Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Jak tam podróż z Rudy Śląskiej ? ---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ---------- Jakby nie fotoradary to by nawet niezła czasówka była ? Co nie ? ......hehe Ale się uśmiałem Radary to były ale w Częstochowie Wczoraj byłem może jeden widziałem Ja jechałem rano i wieczorem wracałem i prawie wszystkie k**wy ponabijane stały I dobrze ...wariatów powinni eliminować spośród normalnie jeżdżących innych uczestników ruchu................. k**wa sam sie uśmiałem.... :polew: dobre, dobre :polew:
  2. Jak tam podróż z Rudy Śląskiej ? ---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ---------- Jakby nie fotoradary to by nawet niezła czasówka była ? Co nie ? ......hehe Ale się uśmiałem Radary to były ale w Częstochowie Wczoraj byłem może jeden widziałem Ja jechałem rano i wieczorem wracałem i prawie wszystkie k**wy ponabijane stały
  3. w Warszawie byłem. Ja wiem, że to dla Ciebie daleko bo swoim nigdy tak daleko nie ujechałeś bez wizyty u mechanika ale niektórzy tak jeżdżą
  4. rankiem ---------- Post dopisany at 07:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ---------- Jak tam podróż z Rudy Śląskiej ? ---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ---------- Jakby nie fotoradary to by nawet niezła czasówka była ? Co nie ? ......hehe Ale się uśmiałem Radary to były ale w Częstochowie
  5. Hehe mam tak samo... mówią, że robota jest c**jowa ale według mnie nierobienie nic jest jeszcze gorsze
  6. no i to jest wlaśnie przeklęta jedna, jedyna motywacja zobaczymy co z tą psiarnią wyjdzie, może akurat się uda Życzę Ci tego, kogoś w psiarni jest dobrze mieć jak wypali z policją, to sie skończy chlanie piwska na spotach w miejscach publicznych :polew::grin: kolega k**wa guru on do nas pił ,czy o co chodzi ?? :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::polew::polew::polew::polew::polew::polew: A przestań... tego nawet pies by się nie odważył
  7. Podrzuć na maila to zerknę czy się przyda [email protected] Poszło
  8. No w końcu trzeba być asertywnym nie
  9. Mam bez analizy SWOT jak chcesz. Co prawda nie jest jakoś mega rozbudowany ale decyzja kredytowa była pozytywna.
  10. Wczoraj o 16 Osiek na Rybnickiej
  11. Jak masz możliwość to spróbuj podpiąć mocniejszy zasilacz (koło 800-1000W) bo może zasilacz nie wyrabia na poborze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.