Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. też dziękuję Ups Tomek jeszcze nie ma trzech miesięcy..patrz na dole..porąbało mi się...
  2. Ma ktos może karnet na Selector Festival do odsprzedania?
  3. Ech rotory są super.Niestety o jakości tych podróbek nic powiedzieć nie mogę.17 nie za małe do B7?
  4. Jeszcze trzeba byc pisarzem bo to najlepszy zawód żeby coś takiego realizować.Poczytnym
  5. Hmm no z tym biciem toś przesadził :decayed:
  6. Zaraz się okaże że spawane lepsze niż nowe
  7. Dokładnie Turdzi w mojej instrukcji to samo. Już kiedyś chyba rozmawialiśmy o tym na innym forum. Ale finału nie pamiętam
  8. Tylko jak płyta nagrana w stereo to na cholerę mi dolby digital...To moze do filmow sie przydaje. Ja jestem wyznawcą starej szkoły zestawu porzadnych glosnikow z przodu i woffera w bagazniku wszystko ma byc pieknie zgrane i dziekuję.Oczywiscie fabrycznie jest głośników znacznie wiecej ale dla mnie granie w Audi zaczyna się od A6 i koniec kropka.To moja opinia.
  9. A kiedy ta zmiana nastapiła? A w 2G nie mamy dzwieku cyfrowego?
  10. Jeszcze wezcie pod uwagę że pewnie z 50% społeczeństwa ma uszkodzony w jakimś stopniu słuch. Podobnie jak z oczami.
  11. Ja kupiłem nówki Conti 3 265/30/20 DOT 10 z wysyłką za 2500 Ale to był pazdziernik zeszłego roku ostatni komplet u Niemca.To była oferta dobra..
  12. Hehe ja w 2004 kupiłem sobie nową CBR RR i z przebiegiem 0 km pojechałem na tor do Poznania. Dużo osób się dziwiło a prawda taka że CBR-y od tego modelu czasem jadły trochę oleju a moja franca ani grama :tongue4: Choć fakt na 100% nią nie zapieprzałem wtedy to jednak tor to tor. Ma się świetnie. Myślę że i nowym autem jadąc rozsądnie w trasę przeszkód nie ma żadnych
  13. To może profilaktycznie odrazu :decayed:
  14. Robi akurat głośno.Ale ustaw wszystko na zero i posłuchaj. :laghing2:
  15. Oj mnie nie bardzo ta felga pasuje...
  16. Zależy kto i jak naprawił. Ale ogólnie lepiej omijać.Zawsze to bezpieczniej.
  17. Przecież to zależy które 3.0TDI!! Bardzo istotne jest który motor.
  18. Czyli jedno miało bonus,reszta niewyróbkę :decayed:
  19. ale szło by to załatwić i profesjonalnie i po kosztach. Robi sie dajmy na to w 5 ASO na polskę lakiernie. Szkoli ludzi i pozostałe ASO wysyłaja do nich zamiast do pana zdzisia i jest profi i klient zadowolony. To musiałby byc dość duży obszar.5 Aso jednej marki. Twój pomysł fajny ale nie do realizacji. Outsourcing dużo lepszy.Problem tylko kto obsługuje taki outsourcing.Jak Miecio w szopie to siara.Jak porządny profesjonalny lakiernik to zero problemu.
  20. Ale to że salony oddaja auta do naprawy komu innemu to dosc powszechne zjawisko.To zwykly outsourcing i nic w tym zlego... Rzadko ktoremu salonowi oplaca sie wybudowac i wyposazyc lakiernie oraz blacharnię,nastepnie utrzymywac ja oraz szkolic i oplacac personel..i szczegolnie jest to widoczne przy markach premium.Poniewaz tych aut jezdzi mniej.....niz np fiatów,skod etc. Także nie to jest problemem.
  21. :shocked: Dobrze ze nie straciles na tym. Byla warta wiecej niz 30tys za 2001 rok? Nestety takie podwykonastwo to praktycznie standard. Salony nie maja lakierni,blacharni,zlecaja to komu innemu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.