Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. thx za info ,przegapiłem posta tylko jednego, ja czasem się zastanawiam czy ja umię czytać i czy widzę
  2. no baa... [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________tak weszłem na wagę po świętach i nie jest źle...4kg więcej :gwizdanie:
  3. no to ładnie
  4. taa ................ by lecąc bokiem w łuku w koleinach się nie pokrzywiła :polew: :polew: tjiaa...żeby nie powiedzieć na dwóch kołach nie no żartowałem ale wiesz co w tym wszystkim jest dobre, to to, że moja żonka już mi nie mówi, że "szaleje za kółkiem" bije pokłony , że uświadomiłeś ją, że można szybciej
  5. Szczerze mowiac, nie wiem. ja też nie ...poprostu szczerze prawisz [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:52_________________________________________________ Jedz jedz , fajnie maja a Ty też pojedziesz [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:53_________________________________________________fuck :!: zapomniałem, że masz na popołudnie do roboty
  6. taa ................ by lecąc bokiem w łuku w koleinach się nie pokrzywiła :polew: :polew: tjiaa...żeby nie powiedzieć na dwóch kołach
  7. Qrczin...tak się zastanawiam, zobaczy się jak czas pozwoli, tak mnie korci aby na gliwice w piątek się wybrać ,bo w zeszłym tygodniu mnie zwerbowali na 17.30 do roboty
  8. albo te co ma tylko, że w 18'' calach
  9. pamiętajmy...Arturowi jest potrzebna mocna, żeby nie powiedzieć curvnie mocna felga
  10. Haha widze że ten sam problem, jak ja sie tam pojawiam też jest ostro, ciekawe czemu :gwizdanie: hmm...ja wiem i chyba Ty też wiesz
  11. no nie powiem...inne niż inne tamte ładne też są, ale obeznane...wręcz powiem, że nudne [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:39_________________________________________________bierz te jak pisze Mateusz ^^ [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:40_________________________________________________pff ...Mirek
  12. na wiosnę będę jeżdził na łopatach z a8...teraz jeździłem na ładnych 17'' a z 19''dałem se siana...pod kopalnią za bardzo by kusiły a wiem co mówię [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:35_________________________________________________ a dziś zaglądałem i nic tam nie ma prócz silnika a tak szczerze...parę ale dosłownie razy poczułem jak dobiły "do końca"
  13. i w końcu się poczujesz jak ja na moim be [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:28_________________________________________________ ja ładne muszę powiedzieć... ładne
  14. aż się tego boję :gwizdanie: ale oczywiście po zimie... jak to śmiesznie brzmi...zimie, znów zawita -70 na a8 bielutkich łopatach [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:30_________________________________________________ normalnie mnie zawstydziłeś tym komplementem tylko, że ja szalałem na 17'' i 215/40 :gwizdanie: i oczywiście zapraszamy ... zapraszamy
  15. mówicie, że byłoby "ała...people" z rybnickich [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:27_________________________________________________to jest 18" :?:
  16. ;( jutro z garażu wyjadę kozą z -70mm zrobi się -30
  17. Pucek czy ta druga (jedna) osoba
  18. :gwizdanie:nie komentuję lepiej tego w tamtym roku dwie poszły papa...jedna na zwykłej puszce od śledzi od wewn strony na całej wysokości a druga...buła powstała a w tym roku jedna...dziura...i pilność wstawienia się do pracy nawet za cenę opony [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________ Arturo, wiesz że się tam nie pokazuje, ani w wątku, ani na spotach Jak chce to niech się odzywa na pw czy też w inny sposób uuu...jakaś zwada ...wiesz świerzak jestem w tych sprawch
  19. no to właśnie...też mnie to bardziej przekonywało...łatwość dostępu nawet jednej sztuki no to klamka zapadła...225/40
  20. Qrczin szukam oponek na moje 18" jak myślisz co by było lepsze... standardowe 225/40 (łatwość dostępu nawet jednej sztuki) czy 225/35 (widziałem ładne) czy szukać 215/40 z tymi drugimi może być trudniejszy dostęp pojedynczych sztuk :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:04_________________________________________________tzn 225/35 i 215/40
  21. yhyy...babcia mu ręcznie dziorgała
  22. idiota...zapewne szyte złotą nitką
  23. jeszcze jakieś ładnej 2 dinowej konsoli Ci brakuje do pełni szczęścia :gwizdanie:
  24. Jeszcze bardziej rozrzutny się robisz bo Krzychu ma oliwką wysmarowane no ba takie są zdecydowanie lepsze szukam takowych, bo mam dość swoich nie dość że "zasranoych" to i nie wygodnych "placków"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.