Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pudło.O fasonie nie gadamy.Tragedia. BTW widziałeś kiedys 28?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
He he ciekawe kto zgadnie jaki tu jest rozmiar koła..cykniete dziś Uploaded with ImageShack.us
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do której siedzieliście?
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
ET 33 o ile się nie mylę.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Kompletnie nic tutaj mi się nie podoba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ojuz o niej rozmawialismy to ta po Leszku[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 16:50_________________________________________________Boseron Proszę Cię bardzo Co ja miał chyba 3tys km.. (albo niewiele więcej o ile nie mniej) A teraz dobija 170 tys.. Ale magia Leszka działa....
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Czyli to nie ori?
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Końcowa konfrontacja.. Uploaded with ImageShack.us
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Mam nadzieję że mi też pomoże nie pogrzebać tego miesiąca który wytrzymałem..
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Kupiłem sobie tą książkę Allena Carra "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" tak ot żeby sobie przeczytać a nuż mi pomoże dodatkowo... Zobaczymy..
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Tak 2-3 miesiąc to gehenna,znam to mam identico.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 01:18_________________________________________________No mineły 4 tygodnie... Halo co tu tak cicho! Zero wsparcia
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
:kox: Jaki to model?Ile kosztują?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ta felga adamooo mnie ujęła... Masz jeszcze jakieś inne foty tej B8 Kurde dobra jest.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nie no to 19 max. Po profilu opony wnioskuję że jednak 19.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Takie ciemne Dlatego tez merce AMG na ciemnych felgach akceptuje. Podobny wzór.Po prostu pasuje. Tyle ze jak pamietam niektorzy pisali tu ze rant nawet lekki to wiocha.. :decayed Co to za fela wiesz?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Kolor indywidualna sprawa-rozumiem. Myśle że sam byłbym za jakims kolorem z oryginalnej palety Audi. Byłbym..dpokóki nie zobaczyłem jak kolega wymalował C klasę w srebrny mat. Na żywo wyglądało to obłędnie.Bardzo rzadka sprawa. On wybrał lakier z palety merca bo tam jest taka opcja w niektórych modelach. Tu są zdjęcia na nowym CLS ale wogóle nie oddają efektu na żywo. Do RS4 byłby kocur... http://www.autoindex.pl/mercedes-benz-klasa-cls-grand-edition/
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Dzięki Andrzejku - ale do czarnych felg chyba się nie przekonam - gubi się efekt i gubi sie rozmiar Mam takie samo zdanie.. :gwizdanie:
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
Zgłosiłem na fotosiku naduzycie.. :polew:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Uważam że to porównanie jest tendencyjne... Bo te RS na czarnej A4 ze zdjecia to biedne 19 A biała ma glebę że szok. Gdybyśmy z Mironem zrobili taką glebę też by wsztscy ochy i achy robili...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Tu jest ET 35? Coś ta felga za bardzo wystaje z przodu...chyba tu jakis dystansik doszedł...co myślicie? Powiem tak. Moim zdaniem bardzo dobra jest ta felga w rozmiarze 20. Ale czy lepsza od RS...dla mnie szczerze nie bardzo.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
To nie jest auto do miasta. A na trasie wolno nie trzeba jechać
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Mam 7,95cm No jak bedziesz zasuwał po dziurach bez omijania jak na zwykłych 16 to szybko będzie zonk. Wszystko zależy jak kto użytkuje. Ja innym autem znacznie słabszym poruszam się znacznie szybciej po miescie i sprawniej docieram do celu. A w A5 mniejszych kół nie założę.. na tych wygląda optymalnie...
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Dzięki wielkie. Własnie miałem rozpocząć poszukiwania kodu. Zaoszczędziles mi kupę czasu. BTW choć nie jestem fanem roadsterów, Twoja TeTetka b.ładnie wygląda w tym niebieskim, no i w Twoich rękach na pewno wypięknieje jeszcze bardziej No roadsterem to ona nie jest Lustereczka piękne
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
:shocked: powiem Ci że grubo naprawdę..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Oczywiscie zgadzam się. Jednak styl i sposób uzytkowania auta na takich kołach ma gigantyczne znaczenie. Coś za coś jak zawsze.