Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ronal miś 14" z oponami 5szt cult retro jdm (2564420409) - motoAllegro dziękuje Tomku:decayed: :hi:
  2. mojego już masz...za piffko nawet nie oglądałem fotki:decayed:
  3. a jak będzie padać ?? :decayed:
  4. no ja będę zapewne od 19 bo mam na rano:facepalm:
  5. niech by ,który chciał inne to by go zjedli oj tam, oj tam... każdy ma swój gust, który musi zachować do siebie, albo się nie logować i nie pokazywać auta:facepalm:
  6. podziękowania za wczorajsze cappuccino :decayed:
  7. Dzięki za info:wink: to za kilka mcy mam nadz ze będę gotowy pytać o szczegóły Jasne jak coś to śmiało pisz,pozdrawiam:wink: ---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ---------- https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-0QViCgCngw ale zapierlalał :hi:
  8. a wiesz ile tam rowerzystów bez świateł krąży:whistling: :hi: :polew: :decayed:
  9. dziękuwa za wczorajszego spota...miło było:wink: Na zakrętach to jest dopiero jazda..."miszczem" prostej to i Moja Żonka jest:decayed: a na zakrętach...jeśli nie piszczą opony, tzn że nic się nie dzieje:naughty: a jak zaczyna piszczeć to jeden niżej i tylko czekać na kontre:naughty:
  10. łojojojj... :hi: ---------- Post dopisany 23-08-2012 at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 21:08 ----------
  11. pewnie czemu by nie...na ustroń nas 6 jechało, na meeting cz/sk/pl 8:decayed: ---------- Post dopisany 23-08-2012 at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 21:36 ----------
  12. ja chyba się wybiorę na te "summer" ze szlachtą zapewne tak jak na ustronióVWkę
  13. a wiesz ile tam rowerzystów bez świateł krąży:whistling: :hi:
  14. Jak napiszę że postaram się wpaść to uwierzycie? Ja na 99% bede jechal do Zor bo masz interesa:decayed:
  15. ojj...idzie...wierz mi, że idzie:wink:
  16. ojj...tam od razu cukrzyca...zmęczony po prostu był
  17. zazdrośnicy raczej... :decayed:
  18. nie jesteś sam tylko,że ja muszę do końca roku objechać na starej:decayed:. Powiedz mi jaki masz przebieg, że Ci zaczęła stukać?? Bo ja 250tkm (ori na podstawie vinu sprawdzane, bo zaraz ktoś mi wyskoczy, że kręcone:whistling:) w tym, że 30tkm na gwincie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.