Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. coś wysyp tych fabrycznych maluchów ostatnio..
  2. Czytajcie ze zrozumieniem... On wywaza kola pojezdzi chwile ,wraca na wywazarke i znowu musi wywazac... Wiec co do tego ma pierscien centrujacy. Ewidentnie cos jest z samym kolem..
  3. A który to rok?
  4. Koleś nazywa się Stanisław Palimąka?
  5. zobaczymy jak Ci polakieruje jesli bedzie okej to super i będzie mozna goscia polecać Pytanie 500 zl powiedział Ci za co ? za wyklepanie błotnika polakierowanie i wpyłke w drzwi ? no wlasnie ... zrobi wpylke zeby nie bylo roznic ? 1200-1300 za element to rozboj w bialy dzien :wallbash: . Ja zderzaki malowalem po 400 z VAT'em ..tyle ze zderzaki latwiej zrobic ale element to element. :gwizdanie: Fakt jest faktem i chyba to zrozumiale ze w Krakowie wiekszosc uslug jest drozsza bo jest w Krakowie , nie widze wtym nic dziwnego Co ja tu czytam? 1200 za element??nie znam takiego lakiernika.. tu chyba o calosc chodzilo z klepaniem .. Buczak bierze chyba 500-600zł... Nie wydaje mi się ze zderzak łatwiej zrobić.... Np w porównaniu z nową cześcią blacharską...
  6. Kurde znalazłem kolejną część... Z 200 kilo będzie...ja pierdziele szok :shocked: Szkoda to wywalić...Ciekawe ile na to poszło drobnych i nie tylko
  7. BTW panowie mam ponad 150 kilo gazet motoryzacyjnych które zbierałem na przestrzeni 15 lat.... Gdyby nie to że kiedyś mój tata część wyrzucił to bankowo wszystkie Auto Swiaty i Motory ,wiele Auto Motor Sportów,Top Gearów,V12,Auto Moto itd..z dziedziny Superbike również...no masakra ile tego jest jak zrobiłbym foto to szok :decayed: Nie wiem co z tym zrobić....jakoś szkoda mi wyrzucić...z drugiej strony porządkuje dom,nie zaglądałem do nich już latami... Ma ktoś jakis pomysł na to? Hurtem na allegro czy juz tylko skup makulatury?
  8. Dziś tak ładnie, nie ma co sobie żałować
  9. Jeezzu temat dla mnie :polew: Myślałem że tylko ja jestem stuknięty i słyszę coś czego inni nie słyszą.... A tu proszę kolejni zainfekowani Bo to jedna z najważniejszych rzeczy które dla mnie decydują o wyborze samochodu Nie znoszę jakichkolwiek dźwieków ubocznych w aucie dlatego pierwsze używane auto jakie kupiłem to A5 i przebieg niecałych 30tys km dawał mi w miarę bezpieczeństwo błogiej ciszy co i tak przed zakupem sprawdziłem Dlatego choć mam 20 koła bardzo dbam żeby w miarę możliwości nic się nie rozklekotało. Ale do rzeczy apropo jakości A5( no cóź przecież to bardzo bliźniaczo z A4).Moje pierwsze wrażenie nie urwało d*py.Owszem w 2007 roku był szał,ale teraz(2010) jak przed zakupem mogłem go dłużej użytkować to szczerze myślałem sobie "nowe 300tys?chyba kogoś pojebało bo i owszem motor,napęd super ale reszta w środku szczególnie deska to żaden rarytas" A 300 tys trochę duzo... Od tamtego czasu zrobiłem 13 tys km więc nie za dużo ale...środek o dziwo polubiłem.Jedynie najezdzajac na kraweznik czasem słychac cichutkie jekniecia.No coz pewnie kwestia pracujacej konstrukcji. Natomiast na boku za drzwiami kierowcy koło pasów bezpieczeństwa czasem jęczy ten plastik co przykrywa mechanizm pasów. Dziwne bo nikt go nie rozbierał a dotykając go jestem wstanie go docisnac(z drugiej strony analogicznie lezy jak przyspawany) Musze ogarnac jak to usunac. Cos czasem sie tlucze metalicznie tak dziwnie w okolicach schowka przejezdzajac szybko np po drodze z plyt. Ciezko to zlokalizowac i rzadko wystepuje. Sama tapicerka jest OK nie mam tez zastrzezen do plastików w bagazniku co niektorzy tu sugerowali. Jedyny minus to wycieranie boczku na sportowym fotelu co juz opisywalem w swoim watku. I w jakis dziwny sposob zabrudziły sie chyba prowadnice szyby od strony kierowcy i piszczy jak podnosze i opuszczam ...nie wiem czego to wina mechanik mi mowil zebym tam popsikal silikonem ale nie wiem czy nie lepiej bedzie to rozebrac...Poza tym błoga cisza,nawet na uszczelkach nic nie jęknie. Lakier sie rysuje jak dziki ale to juz chyba taka przypadlosc teraz(ekologia)+kolor auta. No i latwo uszkodzic elementy plastikowe pod podwoziem w zimie bo auto niskie i jak sie zmroza to odrazu sie lamia.Na szczesie tanie wiec wymieniam na nowe z ASO. Generalnie jest lepiej niz przy poprzednim A3.A3 maja tak dziwna przypadosc lekkiego stukania zagłowka pasazera W moim to mialem zglosilem na gwarancji.Wymienili prowadnice zagłowka,chwile byl spokoj i znowu to samo. Olałem temat i dobrze bo potem miale przyjemnosc jezdzic dwoma prawie nowymi A3 i było to samo.. Wogole o A3 to moglbym tu temat rzeke zrobic Łuszczacy sie grill z przodu,rysujacy sie plastik w czesci tylnej fotela,rozlatujace sie schowki,pekajace podlokietniki,,itd,itp. Ale konkluzja dla mnie jedna.W tej kasie,w tej klasie i tak nic lepszego niz wykonczenie A3 nie ma.BMW 1 nie pierdnie,reszta tez gorsza. Koniec kropka. A czy jakość spada...powiem wam że po zabawie A7,siedzeniu w nowym A8 nie odnoszę takiego wrażenia... Pewnie krótkie spotkanie to nie to co użytkowanie i coś by się pewnie znalazło. Myślę że nowe A6 w tej kwestii nie zawiedzie i obym się nie mylił.
  10. I nie tylko moją
  11. Niestety nie mogę umieścić w dziale sprzedam... Naprawdę jak nowy bardzo mało jeździłem,nie ma nawet ryski ani nigdy nie miał. http://otomoto.pl/honda-cbr-600rr-stan-top-1wl-salon-pl-M2613741.html
  12. Widzę że cię natchnąłem na sprzedaż
  13. Sprawdziłeś DPF bo jak nie to Seba na Balickiej to zrobi bez problemu dzwoniłem do niego Niestety strasznie się zraziłem na nim jako specjaliście.Historii opowiadał chyba nie będę bo bez sensu. Zrobił mega druciarstwo i tyle.W tym przypadku ASO poprawiało.
  14. A ja jeszcze szybko pytanko.. Czy ma ktoś może maszynę(odkurzecz piorący) pożyczyć? Na jeden dzień Bardzo potrzebuję coś przeprać.
  15. Dzięki. Fajnie że Mirek wpadł.
  16. EEch Makki wspominał pewnie o tej 313KM. A w RS6 to 7 z przodu po programie bez większych problemów. Tylko co z tego. To mastodont na autostrady.Zupełnie nie do wykorzystania rzecz normalnie.A żre..... Wolałbym nowe A6
  17. A co ma zawartość baku do tego ? [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 22:24_________________________________________________ Wiem zgadzam się.
  18. Oj to na 6 biegu przy tylu obrotach to ja już muszę obserwowac czy na poboczu nie ma suszarki albo nie jedzie za mna radiowóz.. :decayed: Na szczescie w instrukcji piszą o czwartym
  19. Nie wiedziałem że B8 ma taka opcję.W A5 jej chyba nie ma Zamyka się guzikiem zamontowanym w klapie?
  20. Swietnie ale przy quattro takie doważanie oferuje jeden zakład w Polsce z tego co wiem. W Warszawie. Najpierw sprawdz felgi. Podejrzewam po objawach ze to tutaj lezy wina. Tarcze na razie nic do tego nie maja. Skoro wracasz na wywazarke i znowu sa odchyły po wywazeniu. Kwestia opon jeszcze moze byc ale....zobaczymy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.