Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Pierscienie mam na zbyciu jak cos to pisz na PV.
  2. Przecież mówiłem że to gniazdo 12V
  3. No 3500 euro zgubić to trochę dużo... Popytam jeszcze,pisałbym się na to co Makki w przyzwoitej kasie...Takiej jak sam zapłacił.
  4. Przecież to gniazdko 12V..jak padnie klima można wiatraczek podłączyć
  5. Lepsze wrogiem dobrego
  6. Lubię tą,lubiłem poprzednią..... :good Przesiadka to juz tylko na prosię no chyba że coś nowego fajnego wyjdzie z niemieckiej trójcy. Mesie mi się zaczynają podobać chyba sie starzeję :gwizdanie:
  7. Robiliśmy sami(tzn kumpel zlecił w firmie) czyli cena złomu.Fotel stówke,oddany do tapicera wyszedł chyba ze 400 ale jak nowy. Ogólnie po kosztach. Najdroższa kiera bo wtedy to był najwyższy model. Ale jeździ się super.
  8. Kiera.Reszta produkcja prywatna Uploaded with ImageShack.us
  9. miało być A5... ale około 120-130 tys. (liczę z akcyzą) za 4 letni egzemplarz z przebiegiem ok 150-200kkm to moim zdaniem za dużo A5 na ogół mają dość małe przebiegi.Zwróc uwagę.Nawet w dieslach.W stosunku np do A4,czy A6 z tego roku. Poszukaj.Ja swojego kupiłem z przebiegiem 29tys km(po sąsiedzku) i widziałem niedawno w Wawie idealna jak nową też od nas z salonu z przebiegiem 28 tys km.Chciał na poczatku cos koło 180 tys zł,dopiero jak zszedł na okolice 155tys to poszła.Była taka jak moja tylko inny kolor.Wyposażenie chyba dokładnie to samo. Szukaj masz dużo czasu. Nie rezygnuj z marzeń.To fajne auto.
  10. Z tych opcji brałbym pewne A6 od taty..zreszta i tak najfajniejsze auto ze stawki przez silnik. A mówiłeś że będzie A5..
  11. :good: daj ładniejsze koło i będzie pieknie
  12. Myślałem że 4 generacja haldexa weszła dopiero co.Straszny burdel.Powinnien być założony dokładny temat o tym. Skoro 4 generacja haldexu taka dobra to po co zrobili Torsena 6 generacji? Jakie sa zauwazalne roznice? Zgadza się premiera 2007.To znaczy że tam Haldex rozdziela tylko moment obrotowy na kola w zaleznosci od sytuacji a naped jest staly? Ok mam dzieki sokolnh
  13. Stały, permanentny napęd na 4 koła w Haldexie montowanym w T5 w 2008 roku?
  14. Hmm właśnie sie dowiedziałem od Kornackiego że 4 motion to stały napęd na 4 koła... :oklaski:
  15. pawel1380 odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    Idealnie.Wstajesz z wyra i odrazu ja naprawiasz
  16. W 4.2 V8 padają cewki i tez nie jest tanio.Niestety nie ma reguły.No RS5 to jeszcze długo nie będą okolice 100tys zł ani nawet 200tys zł..
  17. 3.0TDI..i one mają problem do dnia dzisiejszego.Nie wiem jak te najnowsze.Przykład klapki kolektora ssącego.Ciężko teraz o bezawaryjnego nowoczesnego diesla.
  18. Wolę nie testować mundurowych :polew:
  19. Chętnie ale strzeliłem butle wina do obiadu i chyba nie dam rady
  20. Myslisz że ten Hubertus jeździ B7 i przymierza sie do B8? :polew: :laghing2:
  21. Makki jak widzisz ceny na www.audi.de to raczej 3500euro a i tak to opcja bez wypasu.A gdzie dojazd? 3500zl?Polowe z tego??Jade odrazu
  22. Kiełbe zeżarłem ale same Subaru były
  23. Uploaded with ImageShack.us Dzisiejsza niespodzianka,dobrze że nie runęło podemną, w mordę...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.