Treść opublikowana przez _siwy_
-
[B5 AJM] Drżenie drążka zmiany biegów
PODUSZKI!!! Wyrobione jak są zimne to sa sztywniejsze, a jak się rozgrzeją to zaczyna buda latać... Przerabiałem i po wymianie jest OK!! uzupełnij profil
-
[B5 AJM] Drżenie drążka zmiany biegów
Ja obstawiam poduchy pod silnikiem i skrzynią... U mnie w zimie nie latało, w lecie na zimnym też nie, dopiero po rozgrzaniu silnika.
-
[A4 1Z] Poduszki pod silnikiem
standard...
-
[A4 1Z] Poduszki pod silnikiem
Jest takie powiedzenie: Co tanie to drogie...
-
[A4 1Z] Poduszki pod silnikiem
Ważna rada: NIE OSZCZęDZAJ!!! Jeżeli nie chcesz oryginałów, to kup lemfordery... Ja kupiłem jakieś tańsze i sa za sztywne i rano się silnik telepie i dudni w środku... Muszę je zmienić.
-
Drgania układu wydechowego, a Dwumas ???
Poduszki silnika...
-
Interfejs na RS232 z przejściówką na USB
Ok!! Sprzedam. A jaki konkretnie kupić, żeby zadziałał z moim autem? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 09-04-2007, 11:38 ] jest już odpowiedni temat "jaki kupić"
-
Interfejs na RS232 z przejściówką na USB
Mam interfejs na rs232 a w laptopie nie mam RS tylko USB. Zadziała po zastosowaniu przejściówki na USB czy mam od razu sprzedać i kupić cos na USB?
-
[B5 1Z] Drżenie przy przyspieszaniu
Ja kiedys wyciągnąłem czujnik ze skrzyni biegów a wskazania nadal miałem. Moze to nie ten? Prawde mówiąc innego nie widziałem.
-
[b5 AFN] drgania na postoju
Moga to być też poduszki lub łącznik elastyczny wydechu...
-
[A4 B5 AFN] falowania mocy
Ja wiedziałem że tak będzie Only czipsy
-
chip/box z ebay'a - Co myslicie o tym?
xeo, ale w tym linku z ebay to chyba jest box, a boxa to ty sobie daruj...
-
Chiptuning samamu ... co potrzebne?
OK, ze mna jak z dzieckiem
-
Chiptuning samamu ... co potrzebne?
A jednak ;> co do utraty zywotnosci silnika to kwestia dyskusyjna .. im wiecej "moczu" tym wieksze ciśnienie prawej stopy :diabelek: .. a wracajac do tematu to chciałem miec takie parametry z takim przebiegiem krzywej momentu i mam ... P.S cena niech zostanie tajemnica .... Skoro tajemnica, to znaczy że promocyjnie było...
-
Chiptuning samamu ... co potrzebne?
Cos chwaliłeś się promocyjną ceną... :one:
-
Chiptuning samamu ... co potrzebne?
Weź nie denerwuj ludzi
-
Chiptuning samamu ... co potrzebne?
A miało byc tak pieknie.... :606:
-
Jakiej firmy tłumik??
plecionka nowa, kata nie ma, w tłumikach nic nie lata... Jakies dalsze propozycje??
-
Jakiej firmy tłumik??
Troche glosno sie zrobiło, wiec tak kontrolnie sie chciałem dowiedziec. Na razie to mi sie odkreciła obejma miedzy srodkowym a katem i troche mi dzwonił.
-
Jakiej firmy tłumik??
Jakiej firmy tłumiki polecacie? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Szukam taniego rozwiązania, ale nie na 3 misiące
-
Przeglądy - olej LongLife
Gdzie kupujesz ten olej i ile kosztuje?
-
Chiptuning samamu ... co potrzebne?
No i co? Cisza w temacie?
-
przy dodaaniu gazu coś pstryka
No to nie wiem...
-
przy dodaaniu gazu coś pstryka
Masz klimę?? Jak miałes włączoną to sie wyłączyła sprężarka. Po zejsciu obrotów powinien być też efekt chwilowego ich zdławienia po ponownym załączeniu sprężarki. Jesli to sie dzieje przy włączonej klimie to na bank to i tak ma być.
-
[1.9 TDI] Schemat chłodzenia powietrza doładowanego.
Jak byłem w Diagtroniku to sie zapytali czy to ich gumka:) Oni nie maja takich fobii jak ty