Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
thx za info ,przegapiłem posta tylko jednego, ja czasem się zastanawiam czy ja umię czytać i czy widzę
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no baa... [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________tak weszłem na wagę po świętach i nie jest źle...4kg więcej :gwizdanie:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
no to ładnie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
taa ................ by lecąc bokiem w łuku w koleinach się nie pokrzywiła :polew: :polew: tjiaa...żeby nie powiedzieć na dwóch kołach nie no żartowałem ale wiesz co w tym wszystkim jest dobre, to to, że moja żonka już mi nie mówi, że "szaleje za kółkiem" bije pokłony , że uświadomiłeś ją, że można szybciej
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Szczerze mowiac, nie wiem. ja też nie ...poprostu szczerze prawisz [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:52_________________________________________________ Jedz jedz , fajnie maja a Ty też pojedziesz [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:53_________________________________________________fuck :!: zapomniałem, że masz na popołudnie do roboty
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
taa ................ by lecąc bokiem w łuku w koleinach się nie pokrzywiła :polew: :polew: tjiaa...żeby nie powiedzieć na dwóch kołach
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Qrczin...tak się zastanawiam, zobaczy się jak czas pozwoli, tak mnie korci aby na gliwice w piątek się wybrać ,bo w zeszłym tygodniu mnie zwerbowali na 17.30 do roboty
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
albo te co ma tylko, że w 18'' calach
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
pamiętajmy...Arturowi jest potrzebna mocna, żeby nie powiedzieć curvnie mocna felga
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Haha widze że ten sam problem, jak ja sie tam pojawiam też jest ostro, ciekawe czemu :gwizdanie: hmm...ja wiem i chyba Ty też wiesz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no nie powiem...inne niż inne tamte ładne też są, ale obeznane...wręcz powiem, że nudne [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:39_________________________________________________bierz te jak pisze Mateusz ^^ [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:40_________________________________________________pff ...Mirek
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
na wiosnę będę jeżdził na łopatach z a8...teraz jeździłem na ładnych 17'' a z 19''dałem se siana...pod kopalnią za bardzo by kusiły a wiem co mówię [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:35_________________________________________________ a dziś zaglądałem i nic tam nie ma prócz silnika a tak szczerze...parę ale dosłownie razy poczułem jak dobiły "do końca"
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i w końcu się poczujesz jak ja na moim be [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:28_________________________________________________ ja ładne muszę powiedzieć... ładne
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
aż się tego boję :gwizdanie: ale oczywiście po zimie... jak to śmiesznie brzmi...zimie, znów zawita -70 na a8 bielutkich łopatach [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:30_________________________________________________ normalnie mnie zawstydziłeś tym komplementem tylko, że ja szalałem na 17'' i 215/40 :gwizdanie: i oczywiście zapraszamy ... zapraszamy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
mówicie, że byłoby "ała...people" z rybnickich [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:27_________________________________________________to jest 18" :?:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
;( jutro z garażu wyjadę kozą z -70mm zrobi się -30
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pucek czy ta druga (jedna) osoba
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
aaa...spoko rozumiem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:gwizdanie:nie komentuję lepiej tego w tamtym roku dwie poszły papa...jedna na zwykłej puszce od śledzi od wewn strony na całej wysokości a druga...buła powstała a w tym roku jedna...dziura...i pilność wstawienia się do pracy nawet za cenę opony [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________ Arturo, wiesz że się tam nie pokazuje, ani w wątku, ani na spotach Jak chce to niech się odzywa na pw czy też w inny sposób uuu...jakaś zwada ...wiesz świerzak jestem w tych sprawch
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to właśnie...też mnie to bardziej przekonywało...łatwość dostępu nawet jednej sztuki no to klamka zapadła...225/40
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Qrczin szukam oponek na moje 18" jak myślisz co by było lepsze... standardowe 225/40 (łatwość dostępu nawet jednej sztuki) czy 225/35 (widziałem ładne) czy szukać 215/40 z tymi drugimi może być trudniejszy dostęp pojedynczych sztuk :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:04_________________________________________________tzn 225/35 i 215/40
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
yhyy...babcia mu ręcznie dziorgała
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
idiota...zapewne szyte złotą nitką
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
jeszcze jakieś ładnej 2 dinowej konsoli Ci brakuje do pełni szczęścia :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jeszcze bardziej rozrzutny się robisz bo Krzychu ma oliwką wysmarowane no ba takie są zdecydowanie lepsze szukam takowych, bo mam dość swoich nie dość że "zasranoych" to i nie wygodnych "placków"