Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:kox: :kox:
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
od Mirona wziąłem wzór RS6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:decayed: a nawiązując do tematu szukanie oszczędności z 3.0tdi to jakieś nieporozumienie dokładnie
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
jeszcze nie wiesz słabo forum czytasz juz lista na virusa jest jade w srode sie umówie
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
dobra ja juz zapisany na liscie golfa jade do witka sie w tygodniu umówie
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no juz kupione ale nie wiem kiedy je odbiore
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
to tylko na PS3 ?? czy jak kupie na xa to tez pomogę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ragguś moze ja ci przywioze swoje rzeczy od lupo rozumiem ze tez flokujesz ??- A6 C6 BPP 2.7 tdi S-line <<Heres>>
a czym ty jechałeś ?? bo jak 90 PSami to tez nie wierze- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 16:06_________________________________________________ja bede jak ty bedziesz :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
osz k**ew :slina: :slina:- W co kto gra (X360 & PS3) ?
ta gra to pomyłka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no własnie czego ma sie bac jak tam sie swieci tyle kontrolek i auto nie jezdzi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: O ja tez chce ja tez chce- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie jakies lewe bylo to b7 , a swoja droga troche drogo jak na b6 ta 55 tys za B6 to przesada jeszcze zciuchrane dokładki nie w kolorze brak RNSa itp to kapeć za 55 tys a ASB za 55 tys to oniakowi nie przeszkadza w jakim stanie bo to nie jest auto nacodzień :polew: :polew:- A6 C6 BPP 2.7 tdi S-line <<Heres>>
kox szkoda ze nie avant kolejne A6 z wewnętrznym s-lineaem pozdro ja tam rezam s-line zewnętrzny- W co kto gra (X360 & PS3) ?
xbox- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:sick3:- W co kto gra (X360 & PS3) ?
ty no wszytskie juz przeszedłem nie miałem w co grac to kupiłem snajpera ja jestem na czasie z grami nowości wszytskie mam teraz nie ma nic ciekawego to zeby dla zabicia czasu to jest gra w sam raz jestem na trzecim akcie i gram tyle co całą kampanie w CoD BO- W co kto gra (X360 & PS3) ?
jak na polska gre i cene 79 zł to jest kox- W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja ostatnio kupiłem jakas gre z promocji "SNAJPER" i powiem tak w szoku jestem ze nikt w to nie gra gra rewelka prawie jak CoD MW2 naprawde polecam tym bardziej ze kosztowała 79zł- [B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
zalezy jaka chłodnica ceny od 200 zł do 1500 zł do tego przewody jakies 200 zł i podstawka redukcyjna ze 100 a 200 zł http://www.re5pect.pl/ tu sobie popatrz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potwierdzam - sam jestem na etapie wykupu tej opcji zobacz czy możesz też to zrobić, kosztuje raptem 5 dych, a można być sporo do przodu w przypadku tzw. kuku a do tego jest to osobne ubezpieczenie, w przypadku skorzystania nie ma żadnego wpływu na posiadane zniżki jak na moje, to warte rozważenia ..... ja mam ta opcje w PZU spokojnie działa wymieniałem szybe w A4 nie tracisz zniżek ani nic w A6 wykupiłem tez pakiet szyba i zapłaciłem 40 zł chyba a szyby ubezpieczone na 2 tys zł za 100 zł można wykupic chyba do wartości 5 tys zl jakos tak w PZU szyby wymienia sie w JAAN Glass zadzwoniełm do PZU zgłosiłem a za 3 dni miałem nowa szybę w aucie- [ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
Luty - W co kto gra (X360 & PS3) ?