Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

awilk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez awilk

  1. awilk odpowiedział(a) na awilk temat w 1.9TDI
    RACJA coś mnie omamiło :wallbash: - nie ma takowej kontrolki Podziękowania dla kolegi grippen - a za poświęcony czs i wiedzę :notworthy:
  2. awilk odpowiedział(a) na awilk temat w 1.9TDI
    Nie wiem czy dobrze się rozumieny mnie chodzi o małą ikonkę z oliwiarka na zagarach a nie o tą która zapala się na ekfanie tam gdzie tankowanie.
  3. awilk odpowiedział(a) na awilk temat w 1.9TDI
    Czyli że nie ma co szukac usterki? Pytam bo do tej pory zapalała się przed uruchomieniem silnika.
  4. awilk odpowiedział(a) na awilk temat w 1.9TDI
    Są dwa? To oba jeśli możesz Przy filtrze to czujnik ciśnienia ? jeden masz przy filtrze oleju, drugi w misie olejowej Ten przy filtrze to ciśnienia?
  5. awilk odpowiedział(a) na awilk temat w 1.9TDI
    Są dwa? To oba jeśli możesz Problem po wymianie oleju kontrolka nie świeci - szukam przyczyny.
  6. awilk opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Gdzie znajduje sie czujnik oleju w 19 a4 b5 AJM? pzdr. [mod]Pytasz o konkretny silnik, a w prefix-ie wstawiasz dla wszystkich czy masz trudności z wyborem!? - poprawiłem[/mod]
  7. Witam grppen ja jestem co dzień w KW tu pracuje - w najbardziej znienawidzonym urzedzie (Kościszki 16). Czas na spocika sie znajdzie :> pozdrawiam artur
  8. Witam co autor miał manyścli piśząc przy olejach "średni sens stosowania w silnikach bez DPF, a napewno w silnikach starszych niz 2004 rok". Ja mam auto z 2000 i szczególnie interesuje mnie druga część cytatu. pozdrawiam artur
  9. Skorzystam z okazji i spytam jak wyjąć zapalniczkę??[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:32_________________________________________________Witam Skorzystam z okazji i spytam jak wyjąc zapalniczkę??
  10. Witam Jak wyjąć panel sterowania szyb elektr od strony kierowcy?? Pomocy - nie chce niczego urwać pozdrawiam
  11. Dzięki za info :notworthy:. Zawsze to lepiej poznać zdanie innych. pozdro
  12. Witam Niestety musialem odpalić na pych autko. Mam obawy czy rozrząd nie przeskoczyl - jakie mogą być tego objawy pozdrawiam awilk
  13. Witam Czy kolega ma jakieś foty tego uchwytu do relingu ? Ja mam antene Lemm i narazie brak pomysłu gdzie ją zamontować, z radyjkiem podobnie
  14. Witam Wszystkich Jezdże Astrą 1,7XDTL i chce ją zmienić. W grę wchodzi takze a4 i nie ukrywam, że liczę na Waszą pomoc. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.