Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no ten to jest kozak j**any :kox: :kox: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 09:46_________________________________________________Młody tez tam im daje do wiwatu
  2. wszytskie są wybitne
  3. http://www.a6klub.pl/index.htm ja to umieram ze smiechu twierdzą ze do A6 nie da sie Q dołożyć ledów na przód nikt nie dołozył od A6 po lifcie bo sie nie da czy cos tam ze ludzie z A4 rezaja swoje auta bo nie stać ich na A6 (pisal koles co nie ma Multi w A6) jeżdzą do ASO zakładać tempomat za 1500 zł masakra
  4. a dodajesz czasem gazu ??
  5. za tydzień lecimy na deskę
  6. ja juz bym pojechał
  7. kurde juz nie mogę z tymi kolesiami z A6 forum wykończą mnie śmiechem
  8. są identyczne i jak 700 km na zbiorniku w Q to dobry wynik
  9. jak tam fura robi sie ??
  10. weź ja tam mam polewe w chooj z tych cześków
  11. no ja jeszcze mam w zanadrzu pare modów ale na spokojnie bez pospiechu : dokładka s-line juz lezy tył zderzak przód tez juz jest ale jakos nie moge go dotransportować do lakiernika wyłącznik poduszki pasażera tez juz mam skompletowane tylko nie moge sie za to zabrać jeszcze tam cos jest ale jakos weny nie mam czekam na moje Lupo
  12. no ja jakoś nie mam weny do dłubania 3G nie jest mi to z tak potrzebne wole AMI dokupic i scieta kierownice
  13. jak nigdy z 60 aut było :polew:
  14. ten tryb 3D w MMI 2G to jakas pomylka. Ja tez tesknie za RNS-E'em bo byl zdecydowanie lepszy. W MMI 2G nie dosc ze w 3G nie wyswietlaja sie nazwy ulic, nie ma bankomatow w POI, a stacje benzynowe nie maja logo, to nawet nazwiska patronow ulic trzeba poprzedzac ich imieniem bo inaczej ich nie znajduje - dziadostwo straszne... ;-) dokładnie
  15. ustaw widok nie na 3D i będzie OK [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 12:30_________________________________________________ A co Ty kasiarz jesteś no nie jestem ale czasem mi sie to przydawało jak miałem RNSa
  16. nie wiem jeszcze nie jezdziłem zobacze jutro jak bede poruszał sie po warszawie najbardziej mnie denerwuje ze nie ma POI - gdzie rozmieszczone są bankomaty
  17. Nowa mapa MMI2G 2011
  18. mowie mu ze na prostej ze 190 km/h jak jest górka to zwalnia do 180 a on nic dziwnego :polew:
  19. żeberka będą :tongue4: wczoraj podłączyłem potencjometr do wzmacniacza JL Audio 0-12db podbicie basu [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 09:47_________________________________________________no na 19 stycznia jestem umówiony do Witka
  20. ale dzis czas wolne płynie osz w chooj
  21. spoko wiem wiem dlatego kosztowały tylko 200 zł :kox: :kox: czego nie robi sie dla wygladu auta
  22. no no tez sie ciesze załozy sie 245/35/19 i będzie kox
  23. ja kupuje 245/35/19

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.