Treść opublikowana przez marcintuchola
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
ale chyba swoim autem nie jechales bo zauwazylbym na 100% aż tak nisko nie siedzi, ale nic nie obciera dzieki
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
Z chęcią pojechałbym do BT ale u mnie nigdy nie wiadomo jak z robota... Jest telefon i muszę jechać.. Koła letnie juz na aucie ori Rotor 19'' Plus nowe opony
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Piękne co a6 to a6 do pełni szczęścia brakuje tylko lotki
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Fajnie siadła a jak z komfortem jazdy? Bo u mnie i tak jest sztywno bez gwintu...
-
B8 TrOOOOp
Ok zobaczę bo raz psiknelo płynem i koniec :/
-
B8 TrOOOOp
Koledzy mam pytanie wycieraczka tył przestała mi działać, na początku chodziła dość powoli... i zatrzymała sie w połowie szyby i nawet niedrgnie. Przyczyna tkwi w silniczku czy w manetce? Widziałem ze od a6 c6 pasuje silniczek. Pozdrawiam
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Ciekawa kolorystyka wnętrza pięknie!
-
B8 TrOOOOp
bbs speedline 19
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
Fajne te felgi. Tylko fakt troche niżej i bedzie pięknie
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
wpadnę tylko nie wiem jeszcze kiedy chciałem w poprzednia niedziele ale dużo kolędowania miałem Tak 235/45 zima, a zawieszenie mam w kodach 1BE a jakie siedzi to nie wiem jaką listwę ?Chodziło o dekor w kokpicie.
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
PDC działa tylko muszę przycisk dorezac fakt tego brakuje, zawsze na sufit można fototapetę przykleić
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
To ja dorezalem
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
Pare rzeczy jest do zrobienia ale wszystko w swoim czasie fajnie ze sie podoba
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
A6 dużo wygodniejsze, ale A4 też ma swoje uroki ;D
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
hehe narazie skrzynia chodzi
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
Czas na pokazanie nowego nabytku AUDI A4 2.7 TDI multitronic 2009r. Miało być 3.0 TDI i przeróbka na RS4 ale zabrakło funduszy . Auto już kupiłem przerobione na S4 także trochę rezania odpadło. Wyposażenie: - MMI 3G HDD - bixenon - Fotele S4 elektrycznie sterowane - Kierownica FL + gałka zmiany biegów FL - Nakładki na pedały S4 - servotronic - Lampy tył neon - Zderzak S4 przód i tył - Lusterka S4 - hamulce S4 - dekory piano black - wydech S4 - alufelgi ori 18" zima - alufelgi ori 19" rotor lato Zmiany zrobione: - oświetlenie tablicy rej. ori LED z A6 - nowe klocki ATE - nowe wycieraczki przód i tył - nowe opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 245/35 r19 - klubowe ramki Plany są ale zobaczymy jak z czasem i kasą.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Oglądałem filmik z tym drugim woskiem Mega efekt! Na ale cena tez nie mała
-
Jaki wosk ? od A do Z
Koledzy a wosk do białego lakieru jaki polecacie?
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Piękne audi
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
36 jest cena na pakiecie zima, ale wole zeby poszły z autem
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Tak
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
To trzeba sie zgadac Audi na sprzedaż cena 36tys. aktualny przebieg 288tys. Ostatnio mała stłuczka była na parkingu dodaje fotkę Sent from my iPhone using Tapatalk
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Fajny kolor! Piękne auto Jedrekx
-
B8 TrOOOOp
pewnie tak... muszę bardziej zagłębić sie w temat może uda sie wymienić, widziałem ze w C6 ktoś wymieniał może w b8 tez sie uda
-
B8 TrOOOOp
Sprawdź sobie czy w wiązce od sterownika do słupka masz instalację, jesli jest to ciągniesz kable od lusterka wew do kostki w słupku Oczywiście kodowanie potrzebne, wszystko opisane w linku który Ci podał miodzio Chyba całe drzwi w ETCE nie znalazłem drzwi w częściach Kurczę to trochę lipa bo kurier uszkodził a mnie nie było przy odbiorze paczki...