Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też dziękuję Ups Tomek jeszcze nie ma trzech miesięcy..patrz na dole..porąbało mi się...
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
piękna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ma ktos może karnet na Selector Festival do odsprzedania?
-
[ALL] Pytanie o jakość felg
Ech rotory są super.Niestety o jakości tych podróbek nic powiedzieć nie mogę.17 nie za małe do B7?
-
[INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Jeszcze trzeba byc pisarzem bo to najlepszy zawód żeby coś takiego realizować.Poczytnym
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Hmm no z tym biciem toś przesadził :decayed:
-
[ALL] Spawanie felg
Zaraz się okaże że spawane lepsze niż nowe
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Dokładnie Turdzi w mojej instrukcji to samo. Już kiedyś chyba rozmawialiśmy o tym na innym forum. Ale finału nie pamiętam
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Tylko jak płyta nagrana w stereo to na cholerę mi dolby digital...To moze do filmow sie przydaje. Ja jestem wyznawcą starej szkoły zestawu porzadnych glosnikow z przodu i woffera w bagazniku wszystko ma byc pieknie zgrane i dziekuję.Oczywiscie fabrycznie jest głośników znacznie wiecej ale dla mnie granie w Audi zaczyna się od A6 i koniec kropka.To moja opinia.
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
A kiedy ta zmiana nastapiła? A w 2G nie mamy dzwieku cyfrowego?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Jeszcze wezcie pod uwagę że pewnie z 50% społeczeństwa ma uszkodzony w jakimś stopniu słuch. Podobnie jak z oczami.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Ja kupiłem nówki Conti 3 265/30/20 DOT 10 z wysyłką za 2500 Ale to był pazdziernik zeszłego roku ostatni komplet u Niemca.To była oferta dobra..
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Hehe ja w 2004 kupiłem sobie nową CBR RR i z przebiegiem 0 km pojechałem na tor do Poznania. Dużo osób się dziwiło a prawda taka że CBR-y od tego modelu czasem jadły trochę oleju a moja franca ani grama :tongue4: Choć fakt na 100% nią nie zapieprzałem wtedy to jednak tor to tor. Ma się świetnie. Myślę że i nowym autem jadąc rozsądnie w trasę przeszkód nie ma żadnych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To może profilaktycznie odrazu :decayed:
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Robi akurat głośno.Ale ustaw wszystko na zero i posłuchaj. :laghing2:
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Oj mnie nie bardzo ta felga pasuje...
-
[ALL] Spawanie felg
Zależy kto i jak naprawił. Ale ogólnie lepiej omijać.Zawsze to bezpieczniej.
-
[ALL B7] 3.0 TDI 204KM w A4 B7 - opinie
Przecież to zależy które 3.0TDI!! Bardzo istotne jest który motor.
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Czyli jedno miało bonus,reszta niewyróbkę :decayed:
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Jest bardzo OK!
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
To chyba nie tajemnica ile maja :decayed:
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
To ile mają?
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
ale szło by to załatwić i profesjonalnie i po kosztach. Robi sie dajmy na to w 5 ASO na polskę lakiernie. Szkoli ludzi i pozostałe ASO wysyłaja do nich zamiast do pana zdzisia i jest profi i klient zadowolony. To musiałby byc dość duży obszar.5 Aso jednej marki. Twój pomysł fajny ale nie do realizacji. Outsourcing dużo lepszy.Problem tylko kto obsługuje taki outsourcing.Jak Miecio w szopie to siara.Jak porządny profesjonalny lakiernik to zero problemu.
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
Ale to że salony oddaja auta do naprawy komu innemu to dosc powszechne zjawisko.To zwykly outsourcing i nic w tym zlego... Rzadko ktoremu salonowi oplaca sie wybudowac i wyposazyc lakiernie oraz blacharnię,nastepnie utrzymywac ja oraz szkolic i oplacac personel..i szczegolnie jest to widoczne przy markach premium.Poniewaz tych aut jezdzi mniej.....niz np fiatów,skod etc. Także nie to jest problemem.
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
:shocked: Dobrze ze nie straciles na tym. Byla warta wiecej niz 30tys za 2001 rok? Nestety takie podwykonastwo to praktycznie standard. Salony nie maja lakierni,blacharni,zlecaja to komu innemu.