Treść opublikowana przez awilk
-
[B5 AJM] Czujnik oleji w AJM
RACJA coś mnie omamiło :wallbash: - nie ma takowej kontrolki Podziękowania dla kolegi grippen - a za poświęcony czs i wiedzę :notworthy:
-
[B5 AJM] Czujnik oleji w AJM
Nie wiem czy dobrze się rozumieny mnie chodzi o małą ikonkę z oliwiarka na zagarach a nie o tą która zapala się na ekfanie tam gdzie tankowanie.
-
[B5 AJM] Czujnik oleji w AJM
Czyli że nie ma co szukac usterki? Pytam bo do tej pory zapalała się przed uruchomieniem silnika.
-
[B5 AJM] Czujnik oleji w AJM
Są dwa? To oba jeśli możesz Przy filtrze to czujnik ciśnienia ? jeden masz przy filtrze oleju, drugi w misie olejowej Ten przy filtrze to ciśnienia?
-
[B5 AJM] Czujnik oleji w AJM
Są dwa? To oba jeśli możesz Problem po wymianie oleju kontrolka nie świeci - szukam przyczyny.
-
[B5 AJM] Czujnik oleji w AJM
Witam Gdzie znajduje sie czujnik oleju w 19 a4 b5 AJM? pzdr. [mod]Pytasz o konkretny silnik, a w prefix-ie wstawiasz dla wszystkich czy masz trudności z wyborem!? - poprawiłem[/mod]
-
Spociki Kazimierza Wielka i okolice
Witam grppen ja jestem co dzień w KW tu pracuje - w najbardziej znienawidzonym urzedzie (Kościszki 16). Czas na spocika sie znajdzie :> pozdrawiam artur
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam co autor miał manyścli piśząc przy olejach "średni sens stosowania w silnikach bez DPF, a napewno w silnikach starszych niz 2004 rok". Ja mam auto z 2000 i szczególnie interesuje mnie druga część cytatu. pozdrawiam artur
-
[ALL B5] Problem z zapalniczką.
Skorzystam z okazji i spytam jak wyjąć zapalniczkę??[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:32_________________________________________________Witam Skorzystam z okazji i spytam jak wyjąc zapalniczkę??
-
[ALL B5] Panel sterowania szyb elektrycznych
Witam Jak wyjąć panel sterowania szyb elektr od strony kierowcy?? Pomocy - nie chce niczego urwać pozdrawiam
-
[B5 AFF] Jakie są objawy przeskoczenia paska rozrządu
Dzięki za info :notworthy:. Zawsze to lepiej poznać zdanie innych. pozdro
-
[B5 AFF] Jakie są objawy przeskoczenia paska rozrządu
Witam Niestety musialem odpalić na pych autko. Mam obawy czy rozrząd nie przeskoczyl - jakie mogą być tego objawy pozdrawiam awilk
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Witam Czy kolega ma jakieś foty tego uchwytu do relingu ? Ja mam antene Lemm i narazie brak pomysłu gdzie ją zamontować, z radyjkiem podobnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich Jezdże Astrą 1,7XDTL i chce ją zmienić. W grę wchodzi takze a4 i nie ukrywam, że liczę na Waszą pomoc. pozdrawiam