Treść opublikowana przez _siwy_
-
Wahacze górne - wymiana
Ale gdzie szukać tych śrub?? W sobote będę robił zawiechę i chcę sie przygotować.
-
Co myślicie o takim zestawie??
Ja nic na temat tej firmy nie znalazłem. Może nie warto ryzykować, tylko dołożyć te 300 zł i wziąć FEBI?? 300 piechotą nie chodzi, ale jak mam po 20 tys znowu wymieniać to.... A jeszcze drążki kierownicze idą do wymiany .... :shock:
-
Co myślicie o takim zestawie??
Wahacze Pojeździ to trochę czy lepiej kupić FEBI w cenie 1140 zł za komplet??
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
Nie.To część pompy wtryskowej.
-
Pukanie przy ruchach kierownicą na postoju.
To było w poniedziałek. Jestem chwilowo spłukany - czekam na zastrzyk finansowy i od razu zabieram sie do roboty. Dodatkowo do wymiany górne wachacze i dolne te duże (po obu stronach). Także wydatek bedzie
-
Wygłuszenie drzwi przednich
Soudal mi się odklejał, może dlatego jestem zrażony... Ale poza tym spełniał swoje zadanie.
-
[ALL] Problem z żywicą na lakierze
Jakies czas temu nakapało mi cos z drzew pod firmą. Jak wczoraj to ruszyłem, zeszło ale na lakierze pozostały takie zielonkawe, twarde placki i nijak nie da się tego usunać. Wygląda jakby to już w lakier wlazło. Przy okazji czyszczenia niezle sobie porysowałem lakier wokół tych plam i czeka mnie polerka. Jak mieliście taki problem to podzielcie się jakimiś sposobami poradzenia sobie z takim problemem.
-
Pukanie przy ruchach kierownicą na postoju.
Ostatnio jak byłem w warsztacie poweidzieli mi ze drążki kierownicze maja luzy. Wymienię i zobaczymy.
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
Sztywność starych poduch może zależeć od temperatury. W niższej będą sztywniejsze i drań może nie być.
-
Wygłuszenie drzwi przednich
Soudal to się nadaje do uszczelniania dachu. Do auta trzeba wsadzić maty przystosowane do tego np. APP. Są sztywniejsze i lepiej tłumią.
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
U mnie drgania powodowały zużyte poduszki pod silnikiem i skrzynią... Problemu juz nie ma.
-
[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania
U mnie poduszki były przyczyną telepania budą na biegu jałowym. Po wymianie reką odjął. A juz koło dwumasowe podejrzewałem :mrgreen:
-
A4 1.9TDI pęknięta rura
... ale nie Zygmunta :twisted:
-
[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania
Czy pasuje to nie takie pewne. Np Passat z silnikiem AFN przed 1997 rokiem ma inna ilość zębów i sprzęgło ani koło nie przypasi do A4 AFN.
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
Tylko gdzie takiej sprężynki szukac?? A czy sprężynka może powodować, że klamka później otwiera drzwi niż ta dobra? Nie wydaje mi się...
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
Klamka wewnetrzna po stronie kierowcy jest luźna i poźniej "łapie" niż sztywno siedzaca klamka od pasażera. Jest możliwość regulacji linki, bo podejrzewam, że jest za luźna.
-
Przednie wahacze
A ja mam takie pytanko. Mam luz na przednich górnych wahaczach, po obydwu stronach. Idą do wymiany. Zajrzałem tam i nie widzę możliwości wymiany ich bez sciągania całej kolumny McPhersona (jakos nie widzę możliewości wyjęcia i ponownego wsadzenia śruby górnego mocowania). Czy jest jakis inny sposób na wyjęcie i włożenie nowego? Z górnymi tylnymi raczej nie widzę problemu bo jest duzo miejsca na manewry.
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
Raczej nie. U mnie natomiast, jak wyłączam klimę drgania na moment znikają, żeby po sekundzie góra dwóch znowu mocno zaczęło telepać.... Mam już serdecznie dość.
-
moja Audiczka
Fajne reflektory. Dobrze świecą?? Zaczynam myslec o takich...
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
Wlasnie sprawdziłem pompę i wszystko jest ok. Więc pompa odpada.
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
Pytałem na forum specjalistów i się dowiedziałem, że to mogą być objawy padającej pompy, chyba wtryskowej (czekam na uscislenie)
-
Pukanie przy ruchach kierownicą na postoju.
Dokładnie zaraz pod kierownicą!!! P.S. Ile płaciłeś za końcówki i wymianę??
-
pedal sprzęgła
U mnie jak wciskam sprzęgło to skrzypi fotel... a nie pedał
-
Pukanie przy ruchach kierownicą na postoju.
U mnie jest to permanentne.. Muszę sprawdzic te końcówki.
-
Pukanie przy ruchach kierownicą na postoju.
Jak w temacie. Na postoju przy delikatnych ruchach kierownicą czuć i słychać stuki. Wystepuje to tylko przy ruchu w prawo. W lewo jest cisza. Czy to pada maglownica?