Treść opublikowana przez Ponior
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Droge hamowania a nie czas
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
i cene bo jak pamiętam to była niemała. http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=korek+r8
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Fajny korek, ja już jak miałem golfa chciałem go kupić Ciekawe czy na tych heblach bedzie duża różnica. Najlepiej zbadaj droge hamowania (np z 50km/h) na seryjnych a potem na tych nowych heblach.
-
[ALL B6/B7] Stuki podczas łapania biegu
A jak wymieniłeś sama podporę, ją sie jakoś nabija na wał ??? ile czasu to zajęło i ile kasy wyszło.?? Kłopotliwa ta wymiana???
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Pewnie stare mapy w navi są i źle prowadzą
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Wiem , że masz wydech , ogólnie napisałem co by sie przydało. Koszta sa straszne a i auto potem ciężko sprzedać, choć czasami maniak się znajdzie. Za to przyjemnośc z jazdy bezcenna
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Na dużym turbo to już inna bajka Wtedy trzeba juz mieć zrobiony wydech, cooler, a przy większej mocy to i silnik zakuć trzeba A i ciekawe na ile seryjne wtryski wystarczą.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
graty o ile ich nie sprzedaż przed założeniem recaro :slina:
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
A co z błędem spalonych żarówek,
-
[ALL B6/B7] Stuki podczas łapania biegu
W b7 nie ma przegubów, wał jest na sztywno jak patrzyliśmy w b6 pewnie podobnie. Ale tez jestem zainteresowany podpora, ciezko to wymienić, bo podobno podpora wystepuje tylko z wałem a tu jest oddzielnie.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Widziałem juz silnik BKN w którym ukruszyła sie świeca, wiec lepiej wymienić je po większym przebiegu. Kolega chciał zamówić to zawieszenie i mówił, ze cena nieaktualna i do sprowadzenia za 3300, masakra. Jak masz jeszcze w starej cenie to weź i to szybko Zawiecha jest troszke twardsza od s-lina, ale jeździ sie ok. Nic bardziej komfortowego nie znajdziesz.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Jeździ sie super, nisko i komfortowo przód 63cm tył 64cm To na kapciach 235/45/17, bo na większym balonie bedzie inna wysokość. Zestaw eibacha poszedł ostatnio podobno ponad 1000zł w góre ;( Ja go kupowałem za 2250zł a teraz stoi coś koło 3300zł, . A w autku wczoraj wymienione zostały świece żarowe przed zimą na nówki
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
ma być ori s-line dzieki Teraz zabieram sie za renowacje felg BBS avantgarde na lato i własnie nie wiem na jaki kolor je zrobic. 1. grafit 2. grafit matowy
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Listwy drzwiowe s-line na aucie: Słabo je widać na zdjęciach, ale jest ok.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
To jest wersja long rns-e, teraz można włożyć dwie płyty za jednym razem ps. Mi by się nie chciało kierki zmieniać
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
A co tam tak pada, że aż zestaw naprawczy zrobili
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Jaką dokładke, tą od cupry???. Jak o to chodzi to normalnie na wkręty, inaczej nie da rady.
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Nie możesz założyć wszystkiego na raz, bo sąsiedzi powiedzą, że nowe auto kupiłeś Emocje trzeba dozować i zakładać pojedynczo kupione graty
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
A program się robi tylko w sterowniku silnika, czy trzeba sterowanie skrzyni też zmieniać Automaty zawsze sprawiały większy problem przy sofcie niż manuale.
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Wrażenie spada jak się słyszy cene takiego auta
-
[B7 BPW] Napęd Quattro dziwne stuki! Pomocy!
Poszukaj w dziale: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=143.0 Wszystko jest na forum. Trzeba szukać.
-
[B7 BPW] Napęd Quattro dziwne stuki! Pomocy!
Jak dojdziesz co to to daj znać w temacie dla przyszłych pokoleń
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Jeszcze progi od dtm-a, please
-
[B7 BPW] Napęd Quattro dziwne stuki! Pomocy!
Sprawdz przeguby, poduszki pod silnikiem, podpore wału, to te tańsze części. Jak wszystko ok. To zostaje dwumasa, albo raczej torsen ma luzy. Niestety tu troche droższe części są oponki masz ok. Troche na liczniku przekłamuje, nic więcej.
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Też jestem ciekaw, jak zimę przetrzyma u bajka to też maluje. Trzymam kciuki za beta testera