Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. U nas czapkowanie nigdy się nie kończy Ale jak patrzę na Żory to zaczynacie nas naśladować :grin: ---------- Post dopisany at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ---------- A tu coś dla tych co mówią że się nie da większych felg założyć do furki 2012 Summer Time Anthem - YouTube Eclipse on 28"rims - YouTube z kogoś trzeba brać przykład:decayed:
  2. i zaś się zaczyna czapkowanie:facepalm:
  3. nie ,a co ? ---------- Post dopisany at 03:36 ---------- Poprzedni post napisany at 03:36 ---------- chcesz pogadać ....mam do Ciebie zadzwonić teraz ...????? ---------- Post dopisany 23-07-2012 at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2012 at 03:36 ---------- do czwartej kiblowałem, bo kierowcą byłem na weselu:facepalm:
  4. a tu od trzech dni kapeluszami tylko rzucają ...już wiem co jest głownym wątkiem na bielskich:decayed:
  5. hmm... już powoli się bielski robi...kapeluszami rzucają
  6. w jastrzebiu jest autoryzowany bosch Gruner ja bym wrogowi tego warsztatu nigdy nie polecił ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Gruner dobrze robi wymianę filtrów przeciw pyłkowych ,klocków ,żarówek- w tym są wyspecjalizowani zayebiście normalnie śpiochy nikogo nigdzie nie ma:whistling:
  7. Zrobimy Ci dobrą ofertę, bo Ty to na kopalni pracujesz a co Ty myślisz, że ja kokosy zarabiam:whistling:?? no dobra...orzechy...włoskie:decayed:
  8. ja dopiero z roboty przyszedłem:facepalm: a miałem takiego plana, aby Was zaskoczyć...a tu d*pa...yebana mać
  9. dopiero z roboty:facepalm: no to teraz...kto będzie chciał mniej, to biorę oferty na priv:decayed: :polew:
  10. hmm...a właśnie chciałem jechać ale jak nikogo nie będzie to chyba se daruję... ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- wał ukręca i korby krzywią od tego softu :hi: myślisz ,że on te kunie wykorzystuje wogóle miota nim jak szatan:evil2: :decayed: ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- no to znaczy, że nikogo nie będzie?? ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- Qrczin, no cóż jak nikogo nie będzie...no to jadę na jakąś pizze z Moją Żonką
  11. to do 2h bydzie to u Ciebie :whistling:dwie godziny minęły... i nic ani wiatru ani opadu...a słoneczko świeci:decayed:
  12. u mnie ni, ale wieje jakby chcioło łeb zerwać z karku ...
  13. ale te moji felgi som "szaro-czorne" a ni biołe:facepalm: ---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ---------- po prostu dla własnej satysfakcji sam to myja:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.