Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. :drunk:brawo
  2. nawet na tym forum widzialem jak ktos to robil <dorabial ta miejsce> wiec spokojnie dasz rade
  3. tak tylko na gornych i taki bolec od srodka autka wchodzi <jak patrzysz na lampe od przodu to dolny lewy lub prawy rog>
  4. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    bo po pracy kazdy znajdzie chwile a w weekendy zazwyczaj kazdy ma cos zaplanowane gdzies wyjezdza spotyka sie z rodzina czy cos i nigdy nie ma tyle osob co w tygodniu
  5. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jasne mi pasuje pon :0 i osieczna ale w ktorym miejscu? bo ja tylko na rynku parkuje i zbuta ide na plaze zawsze XD
  6. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    a k**wa gorąco jak .... i ostatnie egzaminy mam w weekend a pozniej 5 dni wolnego i wyjezdzam do Frabji i wracam na poćzatku sierpnia wiec moze sie spotkajmy jakos kiedys bo pozniej mnie nie bedzie 5 tygodni
  7. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mi wtorek pasuje
  8. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    na weekend kazdy cos planuje...wiec nie ma co sie dziwic...a w tygonidu tylko praca i koniec obowiazkow
  9. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no no...... godzinke
  10. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja zobacze jak bedzie bo mam szkole i egzaminy wiec napisze czy bede jak juz zobacze kiedy planujecie
  11. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jak nas tylko 3 to ja pierdziele wole wyjechac gdzies i sie napic XD
  12. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja moge byc takze 1.wojthass 2. cosmos7 3.grzesko24 5.
  13. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mam problem z blokującym sie kolem znaczy hmm jakby reczny nie odpuszczal w lewym tylnym kole szlak mnie trafia jak mi trze a nie chce mi sie i nie mam gdzie odkrecac kola i walic motkiem jak myslicie to cos powaznego czy mam pogrzebac i moze sie naprawi ?
  14. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    a witamy pisz do młodego bo jest z twoich okolic i zawsze mozecie razem jechac bedzie raźniej pozdrawiamy
  15. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
  16. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    tak jutro 17 tesco oby nas bylo jak najwiecej
  17. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    on ma skleroze
  18. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no to piąteczek tesco tam gdzie zawsze mniej wiecej a dla tomka objasniam ze jak zjedziesz z ronda na tesco to w lewo i tam gdzies bedziemy bo teraz kolo trapezu problemy sa zeby tu wjechac zawsze cos rozryte a tam bedzie w miare ok pozdro chlopaki wezme aparat jak cos mam nadzieje ze będzie rekordzik w ilości osob
  19. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    to jak trapez czy tesco jak ostatnio??
  20. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mi piatek pasuje bo na 22 do pracy lece wiec w sam raz ta 17
  21. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja jeszcze nie
  22. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    eee k**wa wole byc z kims 4lata bylem wiec bedzie ciezko sie przestawic z reszta moze wroci..czas pokaze
  23. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no niestety glupieja wiec zostalem sam... nawet mysieauta mnie k**wa nie cieszy ja od jutra zaczynam prace wiec dam znac jak bede znal grafik to sie dogadamy
  24. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    co to za zycie... ja teraz jakas robote chyba znalazlem jutro bede wiedzial co i jak .. problemy z laska...k**wa az sie nie chce nic..
  25. lampa powinna bardziej sie schowac. zobacz przy chlodnicy jest taki cypelek przy lampie<dolny prawy rog lewej lampy patrzac od przodu auta> mozna go lekko spilowac zeby dobrze wszedl w dziure i wtedy lampa sie bardziej schowac powinna.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.