziec. Ja tak bym sprobowal. Pozniej dopiero S3 Gold na zoltym/niebieskim padzie Scholla i duzo cierpliwosci. Ewentualnie futrzak z wyczuciem:) Tylna klapa No coz kupiłem Dasa 6 pro bo mowiliscie ze warto...
  18. gdzies masę trzeba zdejmowac,gdzie sie da bo technicznych nowinek coraz wiecej
  19. Jak cały rok temperatury okreslone czyli jak w tym przypadku + to jest duzo łatwiej.
  20. Na Kazimierza Wielkiego to w tą wyrwę apropo wpadł radiowóz :polew: Zapadł się asfalt. Za diabła nie wiem która mnie skrzywdziła bo wogóle tam ulic nie znam.Mówię o moich odczuciach i zdania nie zmienię.To że drogi w Krakowie są do d..y to wiemy wszyscy.Wcale moim zamiarem nie było opisywanie przejazdu w Nowej Hucie jak w kraju 3 swiata..choc czasem sie zastanawiam czy do niego nie nalezymy :gwizdanie: Zadnego stereotypu nie powtarzam bo wcale za wiele nie slyszałem na ten temat to raz, a dwa jak juz mowilem rzadko tam przejezdzam. No to tyle.
  21. Makki jak to zaatakowac? ;( Uploaded with ImageShack.us Kupiłem dzis Mezerne FG500 moze na twardym padzie pojdzie co? Czy juz raczej papierek?
  22. Centrum czy prawie centrum Ciekaw jestem jakie Ty masz super drogi :gwizdanie: Tak, zgadza się. Podobnie jak na Kurdwanów dostaniesz się tam fajną drogą tylko że najpierw postoisz Sobie tam trochę zanim wjedziesz nie mówiąc o wyjechaniu... Wielicką :?: Kamieńskiego :?: To są lepsze drogi jak w NH :?: :polew: Jedyna część Krakowa gdzie w miarę normalnie można się w ciągu dnia poruszać :gwizdanie: A jak Ty tam widzisz innych kierowców jak w Krakowie to faktycznie jesteś przyjezdny... Tylko pamiętaj aby oglądać się za siebie jak już tu będziesz Przejedź kiedyś tak: Aleje ( centrum ), Laublańska, Bora Bora, Okulickiego, Łowińskiego, Kocmyrzowska, Darwina -> Lubocka ( piszę z pemięci ). W dwóch miejscach będziesz miał nierówną drogę, reszta szybka i przyjemna... Ad.1 Jak to ja mam super drogi?To kurva nie moje drogi Takie moje jak i Twoje.Parę minut na piechtę od rynku w stronę Salwatora to dla Ciebie centrum czy nie bo niedawno była dyskusja o tym Ad.2 My tu rozmawiamy o korkach czy drogach?Bo wolę postać 15 minut dłużej niż wrócić z rozpieprzoną felgą ,oponą etc... :gwizdanie: Ja rozumiem że nie wszystkim to grozi ale ja mówię o sobie. Ad.3 No tam jest akurat lipa ale chociaż fragmentami i slalom coś daje...dzis dawał niewiele..de facto nic.. Ad.4 Jarko nie bierz tak wszystkiego do siebie bo jak mniemam mieszkasz w Hucie.(patrząc na opis )
  23. Pewnie zależy od modelu auta ale jezdziłem A7 3.0TDI i gasnie od razu..luzu nie było bo stronic :decayed: Jezdziłem tez Mitsubishi ASX z tym systemem i tez gasnie szybko bardzo zadne 30 sek..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.