Treść opublikowana przez Newman
-
[B5 AEB] Szarpie przy przyspieszaniu
no ja mam dokladnie takie same objawy... i coraz bardziej je odczuwam.... na cieplym silniku to juz sie nie da jezdzic u mnie zaczelo sie to po wymianie swiec... zaczal przerywac.. zmienilem spowrotem na stare ale problem szarpania pozostal... stawiam na kable... ale do ALG sa drogie jak cholera
-
[B5 ADP] Brak ssania
ja tez mialem takie objawy nawet jak auto stało całą noc to zaraz po odpaleniu mialo okolo 800 obrotow na min. wymieniłem czujnik temperatury wody i jest git.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fury zupełnie jak u nas na zlotach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to teraz dopiero sie spam zacznie mnie nie bedzie... ale za tydzien postaram sie juz byc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czy ktos wie gdzie mogę sprawdzić geometrię nadwozia? może od razu zbieżność bym czeknął Strobo radzi w autorenolak'u... ale moze gdzieś jeszcze?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no jestem skłonny przyznać racje Reniowi w tłumaczeniu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wow.. widze ze grubo było...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pewnie się będą klepali całe 12 rund żeby jak najwięcej kasy z reklam wpadło w przerwach...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
eeeeeeeeeejjjjjjjjjj no jak to ... navarą jechałem.... takie duże..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzisiaj około 10:15 przyuważyłem na światłach koldege jedrekx na wysokosci rometu w strone fordonu czyzby nowe fele na stanie?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja niestety odpadam... zarobiony jestem http://www.youtube.com/watch?v=umu6R1NtQr8- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zdjecia pierwsza klasa.... jednak fotograf to daje rade... :oklaski:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jedne z najlepszych spocikow... tak uważam.. ciekawie było fotki ode mnie wkrótce....- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale ten wydech nie jest zły w sumie...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: :nabijasie: dobreeeeeeee- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mam nadzieje ze ich złapią...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no .. zapodaj jakis VT co do komfortu to potwierdzam.. na 17 i sportowym zawieszeniu kazdą dziurę się czuje- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to czekamy na fotki ze zlotu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to ostro- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no wlasnie my wracalismy inna trasa z Reniem i Nowekiem... i tez byla masakra... nic nie było widać.. momentami jeszcze mgła... masakra- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ło rety... co sie dzieje.. jakaś plaga??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja sie pewnie pojawie..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
heheh.. było bardzo spoko... tylko jeden pan z okolic torunia poczuł sie.... "przyblokowany" pare fotek made by komórka:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja nei wiem na ktora ale raczej bede - Meetingi Kujawsko-Pomorskie