Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. To konkretnie kolega oddał Q7 V12 6.0 TDI za przysłowiową czapkę gruszek.. Widzę że nie zrozumiałeś mojego postu. Albo tak tanio sprzedał,albo cię okłamał za ile sprzedał,albo Tobie się coś pomyliło.. Auto max mogło mieć 3 lata bo model wyszedł w 2008 roku. 195tys brutto za takie auto ktore nie spotkało sie z TGV kupuję w sekundzie i sprzedaje A5. No wiec kto tu co snuje?
  2. O to tanio oddał coś..najtansza oferta na naszym populanym serwisie to 285tys ..netto.. I nie ma go na stanie.. http://otomoto.pl/audi-q7-6-0-tdi-C20024397.html Sorry takie pieprzenie...jesli auto było bezwypadkowe i nie poskladane z pieciu to... To sie nazywa "opowiesci zielonej tresci"
  3. Ja swego czasu nie poswiecałem nic..zaprzyjazniona myjnia kolegi,moja rekawica do mycia prywatna i jakos było.. Teraz probuje sam wygospodarowac czas bo widze ze to jednak najlepsza metoda.Samemu.Z uczuciem Pewnie niewazne ile czasu posiweca sie na mycie ale jak efektywnie to robisz(choc pewne rzeczy trudno przeskoczyc)
  4. Tempo to pasta scierna..z polerka wiele wspolnego nie ma... :gwizdanie: Recznie w tym temacie niewiele zdzialasz szczegolnie jesli auto bardzo zapuszczone lakierniczo..
  5. Ja tez nie wiem jak ja skomentowac bo od podstawowych bledow(nie ma silnika V10TDI w Q7 jak mniemam chodziło o V12),niegodze sie rozwniez co do utraty wartosci i wielu innych aspektow..
  6. No nie wiem czy gaz uratuje sytuacje bo tez ma drozec...
  7. :decayed: :oklaski:
  8. Myjesz B8 gąbką? wycierasz pieluchą?
  9. Właśnie o tym myśłałem i to może być felga z A3. Tak bierz 45 bo 56 to nie za bardzo do B6.
  10. Niekoniecznie..pytanie z czego to felga...to 17 cali?
  11. BTW podszedł mi ten Twój strip zapach Chyba sobie kupię...a sprawdzałeś jeszcze jakieś zapachy "chemicznych kolesi"?
  12. Ja tam nie liczę A tak szczerze nie chwaląc się wszystkie swoje auta sprzedawałem pierwszemu klientowi który przyjeżdżał oglądnąć i to za kwoty wyzsze niz srednia...inna sprawa że wszystkie je miałem od nowości..dopiero A5 nie kupiłem nowego(nie licząc kiedyś dostawczaków).
  13. Mam ten system przy manualnej skrzyni i uwazam ze czasem jest bardzo pomocny.Np na bardzo stromych podjazdach,lub w sytuacji kiedy nie mozesz sie stoczyc nawet milimetr (pomogl mi kiedys w bardzo stromym i ciasnym zakrecie do parkingu)
  14. Ja rozumiem Maćku że te felgi mają inny kolor w oryginale,trzeba je rozwiercać etc.Ja to wszystko wiem.(oryginał 57,1) Ale po ich malowaniu znacznie ciężej będzie Ci ocenić czy felga była nowa przed malowaniem... De facto będzie to praktycznie już niemożliwe... Zrzuć trochę powietrze z gum bo skoro masz powyżej 3 atmosfer to dużo na nasze drogi
  15. Skoro tak pieprza ze nowa to poprosiłbym o nie rozwiercanie jej ani nie malowanie...ciekawe co by wtedy było? zonk? :gwizdanie: Tyle ze Makki mowilem Ci taniej sie nowych takich felg,nie zdejmowanych z zadnego samochodu zalatwic raczej nie da.W Aso ponad 3tys sztuka - rabaty.A skad tacy kolesie mieli by miec nowe duzo taniej?Moim zdaniem gdyby mieli ci zaplacic za felge 700 euro to woleliby odebrac caly ten Twoj komplet i oddac kase...mniej by stracili.. Ale oby się dobrze skończyło czego Ci życzę
  16. Myślę że przyjemność w tym mastodoncie w dieslu większa bo moment w porównaniu z benzyną zgoła różny..
  17. No ja nie wiem czy bym tak w ciemno zamienił najnowsze 3.0TDI 313KM na 3.0T.. Musiałbym się przejechać..
  18. przy 2.8 z przodu to jaja nie bedzie napewno
  19. Chłopie temat stary jak świat
  20. A co z felgą?
  21. Ciekawe kto wybrałby 2.0TFSI gdyby na placu stały oba silniki do wyboru..bez różnicy cenowej ..bierzesz co chcesz..wtedy 99% nie przeszkadzałoby że to klekot I nie mówię że czasem nie tęsknie za benzyną bo tęsknie...ale raczej nie czterocylindrową..
  22. Trzeba było brać numer tel a nie wariować..
  23. Ale po co mamy robić listę jak nigdy nie robiliśmy, normalnie to nie przyjeżdża 4-5 osób żebyśmy się specjalnie deklarowali kto będzie.. Widocznie tak będzie trzeba robić w tym okresie wakacyjnym Pablo...to żart był :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.