Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Tyś jest w druga mańka hee...?! Przetłumacz ...tyś jest w?? Co??
  2. za dwa i dwa dni
  3. U mie ani jedna kropelka nie spadła
  4. ...jaki mosz metraż tego "em" na auto?! Przykładowo...3x6, to styknom w zupełności 2
  5. :polew: :polew: :polew: srete tete
  6. ...hmm...tak żech tera zerknył w kalyndorz i za dwa i pół tydnia?! Bydymy żrać gorzoła
  7. Pisz po polskiemu bo ledwo czaję co piszesz [emoji14]Gorol Pisz po polskiemu bo ledwo czaję co piszesz [emoji14] Trzeba będzie go chyba nauczyć jak się mówi po Polsku!Drugi gorol Brawo Ty I...Brawo Ty...też
  8. w "realu" tam je pralnia?! Tzn. Auchan?? Google Ci się popsuło Po 1. Pisołech sprawdzono Po 2. Internet mom za free...no sorry 1 zeta rocznie, bo tela mie kosztuje sztrom w "realu" tam je pralnia?! Tzn. Auchan??No tak, jak byl tam real to byla pralnia, tam gdzie apteka i zapiekanki, teraz dawno mnie tam nie było, wiem że jest też w fokusie ale ceny kosmosWysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Po 3. Ani w fokusie ani w plazie już ni ma
  9. Naszo chałpka preferuje swoji ranne żarło...smażonki, omlety i taki tam "bzdety".
  10. w "realu" tam je pralnia?! Tzn. Auchan??Tak na pasażu w godz masz gotowy anzugNaciapane z GT-N7105 Puckowi chodziło o rybnicki kedyś Real tera Auchan
  11. w "realu" tam je pralnia?! Tzn. Auchan??
  12. No okej...jo wezna zeszło roczno rolka ze 4 sztekrami ...yno aby kiery mi przipomnioł
  13. Spoko...abo przi okazji se to odbiera...ni mom parcio ...aby do 25.06
  14. Też mom taki piekarnik...nie yno WUSZTY I KRUPNIOKI bydom sie smażić na łogniu
  15. Jak jest w Forum...to tam oddom. Mono w piontek byda mioł "eska" to podskocza z Ewkom...ona se jako kecka fundnie (na wesele) przed spotym a jo ancugi oddom ...nii spoko...na next week se to odbiera
  16. Panowie?!Powiydzcie mi jedno...czy na C.H Forum je pralnia chemiczno, bo musza ancugi wyprać, a na tych moich wioskach ni ma nic godnego polecynio
  17. Do tego jeszcze wezna miech cemyntu trocha piosku i te halo przitwierdzymy do zole
  18. Jak firma stawio...mogesz zaryzykować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.