Treść opublikowana przez Ryba22
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ładna fotka po 14 jest już remis
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
taa jak czegoś szukasz to wal śmiało a z tym kontem to nie ma żadnej filozofii to tak jak byś się na A4 logowała
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
znalazłam czarną wysyłam linka na pw
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ehh piękna
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
nio jedyny fiat stilo godny zainteresowania donuśka przed chwilą natchnęłam się na twój wątek hehe ,,chłopie '' http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/dziwny-problem-odpalaniem-250680/ i tak mężczyźni nie zwracają uwagi nawet z kim piszą
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
widziałam widziałam mają okropną d*pę paskudnie to wygląda ale znalazłam jeden który wzbudził moje zainteresowanie <br /><br /> <br /><br />
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
jeszcze Ci się spodoba fiat oczywiście hehe:grin:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no tak kawał dobry ale kto tu się odchudza bo ja nie spalamy po prostu kalorię jak już a jemy tyle ile chcemy hehe no i co chcemy
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
po prostu takie czasy donusia także wiesz oglądaj się za siebie bo nigdy nic nie wiadomo
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ooo kurcze a był taki wątek widzisz wcale nie wiedziałam
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a jak w końcu i kobiety znalazły miejsce na tym forum by pogadać o wszystkim ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- ps widział ktoś co się u nas dzieje Trójmiasto: atak bandytów na bus z kibicami
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
oj Krzysio żaden Fiat nie wchodzi w rachubę a jak masz to pokaż
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Ujeżdżałabym oj ja też
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a to A6 to nie ma tragedii w spalaniu chociaż 2.7 tdi to naprawdę da się przeżyć
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
też tak myślę w końcu coś się trafi bo już miech szukamy i co się trafiło to na drugi dzień już nie ma do Niemiec chcą po to jechać to myślę że się uda coś dobrego przywieść
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no niestety nie mój mąż no i nie mi siostra szuka
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no w sumie to nie wiem czemu nie audi ale też stawiam na leona albo ibize bo to jakoś jeszcze się prezentuje chociaż peugeot też fajnie wygląda
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hej jaki samochód wybralibyście ? auto ma być dla kobiety w grę wchodzą : opel vectra - corsa peugeot 307 seat leon - ibiza
-
prośba o głosik,z góry wielkie dzięki:-)
poszło 25
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Wiecie co.. Mojego męża przeważnie nie ma jak wychodzę. Ale widzi jak wyglądam jak wracam. A wtedy to już za późno Ale nie, tak serio to teraz już się nie czepia aż tak bardzo jak kiedyś co ubieram. Ale dzięki ;*** ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- W sumie to tak zabrzmiało, jakbym w bieliźnie wychodziła ty prawie jo hehe nie nie żartuje ale ja to bym miała do słuchania jakbym wróciła ochocho
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hehehe chciałaś powiedzieć ciesz się tym co masz ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja też byłabym za tym że nie musi ale może ,oj mmooożżee
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Tak z wieczora najlepszy temat żarełko ;p Wiesz, Ryba, Ty na teściową raczej narzekać nie powinnaś no dlatego mówię jak mało która teściowa to moja po prostu kobieta z dobrym sercem
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ale się rozpisałyście hehe teściowe tłusto gotują ale za to pysznie Aska a pizzerie to swoją drogą nie chce mi się ostatnio nic robić ze sobą to chyba zmiana pory roku tak działa
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
nie ale wiesz śnieg w Październiku to zjawisko zaskakujące hehe a to mój widok z okna <br /><br /> ---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ---------- Ps. chciałoby się powiedzieć wpadaj na kawkę hehe:wink: