Treść opublikowana przez pawel1380
-
Głupia moda na allegro !
U nas i na Węgrzech Przysłowie o bratankach się sprawdza.
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
http://www.racingforum.pl/Nowy-projekt-SKN-AUDI-RS5-t79821.html Miał być wykres ale go nie było..
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
:decayed: o tym mówię. Dlatego sorry ale ładna strona, wszystko fajnie,tylko wiarygodni dla mnie nie są. Nowego S4 bym im nie oddał, tym bardziej jeśli parę innych firm uważa że z programem do tego silnika nadal jest problem. Ale to moje zdanie.A nie znam firmy więc wnioski na szybko.
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Zapewnienia że z wolnossacego silnika 1.6 102KM robią 118KM samym programem... Mało to wiarygodne dla mnie.Ale mogę się mylić
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Oglądnałem niektóre propozycje tej firmy. Myslisz że są wiarygodni?
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Pardon mea culpa.
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Mnie tez by to nie przekonalo.Gwarancja fabryczna to gwarancja fabryczna.Turdzi trzymam kciuki za Twoj silnik,kolega odebral niedawno A5 z 2.0 TFSI i zre litr na 1500km..to jakas farsa...ciekawe ze dzieje sie to glownie przt A5...
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Ryzyko gwarancji na siebie to po prostu nic innego jak wykupione przez nich ubezpieczenie(dziala na tej samej zasadzie jak przedluzenie gwarancji w Polsce) Dla mnie to lipa bo jak ci się zepsuje auto na trasie,w innym kraju ,innym miescie to jest po ptokach.
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Podlaczaja auto do kompa w serwisie ktory jest polaczony z netem i w nowych autach wykrywa momentalnie ze jest soft.I gwarancja...papa..nawet znajomosci w ASO nie pomoga bo oni finalnie pod tym Vinem nic juz na gwarancji zamowic nie mogą...i nic zrobić nie mogą... Niestety slyszałem juz to od dwóch osób.Jesli jeszcze ten temat tuningu na gwarancji się nie skonczył to niebawem będzie the end. Nawet gadaliśmy z Patrykiem na ten temat.
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
No nie byłbym tego taki pewien czy jeszcze robią...zapytaj...zmenił się system w Audi..obawiam się że tuning w ramach gwarancji to na razie fikcja.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Namiar - Jerzy Buczak 602 112 846 tel prywatny.Chyba się nie obraziłby
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
A nawet gdyby był soft to bankowa utrata gwarancji na jednostkę napędową.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron idź do Jerzego Buczaka on robi wszystkie Audi od Auto Speciala. Bedziesz zadowolony.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nie zrozumiałeś. Miałem na myśli firmy tuningowe.Ale nie róbmy juz tu OT.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Czemu?Przecież to wspaniały zabieg marketigowy.Popatrz jak wszyscy interesują się kreseczkami..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Chodziło o to że nie ma w A5
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nie ma silnika CASA to błąd.Literówka.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Hehe. Siedzą za tymi biurkami przeglądają wykresy i piszą teorie :>[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 15:04_________________________________________________ Auto było hamowane w 19st, a nie w 29 :gwizdanie: Kolego czytaj wątek bo juz ten wykres Carlosa widzę drugi raz :polew: Zaśmiecasz tylko wątek Mirkowi.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Moje auto miało robiony soft przy przebiegu 25 tys km :gwizdanie: I tez 300 KM nie dało.[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 00:43_________________________________________________ Przeczytaj wątek Patroxa to zrozumiesz że trochę inny zakres modyfikacji wchodzi w grę. Dziękuję dobranoc.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Tak czy siak ja myślę że wypowiedź Mirka wyczerpała temat i ja podpisuję się pod nią w 100%. Nie na wszystko mamy wpływ,nie każdy ma tez czas jezdzić po Polsce aby wgrywać lepszy soft o ile ktoś wgrałby lepszy a w 100% bezpieczny program. Bo słowo bezpieczny było kluczowe jak gadałem z Patrykiem. A moje auto na tym sofcie jezdzi już półtorej roku i ma sie dobrze.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Przed wklejeniem drugiego wykresu przez Mirka wychodziło że obaj mamy do d*py. Teraz rozumiem że Mirek ma dobrze a ja nadal do d*py tak?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Myśle że Miron niczym się nie podnieca tylko właśnie wywalił kawę na ławę jak to się mówi...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Siedziałem i obserwowałem część pracy.Przy 300KM w pewnych niesprzyjających warunkach mogłyby się porobić jaja. Czy to norma w tych motorach Nie jestem pewien,ale przypominam tunerem nie jestem.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Gdybym był wykonawcą tych softów i znał sie na tym na wylot to co innego. Ale nie jestem.Wobec czego nie czuję się na siłach bronić konfrontacji. Możliwe że jest lepiej w aucie Carlosa.Kosztem niczego... a możliwe że kosztem czegoś.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Czyj to samochód? Pytanie czy taka moc jest w 100% bezpieczna... Więc albo wyjątkowo udany egzemplarz albo lekko naciągnięta granica bezpieczeństwa.Ponad 300 KM na serii jest obciążone pewnym ryzykiem z tego co się dowiedziałem. Same kreski świetne.