Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta www.pudelek.pl
-
Z cyklu - przed Audi mialem Golfa IV ;)
no popełnił kolega błąd ale teraz nadrobił ;P
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
ja jestem za Adamem koles jest poporstu strasznie nie przyjemny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a nie to juz zmienia postać rzeczy bedzie :th: :th: :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
piękny jest tylko ta siatka w zderzaku to nie za specjalnie wygląda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko spoko jezdzi u mnie w bagażniku bez pospiechu
-
Z cyklu - przed Audi mialem Golfa IV ;)
moze go podszykował i bedzie jezdził mechanicznie i zawieszeniowo był rewelacja tylko blacha nie za specjalna była ja ogórlnie byłem zadowolony z tego auta
-
[B6 AWX] rezonuje wydech
no chyba sie da łukasz niech sie wypowie bo ja tez bym soebie troche zrobił wieksze bo jak dodam delikatnie gazu to mniej telepie
-
[B6 AWX] rezonuje wydech
no to u mnie tez trzesie ale ja juz przestałem zwracac na to uwage bo to bez sensu w TDI zawsze cos bedzie drżec trząsc bo to jest traktor i traktory tak maja ;P
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
no każdemu mówi inną cene i nie zdziw sie jak pojedziesz do niego i za podąłczenie powie ci 300 zł ma wiedze i za to kasuje ludzi ale bez przesady [br]Dopisany: 26 Luty 2008, 10:38 _________________________________________________tam samo ze zmieniarka od DXa do RNSa podobno nie pasuje i dziąc nie bedzie a tu patrz dziąla prosze pana jak to pan zorbił to moja tajemnijca chmisław pospolity z niego taki ze to szok
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
"a polska koło rusi i też musi ja bede robił foto story spokojnie
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
minister finansów Cie zastrzeli tępym nożem ;P i do tego zardzewiałym ;p
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
a ja nie dam tym z NS zarobić nie przypadł mi ten koles go gustu plan juz jest jak to ograne
-
głośniki KICKER
no głosniczki robia spoko szczególnie kwadratowe ale trzeba mocne piece pod to podłaczać zeby to miało siłe grać zrób jakies foty tego co tam siedzi
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
jezu kochany ale masakra zamontowac RNSa to pikuś a tu wcale nie takie hop siup mi jeszcze walka z DXem została [br]Dopisany: 25 Luty 2008, 11:57 _________________________________________________ w navi servisie powiedzieli ze sie da tylko DX bedzi echodził po GALI i nie bedzie wyświtlało na wyświetlaczu wiec loozik
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
no to dla mnie dziwne jak ja can mam poprowadzone do radia CAN LOW i CAN HIGH nie rozumiem tego no nic nie musi mi działac ta navi z zegarami bo na zegarach bedzie działac ta co mam ta co bede miał moze działac bez FISa nie przeszkadzami to to co bede umiał montuje sam jak juz rozłoze recei nie bede wiedział jak dalej to wtedy bede jezdził i szukał ale z doswadczenia wiem ze DX potrzebuje tylko gali wiec sobie ją gdzies znajde przy zegarach pocziagne do Navi i bedzie chulac tylko po impulsowo a nie po can zreszta nie wiem zobacze jak to wyjdze najpierw to chce zamontowac to zeby to juz siedziało a potem bede dumał moze poprostu ja nie wiem o jakiego cana chodzi ;P
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
ja nie wiem mam jakiegos pecha ale kosz przełoze sobie sam i dopiero moze do nich pojade ale to zobacze jeszcze bo wydaje mi sie ze sam ogarne kostki ale to sie zobaczy wszystkoz alezy od pogody ;P [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 15:49 _________________________________________________wyliczyłmi za wymiane kosza za kable robote oraz podpiecie tego wszytskiego powiedziąłem mu ze mam mała navi a on ze to nie zmienia faktu bo to oddzielne urządzenie a za jakis can adapter powiedział mi 400 zł ale ja mam can wiec nie za bardzo to wszytsko rozumiem pojede do nich jutro jak bedzi etam Adaho i wtedy pogadam i powiem o co chodzi
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
wiesz to ja tez chetnie bym podjechał razem z toba wiec czekam na godzine i moze ja sie zpracy zerwe i pojade z toba ;P [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 11:48 _________________________________________________ja bede miał dwie działajace navi bo fabrycznie mam małą ale nie bede jej wyjmował ;P bo ona idzie po can ;P a DXa podałcze przez gale ;P kilka pinów trzeba poprzepinac i bedą banglały dwie
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
Lexpar mi za założenie powiedzili 590 zł wiec ja bede rezał sam do momentu jak stane i nie bede wiedział co mam zrobić Adas jak bedziesz w NAVI Serwisie to daj znac to mi kupisz kostke 26 pinową i antene GPS albo razem pojedziemy ;P
-
[B6 AVF] 225/45R17 czy 235/45R17 na lato??
bierz dunlopa 9000
-
[B6 AWX] RNS ... problem z navi
kurde lipa totalna cały dzień zachodu i tak nie działa niby takie proste a tu d.... blada Adaś nie martw sie bedzie gitara tylko musi ktos na to looknąc fachowym okiem a ten kontakt to i mi by sie przydał
-
[B6 AWX] dvd + adapter do DX'a
no zobaczymy bo ja to u nich bede montował bo mi sie samemu nie chce moze w rozliczeniu zabiorą stra navi albo cos
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23501.0 proponuje zapoznac sie z tematem
-
[B6 AWX] dvd + adapter do DX'a
kosz 2 din w serwisie VW kosztuje 355 zł skąd wy bierzecie za 170 zł az mi sie wierzyc nie chce
-
[B6 AWX] dvd + adapter do DX'a
wiem ze nie ma wiecej rezania niz DX czy RNS to to samo ale narazie finansowo nie dam rady RNSa załoze później na DXa mnie jeszcze stac