Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. :polew: a jaka indywidualna:polew: jakby to hitler zobaczył, to by się w grobie ze dwa razy obrócił:polew:
  2. zdosz to...tera chyba nie idzie nie zdać takich egzaminów:whistling: a ja sie kłada spać, bo mom na rano:facepalm:
  3. spoko, pomogłem tyle ile umiałem:wink: ...myślę, że jutro koledzy dadzą Ci namiary, na kogoś zajmującego się tym.
  4. U dindongów kupiłeś? yy...u kogo?? http://www.encyklopedia.obmawiamy.pl/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/8a42c_new_chinese_fashion_640_09-427x320.jpg :decayed: ojj...nieeeee...pochodziłem po focusie i znalazłem coś do siebie...baa...Moja Żonka mi znalazła:decayed: ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- miała nie być nudna:whistling: i mieć w sobie "to coś":polew:
  5. hmm...nie wiem czy ktoś tu na forum nie sprzedaje (musisz mi to wybaczyć), ale to pytanie do innych kolegów:wink:
  6. no ale nie powiesz, że jak obejrzysz swoją substrykcję, to wygląda to jak w paincie było malowane:whistling:
  7. nic konkretnego ale za kwotę, którą chciałem przeznaczyć ciężko znaleźć cokolwiek nie mówiąc już o czymś ciekawym.na razie odmłodziłem trochę moje fele: http://s18.postimage.org/5at7z9qmg/DSC_0209.jpg widzę że painta masz opanowanego:polew:
  8. ojj tak...z półki cenowej MS góruje:wink: a nie jakieś krafy, febi czy też inne "no name":facepalm: a tym bardziej daj sobie spokój z Made in China:doh:
  9. U dindongów kupiłeś? yy...u kogo??
  10. of korz...3 sztuki:decayed: ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- ...fajnych t-shirt-ów:kox:
  11. Zależy na jaką partię MS trafisz, nie pytaj czym to jest spowodowane. Jedni jeżdzą te powiedzmy 50tkm a inni nawet 10tkm nie przejeżdzą
  12. :hi:heloł ...Gonzus...dali jezdzom ze flagami:decayed: a myślołech, że ciepnom to w piz*uuu...
  13. Hmm...za 500...dwa dolne wahacze LMO lub za 600 4 gorne wahacze LMO:decayed: Albo za około 600 zestaw Mastersporta i modlić się, aby się trafiła dobra partia (max 30-50tkm), a nie taka co pochodzi Ci w aucie max 10tkm:whistling:
  14. niestety, to co pokozoli w drugi połowie zasługuje yno na pogarda:facepalm: a taki szanse w piyrszej połowie mieli:shock3: ---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- Polacyyy...nic się nie stałooo...!!
  15. jo zawsze godom...dobre L4 ni ma złe:decayed:jak tam we Wrocławiu leje:shock3:a na dworze tako duchota:facepalm:
  16. miołech iść jutro jeszcze do roboty na rano:doh:, ale uff...wyc_iulołech to troszka:decayed: ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- łoo:kwasny:...przewiało Cie, abo klima w aucie dała swe znaki?? ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- hmm...czyli L4:whistling: ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- ida auto wypucować, bo wczora żech go umoł, ale sie troszka skurziło:kwasny: :decayed:
  17. spoko:wink: jo już robia psssyyytkk...i piffko otwarte:slina:
  18. ehh...gwara ślonsko sie kłanio:decayed:
  19. chocioż jedyn... jaki grzechy mo Ci odpuścić Pomboczek?? Poprosza go w Twoim imiyniu:polew:
  20. po robocie:decayed: ---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ---------- tu też sam nikogo ni ma:facepalm: curva wszyndzi pustka:shock3: :decayed:
  21. tyś je du_pny:polew:a tak wogóle to dzień dobry po robocie:hi: ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ---------- je sam tu kieryś?? Trocha klary sie pokozało i wszyscy pitli z forum:facepalm: ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ---------- dobre...ida pożykać za Was:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.