Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. :kox: :kox:
  2. od Mirona wziąłem wzór RS6
  3. :decayed: a nawiązując do tematu szukanie oszczędności z 3.0tdi to jakieś nieporozumienie dokładnie
  4. jeszcze nie wiesz słabo forum czytasz juz lista na virusa jest jade w srode sie umówie
  5. dobra ja juz zapisany na liscie golfa jade do witka sie w tygodniu umówie
  6. no juz kupione ale nie wiem kiedy je odbiore
  7. to tylko na PS3 ?? czy jak kupie na xa to tez pomogę
  8. no ragguś moze ja ci przywioze swoje rzeczy od lupo rozumiem ze tez flokujesz ??
  9. a czym ty jechałeś ?? bo jak 90 PSami to tez nie wierze
  10. [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:06_________________________________________________ja bede jak ty bedziesz :kox:
  11. osz k**ew :slina: :slina:
  12. ta gra to pomyłka
  13. no własnie czego ma sie bac jak tam sie swieci tyle kontrolek i auto nie jezdzi
  14. :polew: O ja tez chce ja tez chce
  15. pewnie jakies lewe bylo to b7 , a swoja droga troche drogo jak na b6 ta 55 tys za B6 to przesada jeszcze zciuchrane dokładki nie w kolorze brak RNSa itp to kapeć za 55 tys a ASB za 55 tys to oniakowi nie przeszkadza w jakim stanie bo to nie jest auto nacodzień :polew: :polew:
  16. kox szkoda ze nie avant kolejne A6 z wewnętrznym s-lineaem pozdro ja tam rezam s-line zewnętrzny
  17. ty no wszytskie juz przeszedłem nie miałem w co grac to kupiłem snajpera ja jestem na czasie z grami nowości wszytskie mam teraz nie ma nic ciekawego to zeby dla zabicia czasu to jest gra w sam raz jestem na trzecim akcie i gram tyle co całą kampanie w CoD BO
  18. jak na polska gre i cene 79 zł to jest kox
  19. ja ostatnio kupiłem jakas gre z promocji "SNAJPER" i powiem tak w szoku jestem ze nikt w to nie gra gra rewelka prawie jak CoD MW2 naprawde polecam tym bardziej ze kosztowała 79zł
  20. zalezy jaka chłodnica ceny od 200 zł do 1500 zł do tego przewody jakies 200 zł i podstawka redukcyjna ze 100 a 200 zł http://www.re5pect.pl/ tu sobie popatrz
  21. potwierdzam - sam jestem na etapie wykupu tej opcji zobacz czy możesz też to zrobić, kosztuje raptem 5 dych, a można być sporo do przodu w przypadku tzw. kuku a do tego jest to osobne ubezpieczenie, w przypadku skorzystania nie ma żadnego wpływu na posiadane zniżki jak na moje, to warte rozważenia ..... ja mam ta opcje w PZU spokojnie działa wymieniałem szybe w A4 nie tracisz zniżek ani nic w A6 wykupiłem tez pakiet szyba i zapłaciłem 40 zł chyba a szyby ubezpieczone na 2 tys zł za 100 zł można wykupic chyba do wartości 5 tys zl jakos tak w PZU szyby wymienia sie w JAAN Glass zadzwoniełm do PZU zgłosiłem a za 3 dni miałem nowa szybę w aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.