Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tyle ze to pismo jest dosc kiepsko napisane.. w przedostatnim Auto Swiecie wszystki drogi sa opisane.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Ja miałem na odwrot na kompie pokazywalo ze mam najnowsze a przez wifi udalo mi sie zaktualizowac.(komp w pelnej aktualizacji byl)
-
Strefa Śmiechu
Patrzyłem bardzo dokładnie,bezskutecznie,oświeć proszę.. Poczytaj pierwszy post i skończ tą bezcelową dyskusję... Dla mnie celowa bo kompletnie nie wiem co jest smieszne w tym ze baba na 1/4 mili rozwaliła sobie GTR-a. Ja dyskusji prowadzić nie chciałem tylko zapytałem
-
Strefa Śmiechu
Patrzyłem bardzo dokładnie,bezskutecznie,oświeć proszę..
-
Strefa Śmiechu
co w tym smiesznego?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaka morda takie tłumaczenie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tak Karol tylko że BMW to najlepsza marka w polsce jesli chodzi o rabaty na auta potestowe i ich dostepność.W klasie niemieckich premium. Kumpel kupił z lepszym silnikiem (525d 218KM) roczna z przebiegiem 5 tys km za 210 brutto cena katalogowa była w okolicach 300tys.Auto na gwarancji i to było auto jak nowe.Bo miało 5tys a nie prawie 80 tys km.Nie analizuje wypasu dokładnie ale ma naprawde super pełny pakiet m pare fajnych gadzetow.Absolutnie nie neguję atrakcyjnosci oferty,jednak w tym wzgledzie bawarczycy sa naprawdę niezli.
-
[B8]A4 2.7 Biały S-Line Limuzyna
nieprawda.Tu wyglądą żle bo za niskie ET.26 bodajże jeśli to rotor 20.
-
[B8]A4 2.7 Biały S-Line Limuzyna
dobre kółko.Powinnienes miec kapcia 265/30/20 zeby nie bylo blednych wskazan w predkosciomierzu.
-
UWAGA na Prickbort -zniszczyl mi lakier !
:kwasny:
-
UWAGA na Prickbort -zniszczyl mi lakier !
:shock3: czemu uzywasz takich rzeczy w pełnym słońcu?ja w takich sytuacjach w ogóle auta nie myję... masakra.. Daj fotki.
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Co do koloru extra. Co do asystenta wsiadania i wysiadania troche Cie poniosło. Nie ma czegos takiego. Masz pamięć foteli. Możesz ustawienie fotela dopasować do danego kluczyka(jeden Ty drugi zona) i tyle. Funkcja wtedy jest przydatna.Tylko ze lepiej uzywac jednego kluczyka i naciskac przycisk 1 lub 2 w pamieci fotela w zaleznosci kto siada za kierownicą. Jesli nawet uda Ci sie taka funkcje uruchomic z Vaga(mozliwe ze da sie to zrobic) to jest ona kompletnie bez sensu.Na co Ci odsuwanie fotela jak wysiadasz z auta?No chyba ze ma sie wielki brzuch i to ma w czymś pomóc.I co pozniej wsiadasz do auta i musisz sie bardziej pochylic zeby kluczyk włożyć?(choc u Ciebie i tak blizej do przycisku start/stop).bo dopiero jak odpalisz to fotel wroci? Mam pamiec foteli,uzywam tego i funkcja opisana przez Ciebie to byłby bezsens.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie porzadny zakład do sciemy szyb?Kumpel Q5 musi obkleić z tyłu żeby dzieciak miał bardziej komfortowo.
-
[a4 b5 1.6]jak usunac drobne rysy po pascie tempo
Zgadzam się z przedmówcą.Poziom techniczny tego tematu to masakra. O "polerowaniu" auta pasta tempo to już nie wspomnę...
-
Wezwanie do zapłaty ze strefy płatnego parkowania
Musisz zaplacic fotki maja to Ci pokazą.Tak jak pisze Boseron i Kerczi.Nie wymigasz siePotem komornik wejdzie Ci na konto.Wiem bo to przerabiałem
-
Pękający lakier na świeżo wymalowanym zderzaku
przeciez to totalna wina lakiernika
-
Szukam dobrej firmy z Krakowa, która usunie skutki po gradobiciu. Prośba o pomoc
smart plus
-
Internet z neostrady ostatnimi czasy...
to samo mam,zgłoszę to bo juz kilka razy to poprawiali i był spokoj na jakis czas a teraz znowu zrywa..cholera wie czemu
-
opony
ale on jezdzi b8
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Gwint to mi raczej wszyscy odradzaja w Krakowie na 20 calowych felgach..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No bo sie własnie Mirku zastanawiam czy zamontować..Nie chciałbym jednak zeby mi auto sie rozklepało i coś w srodku jeczało. Mnie wlasnie zalezy najbardziej na obnizeniu bo Eibach przy A5 oferuje przy 3.0 tdi 25mm w dół tył i 20 mm przód.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak to ten Piotrek, tu jego strona Auto SPA Detailing - Polerowanie i renowacja lakieru - Kraków - Kontakt ale za taką B7 w avancie myślę że z 1500zł by Ci wziął, kolega rubio od nas z forum zna Piotrka również mógłby zrobić detaling w dużo lepszej kasie. A tutaj prace Rubia Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Opel Astra Bertone Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Renault Megane II ---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- Minetoo no mówiłem Ci Taki ma nick.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zgadzam sie z Karolem ta A6 bita dobrze bankowo..dlatego taka cena.Nie oszukujmy się. A zrobienie tego allroada nawet za 60 to kolejna wtopa.Dobre napisał kto by cos takiego za 60 tys chciał... Wcale nie mało kasy.
- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d