Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_siwy_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _siwy_

  1. PODUSZKI!!! Wyrobione jak są zimne to sa sztywniejsze, a jak się rozgrzeją to zaczyna buda latać... Przerabiałem i po wymianie jest OK!! uzupełnij profil
  2. Ja obstawiam poduchy pod silnikiem i skrzynią... U mnie w zimie nie latało, w lecie na zimnym też nie, dopiero po rozgrzaniu silnika.
  3. Jest takie powiedzenie: Co tanie to drogie...
  4. Ważna rada: NIE OSZCZęDZAJ!!! Jeżeli nie chcesz oryginałów, to kup lemfordery... Ja kupiłem jakieś tańsze i sa za sztywne i rano się silnik telepie i dudni w środku... Muszę je zmienić.
  5. Ok!! Sprzedam. A jaki konkretnie kupić, żeby zadziałał z moim autem? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 09-04-2007, 11:38 ] jest już odpowiedni temat "jaki kupić"
  6. Mam interfejs na rs232 a w laptopie nie mam RS tylko USB. Zadziała po zastosowaniu przejściówki na USB czy mam od razu sprzedać i kupić cos na USB?
  7. Ja kiedys wyciągnąłem czujnik ze skrzyni biegów a wskazania nadal miałem. Moze to nie ten? Prawde mówiąc innego nie widziałem.
  8. _siwy_ odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    Moga to być też poduszki lub łącznik elastyczny wydechu...
  9. _siwy_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Ja wiedziałem że tak będzie Only czipsy
  10. xeo, ale w tym linku z ebay to chyba jest box, a boxa to ty sobie daruj...
  11. OK, ze mna jak z dzieckiem
  12. A jednak ;> co do utraty zywotnosci silnika to kwestia dyskusyjna .. im wiecej "moczu" tym wieksze ciśnienie prawej stopy :diabelek: .. a wracajac do tematu to chciałem miec takie parametry z takim przebiegiem krzywej momentu i mam ... P.S cena niech zostanie tajemnica .... Skoro tajemnica, to znaczy że promocyjnie było...
  13. Cos chwaliłeś się promocyjną ceną... :one:
  14. Weź nie denerwuj ludzi
  15. A miało byc tak pieknie.... :606:
  16. plecionka nowa, kata nie ma, w tłumikach nic nie lata... Jakies dalsze propozycje??
  17. Troche glosno sie zrobiło, wiec tak kontrolnie sie chciałem dowiedziec. Na razie to mi sie odkreciła obejma miedzy srodkowym a katem i troche mi dzwonił.
  18. Jakiej firmy tłumiki polecacie? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Szukam taniego rozwiązania, ale nie na 3 misiące
  19. Gdzie kupujesz ten olej i ile kosztuje?
  20. No i co? Cisza w temacie?
  21. Masz klimę?? Jak miałes włączoną to sie wyłączyła sprężarka. Po zejsciu obrotów powinien być też efekt chwilowego ich zdławienia po ponownym załączeniu sprężarki. Jesli to sie dzieje przy włączonej klimie to na bank to i tak ma być.
  22. Jak byłem w Diagtroniku to sie zapytali czy to ich gumka:) Oni nie maja takich fobii jak ty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.