Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Enduro Grybów

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Enduro Grybów

  1. Cześć . Wie ktoś gdzie kupić mate bagażnika do b8 kombi pasującą do systemu belek mocujących? Musi być węższa od standardowej
  2. Tomek.....coś w tym jest ? Jak by było ciut wolniej to oczywiście nic by się nie stało. ?
  3. Lewa ręka zwłaszcza w łokciu uciercierpiała ale już prawie Ok. Przeleciałem przez kierownice na bystrym zjeździe i jak nigdy dostałem jeszcze motocyklem...dobrze że Bóg czuwał ?
  4. Pierwsze uszkodzenia w tym roku ?
  5. Dzięki Wielkie
  6. Kilka lat temu też kupowałem ale wtedy były też dostępne w hurtowniach. Teraz nie ma w hurtowniach .... spytam w aso. Dzięki
  7. Cześć. Nie mogę znaleźć wycieraczek szkieletowych valeo do b5. Chodzi o tradycyjne ,prawa podgięta lewą z dociskiem powietrza . Moje się już zużyły , pudełka z nr już nie mam . Przepatrzyłem internet i nie znalazłem. Może ma ktoś nr takich wycieraczek lub aukcji? Pozdrawiam
  8. Słabo coś w temacie, wszyscy tak ostro jeżdżą ?? https://youtu.be/EBSrukNSqlo
  9. Dla mnie Fanar
  10. Walczymy . Zainteresowanych zapraszam do oglądania https://www.youtube.com/channel/UCI0Jv6mQEmx6-03rMx0nbYg
  11. Wszyscy jeżdżą? Ja jestem po Beskid Hero... Powoli będę jakieś filmiki wrzucał na yt Jeśli ktoś będzie chciał to proszę.. https://www.youtube.com/channel/UCI0Jv6mQEmx6-03rMx0nbYg Oczywiście wszystko robione amatorsko wie proszę się nie spodziewać super jakości itp
  12. 7" i et 42 ... Ma pasować bez problemu. Na swojej b5 jeździłem na feldze 17" et 34 i 7"szer opona 235/45 i wszytko było git
  13. Nie jestem pewien. Ale wszystko zależy też od Twojego zawieszenia. Na 1ba powinno spokojnie pasować na 1be/1bv będzie ciężko
  14. Tą b6 już sprzedałem. Ale tak, super wyglądała
  15. Niestety zdjęcia nie mam . Ale jeśli wnet założy letnie to zrobię i podrzuce . Za felgi dałem 1800zl +nowe opony 1700zl
  16. Jeśli w przyszłości będziesz zakładał 1be to kup 225. Jeśli nie to 235 może też być i nie będzie ocierało. Kolega ma taką w sedanie z 1ba
  17. Tak jak napisałeś. Jeśli masz 1ba no to na 17" będzie duży otwór do nadkola ale może by guma 235/45 i nie będzie łapało
  18. Możesz to sprawdzić w kodach samochodu . Masz to w prawym słupku
  19. 1be to oryginalne niższe zawieszenie, dla mnie idealny środek pomiędzy zwykłym miękkim 1be a twardym 1bv. Około 2cm niższe od 1ba.
  20. Bass jest chyba polski... Trzeba wspierać polski rynek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.