Treść opublikowana przez Ponior
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
luzik Podłączyłeś już wszystko jak należy ? Fotel kierowcy tak ale w fotelu pasażera brak czarnej wtyczki (czujnik pasów i obciążenia maty), musze to wyłączyć vagiem i chyba będzie ok. Reszta jak grzanie, elektryka..... działa ok
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Dawnoooo sie nic nie działo, bo byliśmy z dziewczyną na urlopie, było naprawdę mokro W międzyczasie przyszło parę gratów do auta : Nakładki progowe z s-lina, moje były w strasznym stanie: Fotele s-line, dzięki Wojtek za szybką wysyłke Moje stare będą na sprzedaż, są w stanie dobrym, można je śmaiło zakładać, nic nie jest przetarte, jedynie fotel pasażera ma małe przebarwienie na siedzisku. Mają schowki w fotelach, tylny podłokietnik z uchwytem na kubki, fotele są podgrzewane.
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Ładniutki jest, szkoda sprzedawać bedzie. Jak dasz pakiet dtm to daj dla porównania obok siebie zdjęcia z s-linem i z dtm z tego samego ujęcia .
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Wyłącze to własnie choć na starych fotelach nic mi się nie świeciło nigdy od pasów, nie rozumiem tego dlaczego jeżeli miałem tą wtyczke podpiętą. A teraz wali mi kotrolka od air bag na nowych fotelach bez podpiętej czarnej wtyczki. Znalazlem taki sposób wyłączenia: Select 17 (Instrument Cluster) Coding -> Function 07 i trzeba ustawić No Seatbelt Warning czyli na 0 i po sprawie Będe to badał po robocie czy to wystarczy. Napisze czy pomogło. Pozdro.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Z czarnej wtyczki wychodzą 3 kable, dwa idą do zapięcia pasów (tą wiązke moge wyciągnąć bez problemu) ale trzeci kabel idzie chyba do maty (może czujnik obciążenia siedzenia ) i ten wyciągnąć to chyba trzeba całe siedzenie rozbierać.?? ps. Czyli jeżeli wagiem wyłącze czujnik pasów to wystarczy poprowadzić jeszcze zasilanie do czerwonej kostki i będzie ok.?? zauważyłem jeszcze że jeden kabel z czterech w nowych fotelach w zielonej kostce ma inny odcień, ma to jakiś wpływ, bo piny się zgadzają reszta kolorów też i są w tych samych miejscach..
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
panowie u mnie w starych fotelach (zero elektryki ale podgrzewane) sa takie kostki W nowych s-line są takie Do czerwonej (której w aucie nie mam) kostki juz doczytałem, że wystarczy podciągnąć mase i 12+ i ledzwie elektryczne zaczna działac (z pakietem oświetlenia dam sobie siana) Ale co zrobić z czarną kostką w aucie, bo w nowym fotelu nie mam takiej . Dodam, że po podłączeniu zielonej i żółtej (te pasuja bez problemów) świeci sie airbag cały czas.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
A jakieś filmiki są?
-
[B7 ASB] Zmiana biegów - napęd quattro
Doszliście co i jak. Da rade wymienić te cześci, czy trzeba całości szukać.
-
[B7 ASB] Zmiana biegów - napęd quattro
W quattro to jestem zielony, dyfer typu torsen, chodzi o tylny most Czyli juz to wymieniłeś i jeszcze raz chcesz to samo robić, czy źle rozumuje
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Strasznie ciężkie te recaro , mam nadzieje, że s-liny lżejsze są. Paleta dotarła Wojtek, musze jeszcze rozpakować
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
:bla:
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
:bla:
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
A co z tą tylną lampką robiłeś??? Dobrze, że nikt nie przechodził jak dodawałeś gazu bo by go zdmuchnęło
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
byłem razem z tobą ale w tym temacie to pojechałeś :gwizdanie:
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
Ładniutki, dokładaj aluminiowe dodatki z s-lina do środka, będzie żywiej. Dalej jak plany zrealizujesz to będzie kozak ps. ładniutkie rolety w tyle i nieszczęsne korbki do szyby, naszczęście można to zmienić
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
No nie - w przypadku 245/35R19 miałeś średnicę 654,1mm, a w przypadku 255/35R19 661,1mm - tak więc różnica duża. Dobrze pisze trzeba przy doborze opon wszystko dokładnie przeliczyć i będzie ok.
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Bajk a ja mam dystanse tylko na tyle po 1.5cm i auto żyje narazie, zobaczymy co się rozleci . Tyle się o tym naczytałem na różych forach, że mnie głowa rozbolała. Najważniejsze podobno, żeby była średnica koła zachowana a z rozstawem osi to każdy ma inne zdanie. Ja żadnej różnicy nie czuje bynajmniej ani szalejąc na trawie autem ani w normalnej jeździe. bartulo fele zostaw chińczyki są dużo ładniejsze Ale DTMa zostaw, zawsze będziesz mógł wrócić do oryginału.
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Mi się podobają, jak by to były ori bbs to by wszyscy pisali, że extra a że chińskie to są niestety bleeeee Dla mnie lepiej wygląda na nich auto A reszte tak jak piszą, wywal ledy,dodatki na nawiewach i te szmatki ponaklejane + okropną osłone kierki i będzie cacy.
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Mi nowe fele podchodzą, wygląda ok. Zostaw ori na zime a te na lato
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
Na zywo nie jest tak zle,bo fotki tego nie oddaja,ale jak sie obnizy to efekt bedzie porazajacy Kosmiczna cena ja kupiłem kompletny z grillem kratkami i halogenami za 1450zł + 250zł malowanie Na allegro jest tego troche w takiej cenie. może za granicą takie ceny mają
-
[B7 ASB] Zmiana biegów - napęd quattro
Pierwsze co to wał z podporą do wymiany, koło dwumasowe i ośki z przegubami raczej odpadają. Wiem z doświadczenia.
-
[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
Zderzaczek pierwsza klasa ale fele średnio wyglądają, może bedzie ok jak auto gleby dostanie
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Dorabiany xenon to porażka, ale są światła xenonowe robione fabrycznie bez soczewki. Dajcie już sobie siana , kolega pozmienia co trzeba i bedzie ok
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
Ale może dla 30nm już warto, to czuć.
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
Ja wyjmowałem fotel, odłącz tylko acu (można i bez tego, ale po co kusić los ). Bez problemów było.