Treść opublikowana przez Polko_V
-
Spoty Katowice i okolice
ten alkohol Cię zgubi... ...a pfff...samochód miałem napisać
-
Spoty Katowice i okolice
no to zdrówko Panowie
-
Spoty Katowice i okolice
zrozumiałem
-
Spoty Katowice i okolice
letko czy letko ?? Bo wiesz Miszka...znam Cię powiedzmy jakiś czas i wiem, że Ty kompromisów nie uznajesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
... nie wiedziałem, że na 6J trzeba coś poszerzać
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: dobre... i przyszedł te czas co trzeba zrobić, to co trzeba... ...psssyt
-
Swieci abs po szybkiej jezdzie.
a po co masz kupywać jak możesz sprawdzić czy nie jest "brudna"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra, dobra...niespodziewanie yhyy...co tam modzisz ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ojj...Maniek jak Ci się powikła jak mnie, to długo nie wrócisz do roboty, więc zastanów się ja dopiero wracam do roboty 4.05 i nie wiem czy się cieszyć czy płakać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oo to "ładnie" bo w ten sposób jestem prawie 3tydzień na L4 w tym tydzień w szpitalu a do końca L4 jeszcze łohohho
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet nie mów, od 2 tygodni na tabletkach i bez zmian, a jeszcze dzisiaj na noc do roboty ...ja i potym bd w takim stanie jak jo a Tobie co dolego??
-
Swieci abs po szybkiej jezdzie.
u mnie to wygląda tak jak w linku http://allegro.pl/piasta-lozysko-kola-tyl-audi-a4-b5-kombi-i5100775448.html ...jak widzisz to wszystko jest razem zmontowane i zdarza się "często", że ta koronka między zębami jest zanieczyszczona (zalepiona np. rdzą czy czymś innym) i dlatego może Ci świecić abs. Ja na Twoim miejscu pierw bym wyczyścił szczotką drucianą te rowki i ewentualnie oklupał młoteczkiem nadmiar rdzy(no chyba, że okaże się, że któryś ząbek może być np. uszczerbiony-to wymienić) i dobrze włożył czujnik. Jak to nic nie da, to dopiero bym szukał winy np. w czujniku czy w owej koronce
-
Swieci abs po szybkiej jezdzie.
Dużo, nie dużo...ja to robiłem przy wymianie klocków...procedura standardowa: zdemontować zacisk z jarzmem (powieś na drucie gdzieś obok), zdejmujesz dekielek, odkręcasz nakrętkę łożyska i ściągasz całą tarczę z piastą (uważaj na łożysko aby nie zabrudzić, ewentualnie przemyjesz z PB i nasmarujesz na nowo) i dalej będziesz widział co robić ...a koronki z tyłu nie wymienisz, bo niestety w naszych modelach jest tak dypiate rozwiązanie...tarcza hamulcowa i piasta i koronka abs-u jest jako "jedność". Najpierw ją spróbuj oklupać z rdzy a potem ewentualnie możesz wymienić...jak wyżej parę postów napisałem. Wystarczyło oklupać i jest wporzo Wyżej też trochę źle napisałem...zdemontować koronkę...chodziło mi oczywiście o zdemontowanie tarczy-mój błąd przepraszam
-
Spoty Katowice i okolice
...mój to nawet do lakierowania w podkładzie nie jechał na lawecie...7km piżdziawy, ale się dojechało bez świateł, zderzaków itd
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tak z innej beczki czy ktoś mi może pomóc...jak na tym forum wstawić jakieś foto?! proszę o szczegółowy opis na pw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arturku masz Q więc tyłem byś jeździł i byś nie poczuł różnicy...tylko byś musiał porezać jakieś bixy z tyłu
-
Spoty Katowice i okolice
chlor...
-
Swieci abs po szybkiej jezdzie.
a może masz za bardzo dobity czujnik?! Kuzynowi pomogło zdemontowanie koronki i delikatne oklupanie z rdzy, bo w jednym miejscu było jej więcej a w drugim mniej i do dziś ma spokój i oczyszczenie koronki szczotką
-
Poprawne założenie przedniego zderzaka
...ja tam BROŃ BOŻE żadnych blachowkrętów nie używam, wręcz je usuwam jak ktoś przyjeżdża do mnie na spasowanie przodu w b5. Odkręcić zderzak i poluźnić nadkola. Następnie jakiś sztyl od młotka i młotek i nadginać, podginać odkręcić, przykręcić ślizg i tak parę razy czasem nawet dwie godzinki i efekt końcowy...szpary na 2mm wszędzie. U siebie miałem poszerzane nadkola o 2 cm każde i to dopiero rzeźba, ale wszystko się da...spasowanie lepsze nawet niż audi wypuściło. Ale ludzie nie stosujcie żadnych blachowkrętów !!
-
chromY
...jak dla mnie od autosolu to o niebo lepsza jest pasta dursol. Mocniejsza lepsze właściwości ścierne...moje flaty nie chciały się bardzo poddać pod autosolem i dopiero jak dursolem je potraktowałem, to efekt zaczynał się pojawiać. Od tamtej pory "wszystko" robię dursolem, ale wiadomo ile ludzi tyle opini
-
Gdzie mogę dostać zaślepki spryskiwacza atrapę?
łoo...towar deficytowy...ja kupiłem w aso...coś koło 50 zł szt...oczywiście do malowania.
-
Odpadająca klamka
...tzn, że ktoś kiedyś to ściągał lub chciał "pożyczyć". Ja swoje przed malowaniem ściągnąłem lecz w dwóch na cztery urwałem zawsze któreś mocowanie. Ja zastosowałem rozwiązanie problemu tupu: dobry firmowy klej do szyb (oczywiście odtłuścić każdą powierzchnię trzeba)...dużą ilość nanosisz uważając aby nadmiar nie wycisło i jeżdzę drugi rok i nakładki nie mają ani tendencji ani skłonności do "odchodzenia" .Zresztą listwy w Polo 6n2 na drzwiach już trzeci rok się trzymają...chociaż jedna zaczyna tak jakby troszeczkę ma większą szparę, ale wiadomo karcher
-
Czarne ramki na zegary
nie powiem bardzo ładnie wygląda te "połysk" chyba się też skuszę, tym bardziej że listwy też mam w czarnym połysku
-
Swieci abs po szybkiej jezdzie.
Mam/miałem podobny objaw, ale u mnie się okazało, że w tylnej prawej piaście czujnik trzeba było dobić, bo z niewiadomych przyczyn się wysunął...
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81