Treść opublikowana przez awilk
-
głośno pracujące wspomaganie
Witam Pojawił się wyciek z układu wspomagania (pęknięty wąż, płyn nie zszedł do zera) usterke usunięto ale po zalaniu płynem układu przy kręceniu kierownicą słychać dziwne dźwięki. Czego to może być objawem? Z małą ilością płynu w ukł wspomagania przejechałem ok 100 km pozdrawiam
-
Spociki w Kielcach
Ja też jestem chetny jak Ty jedziesz
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
sorki pośpieszyłem sie i niedoczytałAM :hi:
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
to gość ch ciał mnie przerobić - bo mówił że nic takiego nie muszę znać ? Dzięki Albo ja za mało wiem o aucie. Czy zegary z 2.25 ati a4 b5 też maja immo w liczniku ?
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
Pozwólcie ze spytam czy wymieniając zegary musze znac PIN nowych zegarówq czy PIN przypisany jest do kompa w aucie ??
-
Spociki w Kielcach
WESOŁYCH ŚWIĄT dla:drinks: wszystkich
-
[ALL B5] Montaż parktronica
No to sobie popatrzyłem Ma ktos może gdzies zachomikowane ??
-
[ALL B5] Montaż parktronica
NIE DZIAŁAJĄ FOTKI !!! - naprawcie a nie przenoście postów Moim zdaniem forum jest dla wszystkich tych co wiedza mało pom to by Ci lepsi im pomogli. Mam doswiadczenie z UKP i tam żadne pytanie (nawet banalne) nie pozostawało bez odpowiedzi lub pidpowiwedzi :thumbup1:
-
Dorobienie kluczyka B5 99r
Podłącz Vaga i zczytaj PIN ja tak uczyniłem
-
Spociki w Kielcach
A zjadłbym kiełbache albo co
-
Spociki w Kielcach
I ja chetnie sie spotkam - poznam nowych kolegów, dowiem sie wiecej na temat tego czym jezdżę pozdrawiam:thumbup1:
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Dzięki Załatwiłem temat w sobotę :banan: - Chyba standard zatarte było od strony kierowcy. :drinks:FORUMIWICZE DZIĘKUJE ZA POMOC:drinks:
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Witam I ja muszę zastosować smarowanie bo wycieraczki wydają dziwne dżwieki. Czy kolega zdejmowal podszybie itd..czy tylko jakoś miejscowo psiknąl specyfikiem. Czy smar w spreyu (bialy) bedzie dobry? pozdrawiam
-
Oświetlenie wnętrza jakie żarówki ?
Pozwole sie podpiąć Czy ktoś przerabiał juz takie żarówki led? - na allegro jest tego moc a chciałbym wybrać te najbardziej "podatne" na przeróbki . pozdrawiam artur ---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- Nie doczytałem - ale nie widzę obrazków Dlaczego??
-
pilot ori
Dzieki Ide dłubać - ech moze go ne zmasakruje pozdro Niestety nie chciał sie poddać a ja nie chcialem go zmasakrowac - wywierciłem wiec otwór od wewnątrz i tak wydłubałem pastylke i włożyłem moją
-
pilot ori
Witam Pam problem z otwarciem tej czesci pilota (scyzoryk) w którą wkłada sie immo. Czy jest możliwe by była zaklejona - nie wygląda na ruszaną. Ma ktoś jakiś patent?? pozdrawiam awilk PS. Śrubkę wykręciłem
-
[B6 AWX] Demontaż halogenu
Podpowie ktoś czy w B5 tak samo sie go wyjmuje. I czy w celu wymiany żarówki trzeba go wyjąć?? pozdrawiam artur
-
wymiana małej żarówki w przedniej lampce kabiny
Bardzo dziekuję - idę sprawdzić
-
wymiana małej żarówki w przedniej lampce kabiny
Witam Spaliła się żarówka od małego punkotowego ośw kabiny z przodu. Z przeżroczystym kloszem spboe poradziłem ale nie moge zdjąc plastkiowej nieprzezrocztstej osłony - siedzi mocno , jak ciągnę to siewygina jakby gadzes na środku coś ją trzymało. Śrubek ne zauważyłem , czy tam są jakies zatrzaski? Czy po prostu pociągnąć mocniej?? pozdrawiam
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
musisz włożyć nowy transponder i zakodować...one sa wielokrotnego zapisu chyba nie,bo jak sie "zamknie" proces adaptacji do immo-juz tej samej pastylki nie uzyjesz do innego auta oczywiście...ale mówiłem,że wielokrotnego zapisu w danym aucie PS: Tak na marginesie jest już sprzet co otwiera zamkniete transpondery ale nie ma sie co rozpisywac lepiej włożyć nowy czysty bo to nie sa duze pieniadze [ musisz włożyć nowy transponder i zakodować...one sa wielokrotnego zapisu /quote] Witam Chcę dorobić sobie je 2 kluczyk. Jak rozpoznac jaką pastylke kupic ? Mozna to gdzies odczytac (na allegro sa różne rodzaje) Nie chce rozwalić jedynego kluczyka pozdro artur
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Czy przy rozkładaniu pilota czekają mnie jakies niespodzianki typu wypadajace sprężynki, bateria itp. Czy po takiej operacji mogę nie odpalic auta? Pytam bo to jedyny kluszyk jaki posiadam - jak sie spi.. to
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
A jeśli nie to jaka jego część powinna być zgodna z moim nr?
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Cały nr musi być taki sam??
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Witam Czy aby odczytać nr z klyczyka (scyzoryk) trzeba rozłożyć obudowepilota czy to ten nr na grocie ?
-
[ALL] Antena Sirio Triflex
Podpisuje sie pod ta opinia. Sam z poprami zamontowalem trtflexa, ale mnie on w zupełności wystarcza i nieźle sie sprawdza. Co najważniejsze nie trzeba jej sciągać i nie kusi wyglądem.