Treść opublikowana przez Ryba22
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no właśnie coś słabo ostatnio w tym wątku ale to pewnie przez super pogodę wszyscy którzy mogą spędzają wolny czas na świeżym powietrzu :wink:a nie w domu przed laptopem ... ja ostatnio trochę się przeziębiłam a to pewnie przez kąpiele w jeziorku a wczoraj jeszcze prawie dwie godziny na rowerze spędziłam późnym wieczorem to się doprawiłam ,mam tylko nadzieję że mi szybko przejdzie
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no chociaż jeden
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
siemka żyjecie ?
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
a tak nie jest
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
donuska gdzie robiłaś dziarę ? ---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- ale to fajne hehe jakie ciałka wyrzeźbione The Hottest @Abercrombie & Fitch Guys, "Call Me Maybe" by Carly Rae Jepsen - YouTube- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no wreszcie wakacje- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
donuska współczuję w końcu robi się u nas jakaś konkretna pogoda a Ty chora ale trzymaj się jesteśmy z tobą ---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- a to dwóch przystojniaków którzy wpadli mi dzisiaj w ,,ucho'' WRZUTA - MARCIN KINDLA & PIOTR KUPICHA - "JESZCZE SIĘ SPOTKAMY" - OPOLE 2012 (odsłuch) i po raz czternasty dzisiaj- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ok już dotarło do mnie hehe szukam sobie nowego- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
wszystko się zgadza tylko chodziło mi bardziej o to czy staralibyście się go oddać czy mam go szukać raczej na allegro ,tablicy czy jeszcze czymś innym- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
hahaha ale smieszne- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
nie róbcie sobie jaj z poważnych ludzi ---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ---------- a tak na marginesie co byście zrobili gdybyście znaleźli aparat fot ??- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no co mam powiedzieć musiały mi się gdzieś zawieruszyć albo możne się jeszcze tym wytłumaczę że zupełnie o czymś innym myślałam jak pranie robiłam hehe ps... poradziłam sobie już z tym tylko trzy bluzki zostały są takie ślady że nawet vanisch nie pomógł ale pogodziłam się z tym i pożegnałam z nimi hehe- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
h.j z aparatem ale te zdjęcia masakra ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ---------- znowu się wszystko zaczyna pier**lić wyjęłam właśnie pranie z pralki i i i patrze i oczom nie wieże na białych rzeczach różowe plamy przez przypadek do białego pranie włożyłam ciemno różowe leginsy córki nie nie co mnie dzisiaj jeszcze spotka- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
siemka weekend nad morzem super :kox:tylko w sobotę miałam pecha zostawiłam na ławce w Brzeźnie aparat fotograficzny zaczynam ćwiczyć od dzisiaj bo przybyło mi 3kg ---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ---------- hmm nasz stadion robi wrażenie <br /><br /> zdjęcie już tylko teraz z siostry aparatu- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja to raz na jakiś czas sobie mogę tylko na coś takiego pozwolić mam dwójkę dzieci i niestety jest przejebane bo nie mam ich z kim zostawić a dzisiaj zostają z mężem babski wypad robimy jutro zmiana kolej ma męża na mecz idzie he a ja zostaje w domu z dziećmi- Spoty Olsztyńskie
oczy dookoła głowy dobre- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
łee od czasu do czasu nawet trzeba sobie na coś pozwolić bo nie długo będę jak matka polka w domu tylko z dziećmi i pranie ,sprzątanie , gotowanie fajny klimacik tam nie ma żadnych małolat przewracających się albo przypalających Cię fajką ful kultura no i muzyczka lata 90-te (no nowości też lecą )- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Edyta jutro około 20-stej będę ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- a na wieczór chcem jeszcze tu uderzyć Klub | Hotel SPA Bazuny zaprasza - Odkryj Kaszuby na nowo- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no w sumie nie i pewnie Pablo zapytał się jeszcze Ciebie czy nie będziesz zał- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ależ czemu nie co się tak od razu poddajesz kto chce niech wstawi swoje zdjęcie a kto nie to nie w końcu świat do odważnych należy- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
donusia dokładne jak mówisz- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
no właśnie donusia a może my wcale takie brzydkie nie jesteśmy tylko tak siebie same osądzamy- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ok w porządku może to mnie trochę poniosło ale jak widzę te napisy pod zd : bzykną bym ją czy coś podobnego to ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- i dokładnie święta prawda - dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>