Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. ciekawy bajer a pasuje to do b6? ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- ok juz widze ze tak to bedzie 1 mod XD haha jak zakupie nowe autko w marcu
  2. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    haha ja jak wroce to bede zawsze wiecie o tym zawsze bylem pilnym uczestnikiem a od lutego bede b6 wiec tym bardziej bede sie przyjezdzac
  3. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    haha standard.... poczekajcie jak wroce wtedy sie zbierze ekipe wieksza
  4. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    uuu cosmo jakies mody ??
  5. aa juz ogarniam niestety ciemny lakier prezentuje sie za***iście ale szybko widac kazda mala ryske..
  6. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja bede w lutym koledzy kochani albo w grududniu ale bede w czasie wsiat wiec raczej spota w tym czasie nie bedzie ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- thx za wyczerpującą odpowiedź xd luzik XD wiesz to tylko folia z napisem wiec nie ma roznicy miedzy lakierem czy szyba wedlug mnie a mam ciemne auto wiec wiem ze wyglada to doibrze i nie widac naklejki a sam napis
  7. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    skoro jezdzisz do nas na spoty znaczy ze nalezysz do a4 klub wielkopolska z reszta co to za znaczenie
  8. dobry trance do autka
  9. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    pewnie tak jak na ciemnym aucie jesli jest przyklejana od zewnatrz
  10. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    druga jest niedlugo zmieniam auto wiec przyda sie jakas nowa
  11. od przyssawek lakier ci sie spieprzyl? nie chce mi sie w to wierzyc..
  12. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    taa jak mnie nie ma to wy chetni.. co za koledzy mam nadzieje ze jak zakupie nowe a4 to tez bedziecie
  13. masz orginalny ksenon? bo teraz tak patrze bo jestem w trakcie poszukiwan b6 i jak nie widze spryskow to uwazam ze xenona nie ma... a u ciebie jest a spryskow brak chyba ze nie widze
  14. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja jak wroce w grudniu to nie bede mial czasu a w lutym albo bedzie nowe autko albo beda poszukiwania
  15. dzie za opinie szczerze nie myslalem z ojcem o tdi 4,2 .. ale zagladajac na raport spalania i osiagi widze ze jest to dobra propozycja
  16. spalanie wychodzi mniej wiecej takie same jak w touaregu 3.2 a audi ma prawie okolo 100 koni wiecej ..wiec skoro ma palic tyke samo to dlaczego nie brac czegos co ma ponad 350koni a pytanie o gaz to tylko kwestia czy jest moizliwosc bo jesli tak to czemu nie a jesli nie bo np gaz nie pasuje do tego auta albo sie psuje silnik od niego czy cos to zostanie benzyna ... kwestia oszczednosci.. bo jak to mowia skoro mozna placic mniej to po co przeplacac ---------- Post dopisany 08-09-2013 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2013 at 19:42 ---------- nic więcej nikt nie napisze o tym silniku czy modelu auta z tym silnikiem ???
  17. ok chłopaki a tak już pomijając te pytanie o gazie ? jak z osiągami tego silnika w tym aucie bo czytałem ze 3.0 to za slaby silnik do tej masy auta i spalanie jest o wiele większe jak podaje producent dlatego jesli ma być różnica 2-3l to lepiej kopić 4.2 co da nam lepsze przyspieszenie, kultura pracy oraz cisza w środku i ten dźwięk
  18. dlatego pytam was o zdanie i opinie ale widzę raczej wiec może jednak się nadaje
  19. hej witam wszystkich mój ojciec chce zakupić Audi q7 4.2 FSI obecnie ma touarega 3.2 i jest zadowolony ale szuka czegoś mocniejszego. Macie możne jakieś sugestie i opinie na temat tej wersji silnika q7? chodzi mi o trwałość tego silnika, co lubi się psuć w tym modelu oraz o ewentualne rzeczy na które należy zwrócić uwagę przy zakupie.. czy warto założyć gaz żeby zaoszczędzić trochę kasy na spalaniu? Pewnie napiszecie że skoro stać Cię na takie auto to nie ma co zakładać gazu ale pytam szczerze czy warto i czy z tym silnikiem to będzie ładnie działać. pozdrawiam i czekam na wszelkie opinie :wink:
  20. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    wybaczcie jutro wam podam do francji wyjechalem i nie mam czasu na przegladanie form ale jutro napisze a jak wroce w lutym to szukam audi a4 b6 1.8t quattro czas zmienic b5 na lepszy model XD
  21. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja nie wiem ale wiem ze na forum kolega dobrze robi i np Jawor u niego obszywal
  22. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    a nie wiem tego ;/ ---------- Post dopisany 27-07-2013 at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2013 at 17:38 ---------- znalazles cos? bo jak wroce odebralbym to jakos w niedziele znaczy za tydzien daj znac co i jak ---------- Post dopisany 01-08-2013 at 05:32 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2013 at 22:03 ---------- jawor i jak znalazles cos?? bo ja za 2 dni wracam..a tu cisza i cisza
  23. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Jawor zalatwisz mi ta kratke pod lampa od strony kierowcy?? wiesz tam gdzie normalnie siedza przeciwmglowe swiatla... daj znac ile za nia chcesz nie wazne z kad bedzie XD ale ma pasowac i tyle i do tego ten guzik od awaryjnych bym prosil do przedlifta napisz ile za to chcesz ja wracam za 2tygodnie do Polski i musze to miec zalatwione mam nadzieje ze dasz rade pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.