Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Mario...choćby te wycieraczki były zrobione za skóry węża albo aligatora...jak miałeś porysowaną szybą, to i tak je wyrzucisz po "zimie". Zdarzyło Ci się oderwać "przichycone" do szyby, to też "na wyciep" Jak masz nową szybę, to i dobrze założone guma z majtek będzie zbierać Przerobiłem temat wycieraczek...firmowych i NIE... a mam porysowaną szybę więc się nie łudzę, że długo będzie dobrze . Kiedyś może do tego dojdę aby ją wymienić
  2. i psssyt po robocie
  3. o ja pierdooooooole normalnie masakra
  4. ...ja to zawsze będę powtarzał: "racja jest jak d*pa, każdy ma swoją" Ja jeżdzę na LMO, ale ostatnio montowałem RTSy i powiem Wam tak, po 20tkm w A4 B6 zdemontowałem część zawiasu, głównie górę i wahacze są w takim stanie jak je zamontowałem tzn. tak samo sztywno sworznie chodzą. I do swojego jak się kiedyś sypną możliwe, że się skuszę na RTSa To jest moja opinia o LMO i przypadkowo innych RTSach
  5. ja bym to zgłosił również w robocie... co to k**wa jest, że "kolega" w pracy okrada kolegę ?Filip jest zgłoszone w robocie ale ochrona stwierdziła że co oni mogą. Zglosiłem na policji sprawę ale pewnie i tak z tego nie wyjdzie. I wcale nie dziwię się ochronie...zresztą na pewno wiesz ile jest tam pięter i haków, tego nie opanujesz.A propos...na każdej kopalni jest depozyt rzeczy wartościowych (zawsze tam daję dokumenty, klucze, telefon). I chcąc nie chcąc sam sobie jesteś winny, że trzymasz/łeś coś wartościowego "na haku". I tu się zdziwisz bo u nas na grubie nie ma żadnego depozytu ani nic i ciekawe co mają zrobić Ci co dojeżdżają po 80km autami kaj trzymać te klucze i papiery. ...jeśli tak jest jak mówisz, to zwracam honor. Aż dziwię się, że takiego czegoś nie ma?! W takim wypadku kopalnia ma u Ciebie dług. Pajda, Mario gratki "nowych" furmanek
  6. ja bym to zgłosił również w robocie... co to k**wa jest, że "kolega" w pracy okrada kolegę ?Filip jest zgłoszone w robocie ale ochrona stwierdziła że co oni mogą. Zglosiłem na policji sprawę ale pewnie i tak z tego nie wyjdzie. I wcale nie dziwię się ochronie...zresztą na pewno wiesz ile jest tam pięter i haków, tego nie opanujesz. A propos...na każdej kopalni jest depozyt rzeczy wartościowych (zawsze tam daję dokumenty, klucze, telefon). I chcąc nie chcąc sam sobie jesteś winny, że trzymasz/łeś coś wartościowego "na haku".
  7. A Tobie więcej ten lansowóz stoi jak jeździ - znowu stoi w Orzeszu Pajda, widziałem dziś w komisie na przeciw myjni w Rybniku białego paska b7 w Rlinie - był mega Problem w tym że rok 2014 za 59999zl taki problem to nie problem Szacun... mm...pięknie poszedł...zapewne też bym tak zrobił. ...zresztą kiedyś się zdarzyło, ale to tuż przed pyskiem wyjechał ...a wiadomość wysłałeś z telefonu
  8. Brawo Ty !! ...normalnie nie mogłeś tego lepiej ująć
  9. X-men ?!
  10. ściul...
  11. Jak pewien osobnik "odda" mi turbo i poskładam z "kimś" auto, to podjadę
  12. no to długo oczekiwane psssyt ...dojcze taxi dobrze, że chociaż nie napisali "bezwypadkowy" bo zarówno z lewej jak i prawej było coś robione nie mówiąc o przodku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.