Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_siwy_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _siwy_

  1. Ale gdzie szukać tych śrub?? W sobote będę robił zawiechę i chcę sie przygotować.
  2. Ja nic na temat tej firmy nie znalazłem. Może nie warto ryzykować, tylko dołożyć te 300 zł i wziąć FEBI?? 300 piechotą nie chodzi, ale jak mam po 20 tys znowu wymieniać to.... A jeszcze drążki kierownicze idą do wymiany .... :shock:
  3. Wahacze Pojeździ to trochę czy lepiej kupić FEBI w cenie 1140 zł za komplet??
  4. Nie.To część pompy wtryskowej.
  5. To było w poniedziałek. Jestem chwilowo spłukany - czekam na zastrzyk finansowy i od razu zabieram sie do roboty. Dodatkowo do wymiany górne wachacze i dolne te duże (po obu stronach). Także wydatek bedzie
  6. Soudal mi się odklejał, może dlatego jestem zrażony... Ale poza tym spełniał swoje zadanie.
  7. Jakies czas temu nakapało mi cos z drzew pod firmą. Jak wczoraj to ruszyłem, zeszło ale na lakierze pozostały takie zielonkawe, twarde placki i nijak nie da się tego usunać. Wygląda jakby to już w lakier wlazło. Przy okazji czyszczenia niezle sobie porysowałem lakier wokół tych plam i czeka mnie polerka. Jak mieliście taki problem to podzielcie się jakimiś sposobami poradzenia sobie z takim problemem.
  8. Ostatnio jak byłem w warsztacie poweidzieli mi ze drążki kierownicze maja luzy. Wymienię i zobaczymy.
  9. Sztywność starych poduch może zależeć od temperatury. W niższej będą sztywniejsze i drań może nie być.
  10. Soudal to się nadaje do uszczelniania dachu. Do auta trzeba wsadzić maty przystosowane do tego np. APP. Są sztywniejsze i lepiej tłumią.
  11. U mnie drgania powodowały zużyte poduszki pod silnikiem i skrzynią... Problemu juz nie ma.
  12. _siwy_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    U mnie poduszki były przyczyną telepania budą na biegu jałowym. Po wymianie reką odjął. A juz koło dwumasowe podejrzewałem :mrgreen:
  13. _siwy_ odpowiedział(a) na iza123 temat w 1.9TDI
    ... ale nie Zygmunta :twisted:
  14. _siwy_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Czy pasuje to nie takie pewne. Np Passat z silnikiem AFN przed 1997 rokiem ma inna ilość zębów i sprzęgło ani koło nie przypasi do A4 AFN.
  15. Tylko gdzie takiej sprężynki szukac?? A czy sprężynka może powodować, że klamka później otwiera drzwi niż ta dobra? Nie wydaje mi się...
  16. Klamka wewnetrzna po stronie kierowcy jest luźna i poźniej "łapie" niż sztywno siedzaca klamka od pasażera. Jest możliwość regulacji linki, bo podejrzewam, że jest za luźna.
  17. _siwy_ odpowiedział(a) na Pretor temat w Audi A4 B6/B7
    A ja mam takie pytanko. Mam luz na przednich górnych wahaczach, po obydwu stronach. Idą do wymiany. Zajrzałem tam i nie widzę możliwości wymiany ich bez sciągania całej kolumny McPhersona (jakos nie widzę możliewości wyjęcia i ponownego wsadzenia śruby górnego mocowania). Czy jest jakis inny sposób na wyjęcie i włożenie nowego? Z górnymi tylnymi raczej nie widzę problemu bo jest duzo miejsca na manewry.
  18. Raczej nie. U mnie natomiast, jak wyłączam klimę drgania na moment znikają, żeby po sekundzie góra dwóch znowu mocno zaczęło telepać.... Mam już serdecznie dość.
  19. _siwy_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajne reflektory. Dobrze świecą?? Zaczynam myslec o takich...
  20. Wlasnie sprawdziłem pompę i wszystko jest ok. Więc pompa odpada.
  21. Pytałem na forum specjalistów i się dowiedziałem, że to mogą być objawy padającej pompy, chyba wtryskowej (czekam na uscislenie)
  22. Dokładnie zaraz pod kierownicą!!! P.S. Ile płaciłeś za końcówki i wymianę??
  23. U mnie jak wciskam sprzęgło to skrzypi fotel... a nie pedał
  24. U mnie jest to permanentne.. Muszę sprawdzic te końcówki.
  25. Jak w temacie. Na postoju przy delikatnych ruchach kierownicą czuć i słychać stuki. Wystepuje to tylko przy ruchu w prawo. W lewo jest cisza. Czy to pada maglownica?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.