Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. jezu kochany to ja swojego wystawiam za 55 za 52 oddam i nic nie wyciagne sprzedam razem zkołami i BT i RNSem [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 12:13_________________________________________________sprzedawaj bez zastanowienia za te pieniądze nigdy takiej kwoty juz nie wyciagniesz sprzedawj nie zastanwiaj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo powiedz ze za 52 tys jest duzo lepiej upasiony niedaleko ciebie w pomiechówku
  2. :polew: :polew: ta z nim nie ma kontaktu
  3. Moje plany na najbliższy czas Tekken 6 CoD MW2 Shift
  4. tak kupiłem wygląda solidnie nie polerowałem jeszcze bo nie mam padów ale myśle ze za 180 zł nic lepszego kupic sie nei dało
  5. e]a mi sie 3 nie podobała sterowanie lipa
  6. naklejka musi czarna być nie ma chooja we wsi
  7. d*pa biore
  8. nie robiłem a to w jakims MM nie kupie ?? czy tam saturn ??
  9. Poproś Łukaszka napewno ci znajdzie ja nie mam etki w pracy
  10. ja dziś moze pojade po CoD MW 2 kurde ale feara nie skończyłem jeszcze
  11. Ooo... masz moze jej numer? Nowak, szyby moze i bym sciemnil... ale nie mam kasy na razie na jakiekolwiek mody. Amorki i zawias czeka w kolejce kiedys miałem w ETCE trzeba sprawdzić ale na 100% jest i w zeszłym roku kosztowąła około 86 zł po 9 % rabacie
  12. no ta dokładka musi byc z tym czarnym Fly w ASO naklejka na to kosztuje 80 zł
  13. miron a to ty fure zmieniłeś :polew: :polew:
  14. A ! No tak :doh1: Dzięki Piotrze. . Jak jestem w gościach to zawsze słodzę więcej Jak to sie mówi darowanemu Poźkowi nie zagląda sie w brode czy jakos tak to było :kox:
  15. zawartość cukru w cukrze jest zawsze zależna od sklepu w jakim kupisz cukier pamiętaj o tym :kox:
  16. no dobra daruje Ci tym razem Łukasz jak to co mały standardowy burdelik
  17. http://www.tvn24.pl/0,1627975,0,1,tlumy-czekaly-na-premiere-gry,wiadomosc.html :kox: :kox: :kox:
  18. ta a czemu mojego nie pokazałeś :chytry: :chytry:
  19. Joł leszcze pospolite Poźki pospolite kozie też :kox:
  20. Spokojnie juz SMSa jej wysłałem :kox:
  21. pamietam tylko jak dzwoniłes do mnie ze 4 razy co masz zrobic z ta koszulką wytrzeć sobie trwarz czy brzuch i chodzic w niej jesszzce 12 godzin :kox:
  22. szkoda ze te rózowe spodenki jeszcze jej z tyłu nie weszły
  23. kruca bomba to mi sie przy 750 zapala w mieście rezerwa a na trasie przy jakis mniej wiecej 900 przy spalaniu jakies 5,5 L
  24. Razem z Adasiem zalożyłes taki Garage dokładnie a ty wciąż jesteś zazdrosny o mój podpis i o to, że to był moskal a nie ty no troche jestem roczarowany ze ty z moskalem razem .... a czy to była laska czy nie to ja juz nie wnikam moskal jak za Toba stał to wyobrażał sobie spokojnie kózko spokojnie to nie boli ciekawe po czym poznał :kox: :kox:
  25. Razem z Adasiem zalożyłes taki Garage

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.