Treść opublikowana przez pawel1380
-
Jakie zegarki nosicie?
Omega Planet Ocean 42,Tag Heuer Carrera. Ale chce patusia
-
BMW 420xd M pakiet
nie wolałeś 428i? pod wzgledem dynamiki jest różnica..jeździłem 4 z Twoim silnikiem również. Daje rade. Harman gra super. W ogóle czad auto,wychodzić mi się nie chciało z niego. Wsiadając do mojego A5 3.0 tdi miałem wrażenie że to okręt..za ciężka po prostu przy tym BMW. (w porównaniu do benzynki 428i)
-
Czy da się to wypolerować by nie było śladu?
A bezbarwny? Jak śladu nie bedzie? Jak ma pomalowac pedzlem? Bo co sie udzielasz w temacie o ktorym nie masz zielonego pojecia. Otworz sobie piwko zamiast klepac w klawisze.
-
Czy da się to wypolerować by nie było śladu?
Zdjęcie nie jest zbyt wyraźne.Są szanse że nie bedzie.Na zdjeciu nie widac jak grube jest to otarcie..Bardziej robota dla kogos komu sie bedzie chciało pobawic.Dobry car detalingowiec powinien to zminimalizowac blisko zera.
-
Blad 7859 - Intake Manifold Flap Position Sensor pomocy
i uruchomic test nastawnika vagiem
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
tu raczej zadne tylnopędne M3 rady nie da..
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
przeciez auto dla Ciebie,co Cię to obchodzi?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
kiedy nowe ogumienie?- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
tez powinienem na aktualizacje podjechac- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
czapki z głów- Blad 7859 - Intake Manifold Flap Position Sensor pomocy
robisz test klap i patrzysz czy nastawnik sie rusza…jak sie rusza to wiadomo ze nie jego wina na 99%- Blad 7859 - Intake Manifold Flap Position Sensor pomocy
jak pasowało to bez różnicy. Jak miałeś luzy to pewnie nie wina nastawnika.Zresztą nastawnik bardzo łatwo można sprawdzić testem.- Blad 7859 - Intake Manifold Flap Position Sensor pomocy
ja kupiłem jedna klapę kolektora w uzywce jak nowa za 500 zł tyle ze do 3.0 TDi Z klapami o tyle dobrze ze jak masz ja w rece mozesz sobie ocenic stan bez problemu,zobaczysz jakie sa luzy. Nastawnik miałem sprawny,zreszta mozna sam nastawnik tez kupic oddzielnie. One raczej rzadko sie rypią. a nawet jak się rypią to na ogół przez to ze klapa jest wyrobiona.Kolo zamkniete. Wymiana kolektora trochę roboty,nastawnika chwila moment.- Strefa biegaczy, triathlon
80 basenikow w 40 minut niezle…ja sobie 64 plywam a te 16 to roznica..czyli 30 sekund na dlugosc basenu non stop..:decayed:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
"katalogowo" to producent podaje 4,6 więc nie wiem o czym mówisz- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ok zobaczymy ile bedzie po wystrojeniu.Po prostu chodzi o to ze juz walka o 0,2sek- 0,3sek na 100 takim kosztem finansowym plus wieksza mozliwosc awarii auta wydaje mi sie troche niewspółmierna.Wydech brzmi pięknie to na pewno warte.no chyba ze od 100km/h roznica jest kosmiczna.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
O jakim zdjęciu mówisz- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Po sofcie było ok 520PS i 780 NM przy 31 stopniach na stronicu jeździł podobnie do fabrycznej RS6. Teraz nie mam pojęcia co będzie, marzy mi się 7 z przodu ale to się okaże To warto było włożyć tyle kasy co B7 za te 11% mocy więcej? To jedzie na scietym booscie Szymek podobno seria robiła 3,7 Nowe Audi S6 przyspiesza do setki w 3,7 s – MotoFilm.pl - blog motoryzacyjny ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- raczej napewno https://www.facebook.com/photo.php?v=665461706825596&set=vb.188773417827763&type=2&theater chodzi tez zacnie Brzmi masakrycznie...- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Po sofcie było ok 520PS i 780 NM przy 31 stopniach na stronicu jeździł podobnie do fabrycznej RS6. Teraz nie mam pojęcia co będzie, marzy mi się 7 z przodu ale to się okaże To warto było włożyć tyle kasy co B7 za te 11% mocy więcej?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
10 minut na dzień za free w oksystem No to nie na Multisporcie.Multisport a ok System co innego ---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A od kiedy to na Multisporcie masz solarium za free? nówkę RS4 B5 komuś? mobile.de- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A3?- [ALL B5] Audi S4
no cóż auto masz piękne..pisałem nie raz…ale na tamtym kole to było cudo..a teraz…ładnie…szkoda że sprzedałeś…faktycznie kombinacje nie są za dobre. Mam nadzieję że kolejne koło dorówna Sportecom..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szczerze mówiąc też myślę że chcą go wydymać - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE