Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ryba22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ryba22

  1. E no stara bieda jak to mówią praca dom ,praca dom i tak trwa ta szara codzienna rzeczywistość
  2. o Bukowinie pisałam coś nie mogę za wami nadążyć :gwizdanie: myślę że jednak z twojej propozycji arko to nie skorzystam
  3. chęci są ale termin mi jakoś nie odpowiada nie mam z kim dzieci zostawić a to 3 dni w końcu ale może się uda :>
  4. we firmie ? to może coś przy skrobie to mnie arko przenocuje hehe BT to Bukowina Tatrzańska
  5. a do BT ktoś się z was wybiera ?
  6. z chęcią ale nie mnie samą
  7. dobre
  8. siemka Pany ja odnośnie brzydkich zapachów kiedyś kolesiowi zimą wszedł kot pod maskę i też strasznie śmierdziało chciał się tylko ugrzać a się usmażył , nie wiem arko patrzałeś pod auto maże coś tam leży hmm
  9. tak ostatni vekend marca
  10. dobry jesteś Załek
  11. no pewnie ale tu nudy
  12. za m2 to chyba raczej nie realne , jeżeli chodzi o watę ,folie i płyty gips podwójnie kręcone to u nas stawki chodzą od 35 - 45 za m2 oczywiście sama robota bez materiału co innego jeżeli chcecie podwieszane sufity lub jakieś koła z ledami to już od dzieła się liczy
  13. Ryba22 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://lechia.pl/26977
  14. no przez tyle dni się nie odzywać zasługujecie na naganę :bicz: :bicz3:
  15. znaku nie było , policja przyjechała zrobili zdjęcia i sporządzili notatkę ,powiedzieli że mogę pisać jedynie do koła łowieckiego ale nie wiedzą czy to coś pomorze dlatego chciałam się dowiedzieć czy to pisanie ma jakiś sens
  16. siemka Panowie i Panie walnęłam dzisiaj w sarnę dosyć ostro ;( nie mam AC czy mam jakieś szanse na odszkodowanie z zarządu dróg bądź z danego obwodu łowieckiego ?
  17. Ryba22 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a robiło się już całkiem sympatycznie
  18. Ryba22 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    obserwuje Was
  19. Ryba22 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra Panowie to się już nudne robi
  20. przydałby się jeszcze numer telefonu :gwizdanie:
  21. auto ma 160000 przebiegu a za tydzień jadą nim do Belgi czy mają ze sobą wziąć różaniec ?
  22. Siemka małe pytanko do kolegów z forum ... moja koleżanka kupiła sobie b7 2.0 tdi w BLB z 2005 roku za 37tysi możecie powiedzieć co ją czeka ?
  23. Najlepszego czaja77
  24. jak nie http://allegro.pl/taczka-zabytkowa-ogrodowa-metalowa-i1809686876.html trochę tylko wizualke trzeba poprawić Do Ola na 2 dni i jak nowa delikatnego wirusa i można śmigać tak po kartofle chyba hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.