Treść opublikowana przez Ryba22
-
Spoty Olsztyńskie
E no stara bieda jak to mówią praca dom ,praca dom i tak trwa ta szara codzienna rzeczywistość
-
Spoty Olsztyńskie
o Bukowinie pisałam coś nie mogę za wami nadążyć :gwizdanie: myślę że jednak z twojej propozycji arko to nie skorzystam
-
Spoty Olsztyńskie
chęci są ale termin mi jakoś nie odpowiada nie mam z kim dzieci zostawić a to 3 dni w końcu ale może się uda :>
-
Spoty Olsztyńskie
we firmie ? to może coś przy skrobie to mnie arko przenocuje hehe BT to Bukowina Tatrzańska
-
Spoty Olsztyńskie
a do BT ktoś się z was wybiera ?
-
Spoty Olsztyńskie
z chęcią ale nie mnie samą
-
Spoty Olsztyńskie
dobre
-
Spoty Olsztyńskie
siemka Pany ja odnośnie brzydkich zapachów kiedyś kolesiowi zimą wszedł kot pod maskę i też strasznie śmierdziało chciał się tylko ugrzać a się usmażył , nie wiem arko patrzałeś pod auto maże coś tam leży hmm
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak ostatni vekend marca
-
Spoty Olsztyńskie
dobry jesteś Załek
-
Spoty Olsztyńskie
no pewnie ale tu nudy
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
za m2 to chyba raczej nie realne , jeżeli chodzi o watę ,folie i płyty gips podwójnie kręcone to u nas stawki chodzą od 35 - 45 za m2 oczywiście sama robota bez materiału co innego jeżeli chcecie podwieszane sufity lub jakieś koła z ledami to już od dzieła się liczy
-
Piłka nożna
http://lechia.pl/26977
-
Spoty Olsztyńskie
no przez tyle dni się nie odzywać zasługujecie na naganę :bicz: :bicz3:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
znaku nie było , policja przyjechała zrobili zdjęcia i sporządzili notatkę ,powiedzieli że mogę pisać jedynie do koła łowieckiego ale nie wiedzą czy to coś pomorze dlatego chciałam się dowiedzieć czy to pisanie ma jakiś sens
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemka Panowie i Panie walnęłam dzisiaj w sarnę dosyć ostro ;( nie mam AC czy mam jakieś szanse na odszkodowanie z zarządu dróg bądź z danego obwodu łowieckiego ?
-
Spociki Łódzkie
a robiło się już całkiem sympatycznie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dobra Panowie to się już nudne robi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
najpierw Bukowina a wtedy Kaletka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przydałby się jeszcze numer telefonu :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
auto ma 160000 przebiegu a za tydzień jadą nim do Belgi czy mają ze sobą wziąć różaniec ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemka małe pytanko do kolegów z forum ... moja koleżanka kupiła sobie b7 2.0 tdi w BLB z 2005 roku za 37tysi możecie powiedzieć co ją czeka ?
-
Spoty Olsztyńskie
Najlepszego czaja77
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak nie http://allegro.pl/taczka-zabytkowa-ogrodowa-metalowa-i1809686876.html trochę tylko wizualke trzeba poprawić Do Ola na 2 dni i jak nowa delikatnego wirusa i można śmigać tak po kartofle chyba hehe