Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Zgadzam się z kolegą ja też miałem taki problem (tylko mi wyskakiwał błąd czujnika halla jak podpinałem autko do kompa)
  2. Ej panowie to kto bedzie bo ja standardowo chyba że mechanik sie nie wyrobi ale na 90% będę :> Ps. a to pakiet "lubie to" :polew: :polew: :polew:
  3. gratulacje - widzę że na liście zimowego zlotu jesteś [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 09:18_________________________________________________żałował nie będziesz - tych imprez się nie zapomina, nie wspomnę przejazdu przez miasto 60-70 A4 No jestem jestem trzeba się zapoznawać z ludźmi z forum przecież to trzeba gdzieś wyskoczyć na jakiś ogólnopolski itp ale to i tak jeszcze wiele zależy od mojej pracy na 100% dowiem się dopiero w styczniu a na ten przejazd bardzo właśnie licze bo jeszcze tylu jadących w kolumnie nie miałem okazji namierzyć a to musi być widok jedyny w swoim rodzaju :notworthy:
  4. No panowie piszcie coś co jest mikołaj wam komputery pozabierał czy jak :>
  5. No to mnie też wpiszcie na listę choć ostateczną odpowiedź dam dopiero na początku stycznia jak nowy grafik w robocie zobacze i pewnie przyjadę z bracikiem bo mnie męczy czy może to proszę jeszcze dopisać + Tomek
  6. No proszę to mamy chyba najmłodszego klubowicza na naszym forum hehehe a nawiasem mówiąc to jego autko mi coś przypomina :decayed:
  7. No ja bym się przejechał ale widze że przy tej prędkoścci zapisywania się innych to w piątek pewnie już nie będzie miejsc i trochę mi czasu do namysłu brakuje :polew:
  8. Panowie mam taką małą prośbę jakby ktoś mi mógł na PW wysłać numer do kolegi JARKO byłbym bardzo wdzięczny i jak by się dało jakoś tak szybko będę jeszcze bardziej wdzięczny
  9. I zów nikt się nie zdziwi jak napisze że będę tylko z drobnym poślizgiem :> ale na częstochowę odpadam bo nie mam czasu niestety do 18 w robocie
  10. To ja wrzucę zdjęcie laski w stringach(żeby potem nie było to nie moja laska i nie moje stringi ) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  11. Dobra to tak jak Miron ostatnio ustalił na spocie tym razem spotykamy się o 18 :gwizdanie:
  12. No ja będę (pewnie nikogo to nie zaskoczyło :polew:) ale znowu z drobnym poślizgiem :gwizdanie:
  13. No pewnie a co jak już mają przyjechać to niech coś z siebie dadzą a nie tylko na prezesie bedą żerować
  14. No ale powiedz im że mogą przyjechać tylko a nie jakąś tam skodą
  15. No spociki zwykle są do 21 albo trochę dłużej, jak z przepływką to nie wiem może nasz etatowy mechanik (chyba wszyscy wiedzą o kim mowa) coś wymyśli a co do kierowcy to tylko twój wybór bo większość z nas niestety nie ma takiego szczęścia żeby mieć drugiego kierowcę chociaż chciało by się dotrzymać starego dobrego hasła "piłeś nie jedź!! nie piłeś to idź się napij!!"
  16. No nie przesadzajmy bo na jednym spocie mnie nie było i że wogóle co?? że ta opona na drzwiach nie wystarczy?? kurde to po co ja się nadstawiałem tej kobiecie na rondzie jak to i tak nic nie dało :gwizdanie:
  17. No no panowie ale sie rozpisaliście a ja dopiero dziś wlazłem i moge coś napisac tylko już nie ma za bardzo o czym bo już wszystko opisaliście Ps. Pelex co ty masz z tym GóRóGóRU sugerujesz że mój nick jest trudny do wymówienia i zapamietania :>
  18. trudno powiedzieć Zależy kto bedzie choć założę się że będą tylko te osoby co zwykle
  19. ojjjjj coś tu cichutko jakoś znowu (odezwał się ten co zawsze najwiecej pisał )
  20. No ja już się wczoraj o to bałem aż tu nagle z głębi parkingu usłyszałem przerażający pisk opon i od razu wiedziałem kto jedzie młody też tylko zdążył powiedzieć że mistrz ręcznego jedzie i po chwili srebrne avant stanęło koło nas wpadając w miejsce parkingowe nieomal że bokiem :>
  21. :polew: No ktoś jest ale raczej napewno nie pozwolę go rozkręcać w żaden sposób przykro mi
  22. To zróbmy głosowanie albo niech szefu zadecyduje ja się dostosuję
  23. Mi tam miejsce wszystko jedno ale na godzinę wolałbym jednak 19 bo do 18 pracuje no a potem zanim coś jeszcze zjem w domu to trochę to trwa...
  24. Prosto pod forum czy spod Areny mam taką samą drogę A co do godziny, wcześniej to było by za wcześnie dlatego przenieśliśmy z 18 na 19 już na samym początku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.